koridori nurgad

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Raili11
külaline

koridori nurgad

Lugemata postitus Postitas Raili11 »

Koridoris krohvitud ja värvitud seinad ning keset koridori neljakandiline post. Post on viimistletult sarnaselt seintele. Seintes on värv veel täitsa OK, kuid postilt koorub värv nurkade pidi maha. Kas postid, teravad servad jne edasi peaks teismoodi viimistlema kui näiteks kapi taguse seina?

Pean silmas seda, et kapitaguse seina (või lihtsalt seina) vastu läheb inimene oma tavalise elutegevuse käigus tunduvalt harvemini kui nurkade vastu. Nurkades koormus suurem ja ka kulumine suurem. Kas nurkadesse peaks enne värvimist lisama mingi ekstramaterjali? Tugevnduse?
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: koridori nurgad

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

Kata nurgad näiteks puidust nurga liistuga, või plastikust.
Raili11
külaline

Re: koridori nurgad

Lugemata postitus Postitas Raili11 »

Millised need liistud peaksid olema?
ruili22
külaline

Re: koridori nurgad

Lugemata postitus Postitas ruili22 »

Kuna ma olen juba kahevahel, kas raili postitused on reaalsed või on mõni ehituse abitööline jäänud töötuks ja elab ennast siin välja, siis ma seekord soovitaks posti nurkadesse panna spetsiaalsed posti tugevdusnurgikud. Need tuleb paigaldada värvimise etapis ja need nurgikud aktiveeruvad värvi toimel ja sulavad ümber puitnurga tugevaks kihiks.
Need nurgikud on müügil igas suuremas tavamarketis kodu/ehituse lettide vahel kuskil. No seal, kus on pintslid, pahtlilabidad, pesukuivatusnöörid jms kodupudipadi.
Vasta