määrdunud sein köögis

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Raili11
külaline

määrdunud sein köögis

Lugemata postitus Postitas Raili11 »

Köögis oli kaks aastat tagasi remont, aga juba on see kole. Süüa tehes pritsib rasva seinale, mida on sealt hiljem väga raske ära saada.

Kõik köögi seinad on kogu ulatuses krohvitud ja värvitud. Ilmselt oli see vale materjalivalik. Pliidi taga peaks olema väga kergelt puhastatav materjal. Mis täpsemalt seal olla võiks? Päris vakstut või kile ju ei tahaks seina riputada. Kas juba värvitud seina on võimalik muuta vett- ja mustusthülgavaks? Ilmselt mitte, aga mis materjaliga katta pliidi tagune sein?
renks1
külaline

Re: määrdunud sein köögis

Lugemata postitus Postitas renks1 »

No elupäevad on niisugusesse kohta kahhelt pandud.
Kas sa puh.vahendite reklaame pole juhtund nägema.

Tänapäeval on neid popimaid lahendusi muidugi ka, trükiga klaasid ja värgid.
köögikubjas
külaline

Re: määrdunud sein köögis

Lugemata postitus Postitas köögikubjas »

Mina olen pannud hülgenaha tavaliselt pliidi taha, see kaitseb ideaalselt rasvapritsmete eest ja on ka samas looduslik. Ära seda viga küll tee, et eelmist "tarka" kuulda võtad - ja keraamilise plaadi või klaasi kasuks otsustad. Lisaks tuleks üle vaadata ka omad söögitegemiseharjumused, mõni perenaine ikka lädistab nii et hoia ja keela. Üldsegi praetud toit on ebatervislik ja kui praedki, siis osta see pannikaas või see võrk, mis pritsmed kinni püüab kah. Jah, tegelikult ma nüüd arvangi, et viga on sinus endas, mitte seinas. Alati kiputakse seinu süüdistama selles, et nad mustaks lähevad ja mustaks ka jäävad.

Kui veel on perenaisi, kes nõu (või midagi muud) vajavad, siis saada aga julgelt minu juurde.

Kubjas
kaidi87
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 78
Liitunud: 14 Mai 2010, 13:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 14 korda

Re: määrdunud sein köögis

Lugemata postitus Postitas kaidi87 »

Mulle küll klaas meeldib, hea kerge puhastada võrreldes plaadiga, mille vuugivahele ikka hakkab rasv kogunema ja nõuab rohkem nühkimist. Klaasi taga siis võib olla ju kas tapeet, lihtsalt värv, mõni maaling või mis iganes endale meeldib - olen ka liiva ja kohviube näinud.

Nt võin tuua sellise klaasiga pliidiseina: download/file.php?id=4659
gla
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 27 Mai 2014, 13:10
On tänatud: 1 kord

Re: määrdunud sein köögis

Lugemata postitus Postitas gla »

Võta minuga esialgu PS teel ühendust ja teeme selle klaasi sulle sinna seina ära :)
Saad soovi järgi kas värvilise klaasi või pildiga klaasi või täiesti tavalise klaasi, et sinna taha panna mingi endale meelepärane tapeet.
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: määrdunud sein köögis

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

1. V2rvi see seina tykike sealt pliida tagant yle nii korra aastas koguaeg puhas ja ilus. ma usun et su brain and hand to eye coordination can handle it kui juba selliseks rokkamiseks l2ks et netis abi vaja ja m6istus otsas
2. K66ki voiks soovitada mingit l2ikega v2rvi mul k2ib tavaliselt semi gloss,
kui see su rokkamisele j2rgnevalt soovitud resulti ikkagi ei anna ja seinad puhtaks ei l2he siis
3. proovi highglossi l2ikega v2rvi, voi
4.t6mba seina jupp 6li lakiga yle ja kindlasti saad lapikesega oma roka sealt maha.

Ise ma niik6va rokastaja yldiselt ei ole aga olen t66tand/remontind igasugu roka aukusid. kyll l6hkevad rice cookerit nii et k66gi lagi on sodi t2is, kyll kapi uksekesed kleepuvad n2pukeste kylge nii et panen kummi kindad vahest k2tte enne kui t6sisema rokaa kallale l2hen sest k6ik kleepub nagu k2rbse paber, kylmkapi taguse elu jaoks peab yldiselt saapa jalga libistama muidu m22rib valge sokikese 2ra

m6ned n2ited mis meil siin tehakse vahest
https://www.google.com/search?q=kitchen ... 600%3B1466


Head edasist rokkamist
Valez666
Vasta