Salvkaev + Veeautomaat

Ruudukas
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Salvkaev + Veeautomaat

Lugemata postitus Postitas Ruudukas »

Tere!

Seineb mure selles,et mul salvkaev sügavusega 10m+1m vett. Kuna krunt sai soetatud ja lähi aastatel elamist ei tule, pole probleemi ka vett majja saada. Nimelt on mul antud toode olemas https://www.hansapost.ee/et/aed-ja-toor ... _188d5cd2/ .Ma loen juhendist välja,et antud isend vett üles üldse ei tõmba. Millist pumpa mul oleks vaja mis toidaks siis seda eelnevalt välja toodud automaati. Mõte oleks see,et automaatika ka toimiks,ja alumine pump siis hoiaks survet. Ma loodan,et on minust aru saada. Daewoo jääks majandama kaevukaanelt.
pikk88
Ehitusveteran
Ehitusveteran
On tänanud: 21 korda
On tänatud: 28 korda

Re: Salvkaev + Veeautomaat

Lugemata postitus Postitas pikk88 »

Andmetes ju kirjas, et maksimaalne pumbatav sügavus 8m. See peaks tähendama, et kirjade järgi paned oma pumba kaevu, vähemalt 2+m allapoole ja vesi peaks tulema. Arvestades tundmatu firma nime siis ise paneks kindluse mõttes pumba vähemalt 5m maapinnast allapoole ja see peaks lahendama su probleemid. Pole vaja mingit lisapumpa. Samas, kui sul vaja seda vaid kord nädalas kätepesuvee pumpamiseks siis on kordades lihtsam kasutada kas ämbrit või osta 25.- eest Malõš ning seda soovikorral sisse-välja venitada.
Torutööd Tartus 56 932 898
Vasta