toa heliisoleerimine

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
siims
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 19 Nov 2015, 07:38

toa heliisoleerimine

Lugemata postitus Postitas siims »

Tere,

Planeerime heliisoleerida ühe toa oma korterist. Pärast mõningast otsimist tundus, et võiks sobida kui seinad, pärand ja lagi katta 10cm kivivillaga. Tegija peaks olema tubade heliisoleerimist enne teinud. Tuba on ise 10.5m2, tavaline mustamäe 5-korruseline. Toas on aken ja seina küljes akna all radiaator. Huvitav palju sellise töö eest ma peaksin raha kõrvale panema (ainult töö eest näiteks).

Kõik kasulik info tänuväärt,

Siim
Külaline
külaline

Re: toa heliisoleerimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

siims kirjutas:Tere,

Planeerime heliisoleerida ühe toa oma korterist. Pärast mõningast otsimist tundus, et võiks sobida kui seinad, pärand ja lagi katta 10cm kivivillaga. Tegija peaks olema tubade heliisoleerimist enne teinud. Tuba on ise 10.5m2, tavaline mustamäe 5-korruseline. Toas on aken ja seina küljes akna all radiaator. Huvitav palju sellise töö eest ma peaksin raha kõrvale panema (ainult töö eest näiteks).

Kõik kasulik info tänuväärt,

Siim
ma ei paneks, sest see ei heliisoleeri eriti midagi + toimib nagu seespoolt soojusisoleerimine ja võib juhtuda, et läheb hallitama. aga kolme päevaga tehakse ära, kui tuba tühi ja 2 päeva ka viimistluseks ehk.
Vasta