Ehitaja tunni hind

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
Külaline
külaline

Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere
Huvitaks ehitaja tunni hind praegusel ajal.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10848
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Kui tahad teada,et kui palju küsida,siis ei oska sinu annete kohta midagi öelda,ega saa sellepärast mainida ka mingit umbkaudset tunnihinnet.Kuid kui sa tahad töömehele maksta,siis kõik oleneb ehitajast,millise töödistsipliiniga ta on,kas on alkoholi või mõne muu asja sõltlane,mis võib hakata segama töö tegemist jne.Heale töömehele ei ole palju maksta vähemalt 100.-tunnist,sest tema efektiivsus tasub selle raha kulutamist,kuigi selle tunnitööga kipub tihti minema kummi venitamiseks.Sitalt töömehelt aga küsiks kooliraha,et ta sai üldse mingit aimu ehitusest kui sellisest ning kuidas ei tohi ehitada,sest nagunii keerab ta mingi sita kokku.Üldiselt on ikka kõige parem leppida kokku ühiku hinnas,sest kipuvad headel meestel kukkuma enam-vähem ühte auku.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

Külaline kirjutas:Tere
Huvitaks ehitaja tunni hind praegusel ajal.
Mille jaoks vaja on ?
Kas ei tea ise palju küsida või palju maksta ?
Soovitaks ikka mingi ajanormi või eelarvega kalkuleeritud hinda.
100eek/tund võib maksta küll aga see eeldab ka seda, et selle aja jooksul tehakse kogu aeg tööd.
Ja mida tähendab tunni hind :scratch:(tööriistad, materjal,transport jm. siis 100% tellija poolt või ? )
Käisin just ühel tuttaval abiks:ettevalmistus 0, materjali midagi oli-midagi puudu.Eskujuhile maksis 50eek/tund, ühe päeva töö aga kuna ettevalmistamata ja materjali osa puudu siis läks 2 päeva. Esku töötunnilugeja näit 2 8-tunnise päeva peale 6 tundi.
Matemaatika:16 tundi*50=800
või siis: 6 tundi*100=600
Nii,et efektiivsuse koha pealt arenguruumi veel küll. Ja paraku läheb organiseerimatuse nahka päris palju aega.
kalvik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 09 Veebr 2009, 21:46

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas kalvik »

Mina maksan mehele praegu 80 eeki tund
Külaline
külaline

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mina maksan mehele 30 tund soovijaid jagub.Aeroci ladumise sain 6 kr plokk sellise hinnaga oli palju pakkumisi.Milleks maksta rohkem peate hindasi kõvasti alla võtma kui tahate ehitusalal edasi tegutseda.See polnudki normaalne,et ehitaja nii palju raha sai.
harry1
külaline

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas harry1 »

Külaline kirjutas:Mina maksan mehele 30 tund soovijaid jagub.Aeroci ladumise sain 6 kr plokk sellise hinnaga oli palju pakkumisi.Milleks maksta rohkem peate hindasi kõvasti alla võtma kui tahate ehitusalal edasi tegutseda.See polnudki normaalne,et ehitaja nii palju raha sai.

SA PIDER ÄRA SIIN NII ALLA KA TEE EHITAJAID,SIND TULEKS ÜLES PUUUUA
ALEKS2
külaline

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas ALEKS2 »

Külaline kirjutas:Mina maksan mehele 30 tund soovijaid jagub.Aeroci ladumise sain 6 kr plokk sellise hinnaga oli palju pakkumisi.Milleks maksta rohkem peate hindasi kõvasti alla võtma kui tahate ehitusalal edasi tegutseda.See polnudki normaalne,et ehitaja nii palju raha sai.

