Huvitaks ehitustööde hinnad

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
Mina
külaline

Huvitaks ehitustööde hinnad

Lugemata postitus Postitas Mina »

Kuna on plaanis endale maja ehitama hakata siis oleks vaja kõigepealt kokku panna eelarve. Materjalide hindadega olen hästi kursis kuid ehitustööde maksumusest ei ole aimugi. Kui kellelgi on kogemusi või teab hindasid siis oleks hea kui annaksite ka mulle nendest teada. Maja tuleb kahekordne , fibo plokist, kivifassaadiga ja kivikatusega. Vahelagi tuleb paneelidest.Sooviks siis hinda järgnevatele töödele: 1)vundamendi ehitamine 70 meetrit 2)esimese korruse põranda valamine ca 150 ruutmeetrit 3)fibo5 ploki ladumine ca 500 ruutmeetrit 4)penoplastiga soojustamine (kaks kihti 10+5 cm) ca 350 ruutmeetrit 5)fassaadkivi ladumine (puhas vuuk) ca 350 ruutmeetrit 6)kivikatus koos sarikatega ca 250 ruutmeetrit 7)kipsplaadi paigaldus koos karkassi ehitusega (laed, seinad) ca 600 ruutmeetrit 8) plaatimistööd ca 100 ruutmeetrit Ma tean , et teil on raske konkreetseid hindu öelda, sest kõik sõltub ju ehituse keerukusest aga sellegipoolest peaks teada olema ju ligilähedased hinnad loetletud töödele. Ette tänades.
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

matu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 07 Juul 2005, 21:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas matu »

kust sa materjalid võtad? äkki saadan sulle ka oma hinnakirja tutvumiseks?
Vasta