jõgevamaale kaevu vaja

tarmob
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 08 Mär 2012, 17:34

jõgevamaale kaevu vaja

Lugemata postitus Postitas tarmob »

Tere, kas oskab keegi soovitada kaevukaevajat, kaevu oleks vaja jõgevamaale laiusele. võite teha siia ka hinnapakkumisi. tänan
gamla
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 153
Liitunud: 09 Veebr 2011, 22:39
On tänatud: 3 korda

Re: jõgevamaale kaevu vaja

Lugemata postitus Postitas gamla »

otsin ise ka palamuse kanti,ja pole leidnud.Olen ise neli kaevu teind,tundub,et pean endale nüüd ka ise tegema,tegijaid pole normaalseid.
kalju k
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 11 Jaan 2011, 13:23
On tänatud: 3 korda

Re: jõgevamaale kaevu vaja

Lugemata postitus Postitas kalju k »

gamla kirjutas:otsin ise ka palamuse kanti,ja pole leidnud.Olen ise neli kaevu teind,tundub,et pean endale nüüd ka ise tegema,tegijaid pole normaalseid.
Teretulemast kaevukaevajate klubisse! Pean tunnistama, et jäin kohe mõttesse kui diagnoosi kätte sain. Mõtlemise käigus jäi kummitama küsimus kas arstihärra kasutas diagnoosimisel induktiivset või deduktiivset meetodit?
Muide, maapind on praegu vett täis. Parema tulemuse saamiseks on mõistlik oodata tsipa kuivemat aega.
Tervitan kõiki diagnoosituid - nimeliselt eriti gamla´t.
Äsja diagnoositud Kalju.
just
külaline

Re: jõgevamaale kaevu vaja

Lugemata postitus Postitas just »

kalju k kirjutas:
gamla kirjutas:otsin ise ka palamuse kanti,ja pole leidnud.Olen ise neli kaevu teind,tundub,et pean endale nüüd ka ise tegema,tegijaid pole normaalseid.
Teretulemast kaevukaevajate klubisse! Pean tunnistama, et jäin kohe mõttesse kui diagnoosi kätte sain. Mõtlemise käigus jäi kummitama küsimus kas arstihärra kasutas diagnoosimisel induktiivset või deduktiivset meetodit?
Muide, maapind on praegu vett täis. Parema tulemuse saamiseks on mõistlik oodata tsipa kuivemat aega.
Tervitan kõiki diagnoosituid - nimeliselt eriti gamla´t.
Äsja diagnoositud Kalju.
Eeesti mees on ettevõtlik,kõike oskab teha aaa kui asi peesse läeb miskit pole teha-...
maha matad oma elutukeha :amen: posting.php?mode=quote&f=26&p=186403#
Külaline
külaline

Re: jõgevamaale kaevu vaja

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Siinset foorumit lugedes selgub ,et kaevu tegenine on raketiteadus ja see ainult selliste meeste rida kes siin targutamas käivad. Ei ole ta ühti. Ka plaanis ise see kaev valmis teha ja kui peakski piixu minema noh mis siis ikka ,settekaevu ka vaja naguinii :D .
Samas peaks olema ka teised ehituslikud toimingud ju raketiteadus aga ikkagi tehakse neid enamuses ise ja kõik ei lähe piixu.
Kutsusin oma õuele ühe jutuga kõva mehe kes pidavat olema parim mees eestis kes veesooni üleüldse ülesse leiab.Minu õues selgus ,et ainukene soon on vana kaevu juures( kaev kohe piiri kõrval) ja soon tuleb naabri põllult. Tola on see mees mitte aga soone leidja. Kui ostsime maja vaatasin ise traadiga uue kaevukoha välja( meil üks kivi mürak õuel ,selle kõrval).Käisin ka maja läbi sest plaanitud eluruumides pole just soovitav veesoone kohal magada.Majast jookseb läbi 2 veesoont. Eelmine suvi käis mul abis üks vändra mees.Ükspäev võttis suvalised traadijupid kätte ja teatas,et kui tahan uut kaevu teha siis parim koht oleks selle kivi kõrvale.Ei olnud talle kaevutegemise plaanist kõssanudki. Kas see nüüd pimejuhus või mis, jäägu tarkade otsustada.Olen eluaeg traadiga sooni otsinud ,ei ole selleks koolis käinud,lihtsalt jummal vist andnud ande.
Lugedes siit ,et põhiline miks kaev välja ei kuku on see ,et vesi jääb kaevu tulematta,ehk siis asi algab ikkagi sellest soone leidmisest,nn ristumiste leidmisest( on olnud juhuseid kus need ei ristugi omaniku maal).Edasine juba puhtalt tehnilist laadi ettevõtmine,mida on võimalik igal ühel selgeks õppida.Teeb ta seda mõne meistri juures või siis lihtsalt googeldades,oma asi.
Aga raketiteadus see ei ole kindlasti.
Vasta