Eramu Kanalisatsiooni ja veetrassi ehitus u.20m

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
HeikiG2018
külaline

Eramu Kanalisatsiooni ja veetrassi ehitus u.20m

Lugemata postitus Postitas HeikiG2018 »

Tere!

Sooviks teada kui palju võiks maksta kanalisatsiooni ja veetrassi jooksva meetri ehituse hind. Vaja oleks siis liituda eramuga lokaalsest kanalisatsioonist üldisesesse kanalisatsiooni ja veetrassi võrguga. Liitumis punktid krundi piiril ca.20 meetrit. Liitumispunkt maja ees aga Eramu enda torud tulevad maja tagant. Seega vaja 2× 90 kraadist põlve. Hind võiks olla siis kogu töö. Kaevamine+ materjal. Maja toru ots ca.50cm.alla pinna. Pinnas ise kruusane ilmselt. Objekt Harjumaal Riisiperes
Prill
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 600
Liitunud: 27 Veebr 2017, 10:36
On tänatud: 34 korda

Re: Eramu Kanalisatsiooni ja veetrassi ehitus u.20m

Lugemata postitus Postitas Prill »

Ma ei usu, et keegi oskab või julgeb selle info põhjal mingit pidavat hinnanumbrit välja käia, vähemalt profid mitte. Arvatavalt on ehitajal hinnamääramiseks oluline teada vähemalt tööde mahtu ja materjale, see pannakse tavaliselt kirja projekti. Lisaks võivad hinda mõjutada objekti asukoht, ligipääs ja muud tegurid.
Näiteks projektis võib olla kirjas, et trass algab asfalteeritud tänavalt, kulgeb mööda asfalteeritud sissesõiduteed ja ümber maja kalli sordi roosipeenra inglise muru ning purskkaevu alt, ja et üldse maja taha tehnikaga ligi pääseks, tuleb teisaldada 5 meetrit aeda ja hekki, ehitada ajutine ligipääsutee ning hiljem kõik need asfaltkate, peenar, purskkaev, aed ja hekk jne taastada - sellisel tegevusel on oma hind.
Aga kõik võib olla ka vastupidi, kus tee on uusarenduse poolik killustiku-kruusatee, ja maja ümber on songermaa ehitusplats ning õhtuks on kanal-vesi ilma draamata maas ning teema unustatud - selle hind natuke teine, kui eespool kirjeldatud juhtumil. Nagu aru saad võib asjaoludest tulenevalt sama torustiku maksumus erineda kordades.
HeikiG2018
külaline

Re: Eramu Kanalisatsiooni ja veetrassi ehitus u.20m

Lugemata postitus Postitas HeikiG2018 »

Võtaks siis enam vähem selle teise variandi. Ja küsiks mis maksab sirge kraavi kruusa pinnasesse trassi ehitus oma materjaliga ligipääsetavus hea. Liiv on olemas
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4835
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 78 korda

Re: Eramu Kanalisatsiooni ja veetrassi ehitus u.20m

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

HeikiG2018 kirjutas: 25 Mai 2018, 15:01Liitumis punktid krundi piiril ca.20 meetrit ... Seega vaja 2× 90 kraadist põlve
Sellist trassi ei tehta põlvedega vaid kaevudega, kas projekti ei ole?
Vasta