Kui palju maksab garaazhist toa ehitamine?

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
Madli
külaline

Kui palju maksab garaazhist toa ehitamine?

Lugemata postitus Postitas Madli »

Kas keegi oskab nõu anda. Maja külge on ehitatud garaazh, s.t. esikust saab vasakule poole otse garaazhi, paremale majja. Minul seda garaazhi vaja pole, seetõttu olen otsustanud lasta sellest toa ehitada. Mis selline asi umbkaudu maksma võiks minna, ruutmeetreid on seal ca 15-20 m2.Kas keegi oskab soovitada, millistelt firmadelt võtta hinnapakumised jne, sest ma olen ise naisterahvas ja vaevaga oskan naeleseina ainult lyya:)) Ja kas see üldse on arukas mõte, samas seisab see garaazh mul tõesti tyhjana, sest autot sinna ei viitsi nagunii keegi ajada ja kolikambrina nii suurt pinda pole mõtet hoida.
MARTIN
külaline

Kui palju maksab garaazhist toa ehitamine?

Lugemata postitus Postitas MARTIN »

Oleneb garaazi olukorrast mis põrand seinad jne.nii on väga raske hinnata kui pole näinud olen ise ehitaja ja saaks selle tööga ilusti hakkama ilma firmade 40%ta.kuskil 2000.-või alla poole peaks arvestama küll ruutmeetrikohta
martin
külaline

Kui palju maksab garaazhist toa ehitamine?

Lugemata postitus Postitas martin »

unustasin lisada ,et see hind peaks olema koos töörahaga.minu nr. on 5252745
Tarmo selter
külaline

Kui palju maksab garaazhist toa ehitamine?

Lugemata postitus Postitas Tarmo selter »

mõte on muidugi teil hea, kui ruum seisab tühjana.aga hinda on kindlalt raske öelda kuna puudub visuaalne plaan ja ruumi seisukord.kui olete huvitatud võime tulla vaatama ja öelda oma hinna.minu nr.058-015801
jyrrrr
külaline

Lugemata postitus Postitas jyrrrr »

sellele kyssale vastus 1234*K....
K on koefitsent
Vasta