Tapeetimise m2 hind

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
teglelane1
külaline

Tapeetimise m2 hind

Lugemata postitus Postitas teglelane1 »

Mis on hetke turuhinnas tapeetimise m2 hind (mustalt)
Mis on pahtedamise hind(mustalt)
Mis on värvimise hind(mustalt)
maaler6
külaline

Re: Tapeetimise m2 hind

Lugemata postitus Postitas maaler6 »

turuhinda ei oska öelda,aga minu tapeetimise hind on 100.- m2,värvimine 40.-m2 kaks kihti,lauspahtel jääb kah 100.- piiridesse.
seadusevastane jutt
külaline

Re: Tapeetimise m2 hind

Lugemata postitus Postitas seadusevastane jutt »

Häbi sul pole kysida siit mustalt? Oled ise maksuametnik vôi? Kui sul raha pole, pole môtet ehitusmehi osta, tee ise! Ja siis vingutakse, et ehituskvaliteet alla käind.... Eh - Eh
Galina
külaline

Re: Tapeetimise m2 hind

Lugemata postitus Postitas Galina »

Kas tapeetimise hind oleneb ka toa kõrgusest.? Näiteks kui tuba on 4m kõrge. Ja kas tapeetimise hinna sisse mahub ka vana tapeedi eemaldamine?
To maaler6
külaline

Re: Tapeetimise m2 hind

Lugemata postitus Postitas To maaler6 »

Hästi paned.Oled vahepeal Eestist ära olnud või?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Tapeetimise m2 hind

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Galinale:
Üldiselt lisandub üle 3m kõrguse seinte puhul lisa %,aga vana tapeedi mahakatkumine kvalifitseerub eraldi tööks ja ei kuulu tapeetimise hinna sisse.
To maaler6:
Pahtelduse eest koos lõppviimistlusega 100.-küsida on praegusel ajal vist natuke paljuvõitu,aga samas on aega teha kvaliteetset tööd,kuid konkurentsiga tekib jamasid,kuid normaalsed tegijad ikka alla 80.- ei lase(nagu isegi ja püsin konkurentsis).Tapeetimise hinda ei saa aga öelda enne,kui olen näinud paigaldatavat tapeeti ja objekti.Kui on ikka 10-15m sirget seina,pole ukse-ega akna avasid ja lihtne,ilma mustrita tapeet,võib panna ka 50.-m2,aga ise olen pannud kolm paani 1500.-eest,kuna selle tapeedirulli hind oli natuke alla 2500.-ning selle paigaldusel oli ka vastutus suurem.
Kasutaja avatar
windo1
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 163
Liitunud: 06 Veebr 2008, 13:22
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord

Re: Tapeetimise m2 hind

Lugemata postitus Postitas windo1 »

Mina olen küsinud tapeetimise eest täpselt niipalju kui maksab rull, aga mitte alla 150 eek rull. Kahjuks enam ei pane tapeeti, kuna see on küllalt aeganõudev ja täppistöö. :hello:
Vasta