Kaugel elad? Sa võta püksid alla,ma tulen keeran 30 eegi eest sulle.
Külaline
külaline

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ise küsite sellist hinda ja nüüd prääksute,et vähe naljamehed
asfalt6
külaline

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas asfalt6 »

Külaline kirjutas:Ise küsite sellist hinda ja nüüd prääksute,et vähe naljamehed

Kui sa mingid jobud said maalt kellel oskusi 2-3a,siis hästi,kuid ära siin teisi alla tee.
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

Külaline kirjutas:Mina maksan mehele 30 tund soovijaid jagub.Aeroci ladumise sain 6 kr plokk sellise hinnaga oli palju pakkumisi.Milleks maksta rohkem peate hindasi kõvasti alla võtma kui tahate ehitusalal edasi tegutseda.See polnudki normaalne,et ehitaja nii palju raha sai.
Palju plokke päevas tuli ?
Mida teeb üks mees päevas 240 eeku eest ? Päeva tööde maht ?
Isegi Idablokis praegu tegelikult ikka alla 50-60 eek/tund head töömeest ei leia.
külaline 2
külaline

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas külaline 2 »

Külaline kirjutas:Mina maksan mehele 30 tund soovijaid jagub.Aeroci ladumise sain 6 kr plokk sellise hinnaga oli palju pakkumisi.Milleks maksta rohkem peate hindasi kõvasti alla võtma kui tahate ehitusalal edasi tegutseda.See polnudki normaalne,et ehitaja nii palju raha sai.
Veel ebanormaalsem oli see, et niipaljud endale maju ehitasid, omamata selleks rahalisi vahendeid! Pangad hakkavad sellest aru saama ja siis...! :lol:
maik
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 801
Liitunud: 10 Veebr 2007, 21:02
On tänanud: 18 korda
On tänatud: 24 korda

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas maik »

Tundub, et järjekordne teema mis läheb sujuvalt üle delfi tatti-pritsimiseks. :mrgreen:
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Arvan, et asi pole maksjas, tema saab omad vitsad õige pea või juba samal ajal, kui tal veel ehitus pooleli on, kuna 30.-/h. vennad tööga ei kiirusta ja kahtlen üldse selliste vendade pädevuses, ise ei julgeks sellisele vennale labidatki kätte anda, teeb endale veel viga kah!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
KõikOnRahul
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 396
Liitunud: 11 Jaan 2008, 19:48
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 3 korda

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas KõikOnRahul »

Olge nüüd rahulikud- 80-100 eeku tund,neto,-on tegijate hind.Haritud inimesed (tellijad) saavad aru hinna ja kvaliteedi suhtest.
ervin3
külaline

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas ervin3 »

Külaline kirjutas:Mina maksan mehele 30 tund soovijaid jagub.Aeroci ladumise sain 6 kr plokk sellise hinnaga oli palju pakkumisi.Milleks maksta rohkem peate hindasi kõvasti alla võtma kui tahate ehitusalal edasi tegutseda.See polnudki normaalne,et ehitaja nii palju raha sai.
huvitav palju abitöölise tunnitasu siis on :lol:
madka007
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 14 Veebr 2009, 22:25

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas madka007 »

Külaline kirjutas:Mina maksan mehele 30 tund soovijaid jagub.Aeroci ladumise sain 6 kr plokk sellise hinnaga oli palju pakkumisi.Milleks maksta rohkem peate hindasi kõvasti alla võtma kui tahate ehitusalal edasi tegutseda.See polnudki normaalne,et ehitaja nii palju raha sai.
Sa passi hoolega peale, et need 30 EEK-i vennad Sulle midagi sellist kokku ei keera.
http://nagi.ee/photos/madka007/sets/194587/

:jooma :amen:
Külaline
külaline

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Midagi teemasse ka pakkumine oli mingis teises ehitusfoorumis

Hange: pakkuda tööd lammutajatele Tõrvas, hinnaga 25 eeki/tund. Maksmine toimub ametlikult. töö algab kohe. ...55949603, 55970034
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Maksmine toimub ametlikult.
Tunnipalga alammäär 27.-
Iseasi, kui see 25.- on neto, siis veab välja.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Külaline
külaline

