Sheetrock vs Knauf vs Norgips pahtel

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
seen
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 185
Liitunud: 11 Juun 2015, 22:22
On tänanud: 2 korda

Sheetrock vs Knauf vs Norgips pahtel

Lugemata postitus Postitas seen »

Espak müüb Sheetrocki; K-rauta Knaufi ja Norgipsi sinistes 20kg tünnides valmispahtlit. Kõigil on otseloomulikult ka roheline 28kg ämber olemas. Mis erinevus nende kolme firma siniste tünnide vahel (peale nime) on? Norgipsi oma tuleks kõige odavam (17,5€ tünn).
Urmas
autodidakt
Postitusi: 6813
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 166 korda
On tänatud: 257 korda

Re: Sheetrock vs Knauf vs Norgips pahtel

Lugemata postitus Postitas Urmas »

1932. aastal Saksamaal Iphofenis asutatud äriühing Gebr. Knauf Westdeutsche Gipswerke on praeguseks saanud mitte ainult üheks Euroopa juhtivaks ehitusmaterjalide tootjaks, vaid ülemaailmseks kontserniks, mille tegevus ei piirdu kaugeltki ainult kipsi baasil valmistatavate ehitusmaterjalide tootmisega.
Allikas http://www.knauf.ee/et/knauf/ajalugu/
2004 Norgips liitub Knauf Grupiga
Allikas http://www.norgips.ee/ajalugu/
Sheetrock- hetkel ei leidnud ja puudub stiimul hakata otsima sulle Sheetrocki ajalugu, aga minu teada juba mitmeid aastad tagasi on Sheetrock samuti Knaufi omanduses.
Üldiselt võttes on kõik need kaubamärgid nüüdseks Knaufi omand, kuid olen kindel, et Knauf ei ole hakanud eri maailmajagudes/riikides sissetöötatud turu toodete tehnoloogilistes nüanssides väga suuri muudatusi tegema peale oma nime lisamise pahtlitünnile.
seen kirjutas: 17 Mär 2019, 16:43 Mis erinevus nende kolme firma siniste tünnide vahel (peale nime) on? Norgipsi oma tuleks kõige odavam (17,5€ tünn).
Viimistlust ei saa teha ainult materjalide hinda vaadates! Kuna sa oled juba natuke kodutööd teinud :thumbsup: ja suutnud välja otsida erinevad pahtlid, siis vahest oleks kasulik klikata ka tehnilise informatsiooni leheküljele ja vaadata kasvõi seda, milline erinevus on rohelises vs sinises tünnis pahtli tera suurusel. Oma eelistused mingi pahtli kasutamisel ütleb tegija. Kui soovid tegijate eelistusi, siis sa ühest vastust ei saa mitte kunagi!
Ja veel. Kui tahad kangesti jälgida hinda, siis pead kindlasti vaatama, millised ühikud on kaupmeeste hinnasiltidel, sest siin tuleb mängu tuleb erikaal. Pigem jälgi tootjate kirjeldatud kulu m2 kohta, kuigi kulu sõltub paljuski pahtleldajast. Mõni eelistab pool või isegi enam pealekantud pahltist maha lihvida. Eeldan, et põhikooli kursuse matemaatilisi tehteid suudad poes ise teha. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
seen
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 185
Liitunud: 11 Juun 2015, 22:22
On tänanud: 2 korda

Re: Sheetrock vs Knauf vs Norgips pahtel

Lugemata postitus Postitas seen »

Kasutan ainult sinist; kogu küsimus oligi ainult kas eri nimeliste siniste purkide sisu erineb. Eeldan siis, et ei erine; ja ostan odavaima ehk Norgipsi.
Vasta