Soovitusi salvkaevu rajamise kohta

rait-erik timuste
külaline

Soovitusi salvkaevu rajamise kohta

Lugemata postitus Postitas rait-erik timuste »

Tere,
tahaksin küsida natukene nõu.
Kuna sai soetatud endale maja Jõgeva maakonda ja siin puudub korralik joogivesi, sai taodeldud hajaasutuse veeprogrammist toetust, et rajada salvkaev. Toetus antigi. Algselt sai kaevu rajama planeeritud Kaevumeistrid OÜ eesotsas hr. Urmo Sorga´ga.
Internetis natukene ringi liikudes ja googeldades, ma enam ei ole vaimustuses sellest firmast.


Kas keegi oskab anda nõu mulle järgmise firma kohta, kas on usaldusväärne ja kuidas on kvaliteet?

http://www.amendero.eu/kaev/tutvustus.html


Tervitades,
Rait-Erik Timuste
raittransport@hot.ee
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Soovitusi salvkaevu rajamise kohta

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Amendero kaevas mulle kaks kaevu. Üks on küll tiba kõver, aga noh, vesi on mõlemis sees ja tühjaks pumbates taastub tase normaalselt. Väga viisakad nad oma järelt "koristamisega" ei olnud, aga ega mul midagi teha ka polnud, nimelt suutsid nad kõik töö ära teha nii, et mind ennast kohal ei olnudki. (Uurisin mis ma uurisin, et millal kaevama tullakse, ükspäev maale sattudes olid augud olemas ja kaaned peal...) Rakked on ka minu mõistust pidi võttes valepidi pandud. A noh, käib kah....
vanaema on sul veteran...
GuidZ
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 310
Liitunud: 22 Aug 2008, 16:49
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Soovitusi salvkaevu rajamise kohta

Lugemata postitus Postitas GuidZ »

Mul tegid algul kaevu kus vett 10 senti ja lubati et kohekohe tuleb rohkem. no ei tulnud. Siis nagu eriti suhelda ei tahetud aga kui saatsin kirja, et olgu raha tagasi makstud tuldi ruttu kohale, prooviti algul allapoole paar väiksemat raket sisse panna ja sügavamaks teha - õnneks ei õnnestiunud, puurisid sügavamaks ja nüüd pole probleemi - veetasert palju pole, nats üle meetri aga ka siis kui 6 kanti päevas välja võtsin suvel siis tase ei muutunud.

Eks nats praaki võib igaühel juhtuda ja lõpptulemusega olen mina rahul. Koristamisega nad tõest ennast ei vaevanud
rait-erik timuste
külaline

Re: Soovitusi salvkaevu rajamise kohta

Lugemata postitus Postitas rait-erik timuste »

Tere jälle,
peaasi, mis mind hetkeseisuga huvitab, oleks see, et saaks kvaliteetse joogiveekaevu. S.t et oleks ikka vett sees ja ei tehtaks mingit sitta ühesõnaga. Haljastus on nagunii praegu nagu ta on, peale lumesulamist näeb hoov välja jube nagunii. Siis olekski põhjust peale kaevu tegemist uue haljastuse poole vaadata.

Kas keegi äkki oskab soovitada veel kedagi head kaevutegijat? Asi peab olema ametlik, sest hajaasutuse veeprogrammi raames on plaanis lasta see asi siia teha.

Ilusat kevadet,
Rait-Erik Timuste
raittransport@hot.ee
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: Soovitusi salvkaevu rajamise kohta

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

Puurkaevu ei saa selle projekti raames rajada?
Külaline
külaline

Re: Soovitusi salvkaevu rajamise kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Rakkekaevude kaevamine, puhastamine ja süvendamine üle eesti. tel 53936162
rait-erik timuste
külaline

Re: Soovitusi salvkaevu rajamise kohta

Lugemata postitus Postitas rait-erik timuste »

Tervitus,
saab küll rajada ka puurkaevu.
Peaasi, et selle programmi raames vee majja saab või kvaliteeti parandada.

Rait-Erik Timuste
raittransport@hot.ee
kaevud
külaline

Re: Soovitusi salvkaevu rajamise kohta

Lugemata postitus Postitas kaevud »

Teevad veeprogrammi raames kaeve-53 959090
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: Soovitusi salvkaevu rajamise kohta

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

rait-erik timuste kirjutas:Tervitus,
saab küll rajada ka puurkaevu.
Peaasi, et selle programmi raames vee majja saab või kvaliteeti parandada.

Rait-Erik Timuste
raittransport@hot.ee
Tasuta soovitus - raja puurkaev. Põhilised probleemid - salvkaevu korralikku pumpa leida üsna raske - mina ei TEA sellist sukelpumpa, mille võiks panna salvkaevu, kus vee tase on 1 meeter, kaev asub majast eemal, näiteks 30 m ning vesi on näiteks 6 m sügavusel maapinnast.
Salvkaevul ka kuival ajal võimalik vee probleem. Miinuseks on puurkaevul rajamise hind.
Murelik klient
külaline

Re: Soovitusi salvkaevu rajamise kohta

Lugemata postitus Postitas Murelik klient »

Meie oleme nendega ka hetkel väga hädas. Hinnapakkumise tegid 10 meetrile, aga tegid ainult 6,5 meetri sügavuse ja põhjenduseks tõid et muutus ohtlikuks neil edasi teha. Hinnapakkumine ju üks lepingu osa kui lepingus koguseid ja meetreid ja muid tingimusi toodud pole. Eks peab uurima mis ohutusnõudeid täitma peaksid tegelikult. Teada on, et meiekandis nii madalasse kaevu vett ei tule piisavalt, sellepärast ju oligi soov 10 m sügavust kaevu saada. Eks ajame asja edasi ja loodan ka ikka omavahel mõistlikule kokkuleppele saada. Annan teada, mis sellest asjast lõpuks saab.
msv
külaline

Re: Soovitusi salvkaevu rajamise kohta

Lugemata postitus Postitas msv »

Soovitan firmat RIVERSIDE OÜ riverside.ee
Vasta