Elektritööd 2021

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
tarkmeestaskus
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 19 Apr 2020, 20:57

Elektritööd 2021

Lugemata postitus Postitas tarkmeestaskus »

Tervist!

Küsimus, et palju on tänasel päeval elektritööde hind? Firmade kodulehti olen uurinud, aga nö tegelikkus ilmselt teine. Ise oman elektrialast haridust ja töökogemust, aga pole nö " suures mängus" sees olnud pikalt ja teinud vaid vajaminevaid töid. Samuti on igapäevased tegemised seotud küll ehitusega, aga elektritööde hinnspäringud jäävad hetkel küsitavaks. Nimelt vaja leida objektile töömehed, kogu komplekt on koos, ainult puudu elektrikud ja plaatijad. Plaatijad küsivad kuidagi seinast seina hindu, torumeestel oli see samas ühte auku. Elektrikud on ka lahkunud igasuguseid numbreid, kes tundi, kes tükitööna. Aga ei klapi numbrid.
Hetkel vaja leida elektrik
Objekt A: 3 toaline korter 70 RM, uued kipsseinad, osaliselt betoon, freesida, toosid, sooned, pistikud-lülitid, valgustus, kilp, ühesõnaga kogu kupatus. Selliseid kortereid 3 TK, aga mis tüki hind?
Objekt B: eramaja 150+ RM , kogu kupatus. Kaabeldus, toosid, freesimine, peakilp, maandus, valgustus, seadmete ühendus, pistikupesad, lülitid jne. Mis sellise eramu maksumus algusest lõpuni?
Oodatud nii firma pakkumised kui ka haltuura meeste pakkumised. Nii tüki kui ka tunnihinnad.
Asukoht Tallinn ja Harjumaa. Konkreetsemate pakkumiste korral jagan numbrit ja saab ühendust võtta.
Mis oleks tööde hind
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3593
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 68 korda

Re: Elektritööd 2021

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Mida see elektrik tegema peab ? Mõnelt oodatakse ainult traatidega majandamist. Mõned aga arvavad, et elektrik peab tegema projekti, joonised, maanduse, mõõtmised, ostma materjali, tuimalt ka nõrkvoolu ja signaga majandama, ning lõpuks ka veel igasugu katlad/soojuspumbad/ventseadmed tööle panema ja häälestama. Mida imet see ruutemeeter peaks andma ? Ruutmeetritega on värvmisel ja tapeetimisel midagi teha. Elektri puhul on see üsna kasutu info. Või sa loodad tõsimeeli mingit asjalikku pakkumist selle kuulutuse peale ?
tarkmeestaskus
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 19 Apr 2020, 20:57

Re: Elektritööd 2021

Lugemata postitus Postitas tarkmeestaskus »

Sa vastasid juba enamjaolt ära. Otsin meest, kes kaabeldaks, paigaldaks pistikud jms, koostaks kilbid ja ühendaks muud seadmed, samuti aitaks võimalusel projektiga. Nõrkvooluga "käsi määrima" ei pea, aga kui soovi on, saame ka sellega eraldi kaubale. Ehk siis ikkagi, otsin pädevat meest, kes saaks hakkama lihtsama elekteitööga ja samuti kilpidega. Nö kogu maja algusest lõpuni, välja arvatud suuremad freesimised, sest selle teeb ehitaja. Ilmselt saaks ka kaugema otsa meestega transpordi osas kaubale. Hetkel pole kellegil huvi olnud, FB gruppidest otsima ei hakka, arvasin, et siin liigub rohkem huvilisi. Ootan veel pakkumisi, konkreetsemaid .
Vasta