EPO kriimustuskindlus

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Külaline
külaline

EPO kriimustuskindlus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere,

Tegin EPO vaigust 20x20 sm. plaadi. Katsetasin plaadi kriimustuskindlust vuukimissegule ja jättis korralikud kriimud peale ja tegi tuhmikski. Kuidas on siis epopõrandatega, kui tulen oma poriste jalgadega kas see teebki pinna ebakvaliteetseks või epo peale käib veel mingi lakk?

Tänud vastanutele!
Külaline
külaline

Re: EPO kriimustuskindlus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Epo peale käib matt vōi läikiv lakk aga see on minu teada sama tugev kui vaik ise. Kui kriime kardad, pane vaip maha. Kas sa tead mōnda kōva pōrandat, mis kannatab lihvpaberiga nühkimist ja ei kriimustu?
Külaline
külaline

Re: EPO kriimustuskindlus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sain mingisugust infot, et vuukimissegusi on ka teiste koostisosadega mis on erinevad näiteks Mira või Kiilto toodetest. Kas need teiste koostiosadega on siis epoksiid baasil, mis on pinna tundlikusele väheke vastuvõtlikum, kas kellelgil on mingitki infot?

Teema algataja.
aero
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1933
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:40
On tänanud: 78 korda
On tänatud: 77 korda

Re: EPO kriimustuskindlus

Lugemata postitus Postitas aero »

Sa ei saa asjalikke vastuseid sellise teemapüstituse peale (v.a. minu 2 vastust öfkooss 8)). Isegi klaasile tulevad kriimud kui sellel poriste jalanõudega piisavalt käia, mis überomadusi sa ühelt vaeselt vaigult soovid, ma ei mõista.

Mida sa üldse teha tahad? Epost plaate valada ja nendega põrandat plaatida? :roll:
Külaline kirjutas:...Kas need teiste koostiosadega on siis epoksiid baasil, mis on pinna tundlikusele väheke vastuvõtlikum
Enne kui postitad, loe läbi ja püüa arusaadavamalt. See pole puhas epo-vaik, millega põrandaid tehakse. Põrandasegul on nt. värvipigmenti omajagu sees. Vaigul NULL - paistab pmst läbi. Neidsamu kriime, mis puhtal vaigul selgelt näha, sa mattlakiga kaetud (pigmendiga) epopõrandal naljalt ei märka.
Vasta