300-400m2 lao ja tootmishoone?

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
kenqqq
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 09 Juul 2015, 18:13
On tänanud: 2 korda

300-400m2 lao ja tootmishoone?

Lugemata postitus Postitas kenqqq »

Sobivate rendiobjektide puudumise tõttu on võimalik huvi lasta varsti ehitada Harjumaal väiksem 300-400m2 ühel tasapinnal lao ja tootmishoone. Vaja muidugi betoonpõrand mis kannatab ka väiksemaid kahveltõstukeid, tootmisruumide lae kõrgus 3-3,5m. Võimalik, et lao osas teise kõrgusega lagi 5m.

Kas oskatb keegi kogemuse baasil öelda hinnangulise maksumuse sellise hoone vundamendi ning hoone ehituseks? Valmis karbina kus põrand sile ja välisseinad ning siselagi paigas ja viimistletud? Suured tänud!
insergrupp
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 136
Liitunud: 03 Nov 2014, 17:06

Re: 300-400m2 lao ja tootmishoone?

Lugemata postitus Postitas insergrupp »

Tere

Saadke enda e-mail ja saadame Teile sarnase objekti maksumuse. Hinnad muidugi arvatud Tallinnas. Ehk võib lisanduda transpordi kulu suurem.



Lugupidamisega,

OÜ Insergrupp
Kaspar Veskus
55904411
www.insergrupp.ee
insergrupp@gmail.com
kenqqq
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 09 Juul 2015, 18:13
On tänanud: 2 korda

Re: 300-400m2 lao ja tootmishoone?

Lugemata postitus Postitas kenqqq »

Tänud, saatsin emailiga kontaktid.
vana joodik
külaline

Re: 300-400m2 lao ja tootmishoone?

Lugemata postitus Postitas vana joodik »

Mnjah. Vaatan, loen ja imestan :confused: , et kui kõvad ehitusspetsid siin kõik koos. See ei puuduta ainult seda teemat vaid kogu foorumi sisu. Inimesed küsivad konkreetseid asja ja teemasid aga vaja ikka "põhku" raputada... Imelikud vennad, "kühveldavad " pappi kokku aga korraliku doomeni haldust ei suudeta kinni maksta, et kasutatakse gmaile jm taolisi postikaste. Kena ja tore kokkuhoid aga sellega näidatakse ikka mehe vaesust, kuigi jutuke kenake aga kuhu jääb korralik portfoolio? Mida netu seda netu.

:hello: Jõudu siis.
kikos
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Aug 2015, 10:16

Re: 300-400m2 lao ja tootmishoone?

Lugemata postitus Postitas kikos »

Mina kasutasin oma maja ehitamisel hankekeskkonda. Täitsin kodulehel andmed, mida soovin ehitada, võeti minuga ühendust ja täpsustati kõik vajalik üle. Nad ise koostasid hanke ja saatsid mulle paroolid, et saaksin vaadata, mis minu hankega toimub. 2 nädala pärast oli mul 5 võrdlevat pakkumist laual. Sain maja püsti soodsamalt, kui esialgu plaanitud. Viskan ka lingi, kus nendega ühendust saab
http://ee.mercell.com
Vasta