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Midagi teemasse ka pakkumine oli mingis teises ehitusfoorumis

Hange: pakkuda tööd lammutajatele Tõrvas, hinnaga 25 eeki/tund. Maksmine toimub ametlikult. töö algab kohe. ...55949603, 55970034
Mine hommikul TURUPLATSIsealt leiad kindlasti.
Külaline
külaline

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: Mine hommikul TURUPLATSIsealt leiad kindlasti.
... töömehe 3 ks tunniks rohkem ei vea välja kuna rahaisu ja vajadus saab mehel otsa :grin:
usr1
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 499
Liitunud: 07 Jaan 2009, 12:59
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas usr1 »

Tere
Võtaks ka sõna.
Hetke seis peaks ikka sinna 65.-......90.- kätte. Oleneb pädevusest.
See kes labidat keerutab peabki ju vähem saama kui sptsialiseerunud oskustöölised.
Kõik torudest ja kaevetööd
55 118 46
http://www.Torumehed.ee
jama
külaline

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas jama »

madka007 kirjutas:
Külaline kirjutas:Mina maksan mehele 30 tund soovijaid jagub.Aeroci ladumise sain 6 kr plokk sellise hinnaga oli palju pakkumisi.Milleks maksta rohkem peate hindasi kõvasti alla võtma kui tahate ehitusalal edasi tegutseda.See polnudki normaalne,et ehitaja nii palju raha sai.
Sa passi hoolega peale, et need 30 EEK-i vennad Sulle midagi sellist kokku ei keera.
http://nagi.ee/photos/madka007/sets/194587/

:jooma :amen:
Mis nuss see on ? Seest poolt soojustatud nii ? :blink:



Siin kohal tahaksin mina küsida mida mõtlevad tellijad ehitajat otsides sõna all "ehitusmees".
On see Vasja, kes oskab labidat hoida. Oksmaa kes ei oska hästi sedagi või spetsialist kes tegeleb oma kindla alaga? Vöi mingi ulmeline hübriid nendest kolmest ? Tegelen ise ka ehitusel ja tõesti küla joodiku leiad 30.- eest rabama küll, aga odavam on panna kaevama mees, kes küsib 60.- ja teeb tööd ka .
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

Tean päris paljusid kes nõus 30-40eek tunnitasuga aga ise neid tööle ei võtaks.Ega nad ehitajad just ka ei ole :( Maksta ikka töö eest mitte tööl oldud aja eest :)
Ikka seal 65-100 kanti või tükitöö alusel.
Külaline
külaline

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Olen ise ehitaja.sellised jutud,et 30 kr tund ajavad ikka sita täiega keema... sellist jura võib vaid see ajada kel endal vaja hädasti ja odavalt ehitada ,aga pappi ei raatsi välja käia ... siis tulebki selline jutt,et kriisiaeg jne...
ise aga on kusagil riigiasutuses mingi valgekrae,saab iga kuu kindlal kuupäeval oma 30000-40000 kätte ja ei kujuta ettegi ,et mul sellise summa teenimiseks kulub kuni kaks korda rohkem aega ,et mul õhtuti löövad põlved,selg,käed selget tuld välja... mul ei tule õhtul näiteks mõttessegi minna teha üks trenn või jalutuskäik abikaasa,laste ja koeraga- selleks olen ma omadega liiga läbi...

siin kutsukski kõiki ehitjaid üles ikka endast lugu pidama ja mitte minna toiduraha eest midagi tegema...
las siis ehitab odavalt ,pärast saab teist korda veel ehitada...
jõudu kõigile ehitusmeestele
meha
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 10 Apr 2008, 17:37

Re: Ehitaja tunni hind

Lugemata postitus Postitas meha »

Räägime ,mis me räägime -aga kahjuks tehakse selle raha eest ka tööd ala 35 eek tund
Eks millalgi hakkavad hinnad ka tõusma aga kindlasti mitte enne 2010 aastat :cry:
Vasta