Elektrikilbi automaatide ühendamine

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
AnTTo
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 93
Liitunud: 29 Mai 2008, 18:25
On tänanud: 1 kord

Elektrikilbi automaatide ühendamine

Lugemata postitus Postitas AnTTo »

Tere,

sooviks teada elektritöö hinda, kui vaja ühendada kilbis 15 paarisautomaati kilpi toodud kaablitega? Kilbis on juba olemas ja ühendatud arvesti, kell ja peakaitse. Kuna maja veel vana süsteemi peal, siis puudub maandus. Ja vana süsteemi tõttu on kaitsmed ka paaris, mitte ühesed.

Kõik kaablid on kilbini toodud ning vaja on ainult korrektselt ühendada. Kõik kaablid ilusti märgistatud, mis on mis.
usr1
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 499
Liitunud: 07 Jaan 2009, 12:59
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Elektrikilbi automaatide ühendamine

Lugemata postitus Postitas usr1 »

Asukohta oleks hea teada.
Kõik torudest ja kaevetööd
55 118 46
http://www.Torumehed.ee
AnTTo
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 93
Liitunud: 29 Mai 2008, 18:25
On tänanud: 1 kord

Re: Elektrikilbi automaatide ühendamine

Lugemata postitus Postitas AnTTo »

Asukoht on Tallinn, aga ei pidanud seda oluliseks kuna küsisin töö hinda, mitte transporti objektile.

Kogenud elektrikule oleks see ju ehk mingi tunni kahe töö?
Elektrik3
külaline

Re: Elektrikilbi automaatide ühendamine

Lugemata postitus Postitas Elektrik3 »

Kas sa arvad,et elektrik kes teeb tööd Põlvas ja elektrik kes teeb tööd Tallinnas teevad seda sama hinnaga või ?
Ja kuidas pole asukoht tähtis,oled kindel kui siin foorumis mingi hind välja hõigatakse ilma asukohta täpsustamata ja pärast selgub,et tegemist Räpina vennaga - ta kohe stardib ummisjalu Tallinnasse tööle sinu juurde või ?

Hämmastav kuidas tööde hinna kohta tööpakkujatel õran aimugi pole,küll aga töö kestuse kohta :grin:
a la "nu tunnike-poolteist peaks maximum minema,ega selle eest nüüd nii palju ka maksta ei saa".
AnTTo
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 93
Liitunud: 29 Mai 2008, 18:25
On tänanud: 1 kord

Re: Elektrikilbi automaatide ühendamine

Lugemata postitus Postitas AnTTo »

Kle püüa nüüd natuke olla. Ma küsin hinda seetõttu, et ei taha oma tuttava käes nö koorida saada. Ega ma kohe hinnapakkujat Tallinna kutsuma hakka, ma küsin lihtsalt töö maksumust! Eks kindlasti mõni maakandi elektrik teeks selle pudeli eest ka ära, aga ega keegi ju pudeli hinda siia ei pane, vaid ikka summa, mida keegi selle töö eest küsib.

Ma oskaksin ka ise need juhtmed sinna ühendada, kuid ma ei ole elektrik ja igaks juhuks ikkagi lasen selle töö teha kogenud elektrikul. Lihtsalt esialgu tahan teada, mis selline töö maksab (kui kõik kaablid kilpi veetud, vaja ainult automaatide külge ühendada ja kontrollida, et kõik sai korrektselt).

Ja töö kestuse puhul oli lause lõpus ju küsimärk! Ehk siis tegu oli küsimusega, kas olen õieti aru saanud.
Huviline ka
külaline

Re: Elektrikilbi automaatide ühendamine

Lugemata postitus Postitas Huviline ka »

Palju tuttav küsis siis 2 pudelit või rohkem
Väga kahtlen ja ei usalda selliseid spetsialiste kes pudeli eest tööd teevad...
Aga edu sellegipoolest...
igiliikur
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 289
Liitunud: 27 Nov 2008, 15:37
Asukoht: lõunas
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Elektrikilbi automaatide ühendamine

Lugemata postitus Postitas igiliikur »

Sõbra käest võtaks 25, võõra käest 60
AnTTo
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 93
Liitunud: 29 Mai 2008, 18:25
On tänanud: 1 kord

Re: Elektrikilbi automaatide ühendamine

Lugemata postitus Postitas AnTTo »

Tänud viimasele! Tuttav küsis 100, ja kuna mulle tundus veidi liiast olevat see, siis suurema tingimise peale lasi 80 peale. Ikkagi tundub veidi palju, eriti et tegu pole mingi võõra inimesega ning mingit järjekorda tal ka pole taga. Omandas elektriku ameti, mingid aastad töötas sel erialal, kuid hetkel enam otseselt mitte.
igiliikur
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 289
Liitunud: 27 Nov 2008, 15:37
Asukoht: lõunas
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Elektrikilbi automaatide ühendamine

Lugemata postitus Postitas igiliikur »

Eks ta 5a tagasi nii oligi, et kilp 1500-3000, aga hetkel küll sellist hinda küsida ei saa...
Külaline
külaline

Re: Elektrikilbi automaatide ühendamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

AnTTo kirjutas:...Ma oskaksin ka ise need juhtmed sinna ühendada, kuid ma ei ole elektrik ja igaks juhuks ikkagi lasen selle töö teha kogenud elektrikul...
Aga sa tee töö ise ära ja lase kümneka eest kogenud elektrikul lihtsalt üle kontrollida. Onju veel odavam? :)
Urmas
martinjev
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 22 Sept 2005, 19:47

Re: Elektrikilbi automaatide ühendamine

Lugemata postitus Postitas martinjev »

Ise küsiks ka sinna 100.- kanti. Sõltub muidugi kui palju kaableid üldse on... Antud juhul minumeelest 15 automaati on just mitte vähe. Kogemusi sellistega mitu kus "ah juhtmed kõik veetud, ainult ühendamise vaev" olukord. Kohapeal selgub et vaja hakata seina juristama auke-sooni et kaablid ka kilpi sisse viia, kaablite läbiviigud tekitada, automaatide asetus/paigutus välja mõelda.
Kas kilbisisene montaaz tehtud juba? kas rvk-d paigas ja tõesti ainult gruppide toited alla ühendada?
Ja kõigelõpus tuleb tellija rõõmsalt jutuga et "ah viska mulle mõned paberid ka valmis ja oma pädevusega allkiri alla" :)
Vasta