katuse plekk

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
kakujaku
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 30 Apr 2005, 09:39

katuse plekk

Lugemata postitus Postitas kakujaku »

Kas keegi oskab öelda, kui palju maksab katuse pleki paigalduse ruudu hind. Ja mis on murtud tellise hind.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Osatakse vast küll,kui oskad täpsemalt pleki kohta täpsustada(milline katus,milline plekk, jne)
Restauraator.
kakujaku
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 30 Apr 2005, 09:39

Lugemata postitus Postitas kakujaku »

tegemist on plekk katusega(kivi profiil) ja tavaline viil katus
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kiviprofiili ja keskmise keerukuse katusekuju korral peaks 40 eek-ga arvestama(paigaldajale kätte) Ise pole küll oma üheksa aastat seda tööd teinud küll aga kaks sellist katust maha kruvinud ja sileplekist uued asemele teinud.Vanadel katetel olid kinnituskruvid lihtsalt välja roninud!(keskmiselt 4-6a. vanad katused)Samas tean sarnaseid katuseid mis on kestnud 15 aastat vähemalt.Edu proovijatele!
Taastaja.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Anonymous kirjutas:Kiviprofiili ja keskmise keerukuse katusekuju korral peaks 40 eek-ga arvestama(paigaldajale kätte) Ise pole küll oma üheksa aastat seda tööd teinud küll aga kaks sellist katust maha kruvinud ja sileplekist uued asemele teinud.Vanadel katetel olid kinnituskruvid lihtsalt välja roninud!(keskmiselt 4-6a. vanad katused)Samas tean sarnaseid katuseid mis on kestnud 15 aastat vähemalt.Edu proovijatele!
Taastaja.
40eeku D sellise raha eest tegin mina juba 96aastal,praegu on juba ligi200
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4223
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Anonymous kirjutas:
Anonymous kirjutas:Kiviprofiili ja keskmise keerukuse katusekuju korral peaks 40 eek-ga arvestama(paigaldajale kätte) Ise pole küll oma üheksa aastat seda tööd teinud küll aga kaks sellist katust maha kruvinud ja sileplekist uued asemele teinud.Vanadel katetel olid kinnituskruvid lihtsalt välja roninud!(keskmiselt 4-6a. vanad katused)Samas tean sarnaseid katuseid mis on kestnud 15 aastat vähemalt.Edu proovijatele!
Taastaja.
40eeku D sellise raha eest tegin mina juba 96aastal,praegu on juba ligi200
Ma tegin 96a. 60eek/m2
Nüüd ei tea. :roll:
Kasutaja avatar
restauraator
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 681
Liitunud: 12 Mai 2005, 08:15
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas restauraator »

Toredad poisid, mul jälle tööd juures kui tellijal veel raha on!
Iga ehitus on norm iseendale.
Vasta