aeroc siseseinte krohvimine/pahteldamine

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
riinamiina
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 08 Veebr 2015, 15:10

aeroc siseseinte krohvimine/pahteldamine

Lugemata postitus Postitas riinamiina »

ees seisab maja sisetöödega alustamine. objekt asub Võrumaa/Põlvamaa piiril. vaja siis siseseinad krohvida ja pahteldada. seinapinda umbes 200 ruutu, lagesid umbes 100 ruutu. Mis hinnad võiksid olla. hea kui saaks ruuduhinna, mitte tükitööna
Külaline
külaline

Re: aeroc siseseinte krohvimine/pahteldamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

riinamiina kirjutas: hea kui saaks ruuduhinna, mitte tükitööna
Mis vahe on m2 ja tükitöö hinnal?

Urmas
riinamiina
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 08 Veebr 2015, 15:10

Re: aeroc siseseinte krohvimine/pahteldamine

Lugemata postitus Postitas riinamiina »

palun lihtsalt välja öelda ruutmeetri hinna, mitte kogu töö hinna. kui kõik pakkumised on ühes vormingus, on ka lihtsam võrrelda
riinamiinale
külaline

Re: aeroc siseseinte krohvimine/pahteldamine

Lugemata postitus Postitas riinamiinale »

mida sa rott ehitad maja kui iga sent vaja pooleks saagida. pärast jälle häda, et odavad mehed tegid sittta
Külaline
külaline

Re: aeroc siseseinte krohvimine/pahteldamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

riinamiina kirjutas:palun lihtsalt välja öelda ruutmeetri hinna, mitte kogu töö hinna. kui kõik pakkumised on ühes vormingus, on ka lihtsam võrrelda
Ei ole päris nii. Kui ühel on seinte viimistlus oletusliku hindadega 16€/m2 ja lae viimistlus 10€/m2 ja teisel nii seinad kui laed hinnaga 14€/m2. Kogu kupatuse hind tuleb mõlemil 4200€. Kas võtad nüüd esimese pakkuja lage tegema, sest see on tal odavam ja teise pakkuja seinasid tegema, sest see tuleks sinu jaoks soodsam? Sellise variandi puhul tuleks kogu kupatuse hinnaks 3800€ ja hinnavõit oleks 400€. Arvestatavtav summa, kas pole?
Kokkuvõtteks- kui on pakkumine kogu kupatusele, siis ikkagi saab võrrelda ainult kogu kupatuse hinda, mitte ainult mingite eraldi üksuste tööde hindasid. Jah, loomulikult oleks viisakas hinnapakkujal lahti kirjutada, mida see kogu kupatuse hind sisaldab konkreetselt.
Edu tegija otsimisel!

Urmas
riinamiina
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 08 Veebr 2015, 15:10

Re: aeroc siseseinte krohvimine/pahteldamine

Lugemata postitus Postitas riinamiina »

ma ei saa aru, kui pole teemasse midagi asjakohast lisada, siis ära lisa. ma pole kuskil maininud, et saen senti pooleks. palun lihtsalt esitada hinnapakkumised nii nagu olen palunud. kui see on liig raske, siis ära esita!
ja sitta võivad teha ka kallid mehed, hind ei ole siin määrav...
ärge teie muretsege selle pärast, kui kalli või odava mehe ma omale palkan, see ikka mu oma asi, kas võidan või kaotan rahaliselt. ilmselt siit midagi asjalikku ei tule, nii et loen teema lõpetatuks!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: aeroc siseseinte krohvimine/pahteldamine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

riinamiina kirjutas:... ilmselt siit midagi asjalikku ei tule, nii et loen teema lõpetatuks!
Selleks, et mingit asjalikku pakkumist saada, peab ka ise asjalik olema, mitte jahuma eraldi m2 ja tükitööhinnast ning mitte kohe solvuma kui antakse väikseid soovitusi. Millest on laed(betoon, kipsplaadist, paneelidena vms.), kui kõrged on laed, kas kogu lagi on horisontaalne või on ka kaldlagesid, kui palju on akna-ukse avasid, kui suur on seinte kõikumine ehk kui korralikult on seinad laotud, kas seinad krohvida koos armeerimisvõrguga või ilma jnejne? Kõik need nüansid mõjutavad hinda. Mingisugune seinasid 200m2 ja lagesid 100m2 on natuke vähe hinnapakkumise tegemiseks.
riinamiina kirjutas:ärge teie muretsege selle pärast, kui kalli või odava mehe ma omale palkan, see ikka mu oma asi, kas võidan või kaotan rahaliselt.
Milleks sellisel juhul pakkumist küsida kui siinses foorumis on alarubriik "Otsin tööd" ja seal neid tööpakkumisi ootavaid krohvijaid-maalreid küllaga võta või esimene ettejuhtuv.

Kui ootused siinsele foorumile on nii suured ja loodetakse 37 tunni jooksul saada ca 10 asjalikku hinnapakkumist, siis küsiks nagu ühes filmiklassikas: "Kuidas sa, lilleke, siia said?" :)

Side lõpp!

Urmas
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta