Toru pvc toru liitmik konstruktsiooni ehitamiseks...

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
guest
külaline

Toru pvc toru liitmik konstruktsiooni ehitamiseks...

Lugemata postitus Postitas guest »

Tere!

Nimelt otsin sellist---> Pilt
Liitmikut, et väikest, kerget ja lahti võetavat konstruktsiooni teha.. Olen tunde guugeldanud ja sirvinud e-poodide kataloogides kuid edutult... :banghead: Kui kellegi on aimu kust sellist liitmikut ja sobivat toru leida võib siis palun andke sellest ka mulle teada. Toru ise võiks olla läbimõõdult võimalikult väike alla 30mm

Ette tänades...
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10831
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Toru pvc toru liitmik konstruktsiooni ehitamiseks...

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Otsi midagi lastele mõeldud konstruktsioonide hulgast. Olen näinud kokkupanavaid komplekte mängumajade võimilleksiganes tarvis.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
guest
külaline

Re: Toru pvc toru liitmik konstruktsiooni ehitamiseks...

Lugemata postitus Postitas guest »

Tänud Urmas,

Kuigi mängumaja puhul jääb liitmikuid puudu, on see hea mõte... Muidugi variant on veel usa'st neid tellida meeletu hinna eest... Aga kui keegi on silmanud antud liitmiku kuskil siis võib ta vabalt sellest mulle teada anda..;) Tulemuseni viiva vihje korral toimetan sinuni NELIPAKI... :jooma
Külaline
külaline

Re:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas peab olema jäik?
Ja kui kasutusel on torud, kas liitmik peab kindlasti olema toruotste ümber, sees ei või olla?
Kuskil olen näinud mingeid pulkadest riiuleid või stangesid, kus ühendused idee poolest sellised olid, üks haru kolmest pikk.

Lemmikküsimus, et misasi on valmis lõpptulem, eesmärk?
mikk92
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 04 Mär 2007, 18:00
On tänanud: 3 korda

Re: Toru pvc toru liitmik konstruktsiooni ehitamiseks...

Lugemata postitus Postitas mikk92 »

Igasugused kokku käivad aiamajaksed ja kile kasvuhoonetel ka sarnased jullad kasutusel, küll aga jäävad väiksemaks kui 30 mm. Neid isegi võibolla leiaks.
Volts
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 72
Liitunud: 26 Juun 2011, 11:31
Asukoht: Pärnu
On tänanud: 4 korda

Re: Toru pvc toru liitmik konstruktsiooni ehitamiseks...

Lugemata postitus Postitas Volts »

mikk92 kirjutas:Igasugused kokku käivad aiamajaksed ja kile kasvuhoonetel ka sarnased jullad kasutusel, küll aga jäävad väiksemaks kui 30 mm. Neid isegi võibolla leiaks.
Jaga inffi, kust leiaks? Mu vanematel tegi tuul kunagi kogu aiamajakese pahaks ja uusi toruotsi ei olevat kuskilt võtta. Isal nüüd uus, kui saaks neidsamu kolmikuid, saaks mina selle vana omale... ;)
Külaline
külaline

Re:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Suurte peotelkide detailid?
guest
külaline

Re: Toru pvc toru liitmik konstruktsiooni ehitamiseks...

Lugemata postitus Postitas guest »

Tänud vastuste eest!

Aga tuleb välja et google ei paku mulle midagi mõistliku antud teemadel. Kui kellelgi on lausal linki pakuda, see oleks võimas.
Kuigi siiani tundub, et parim variant oleks mingi santehnika pood kust kõike seda kraami osta saaks..

:jooma :jooma :jooma :jooma
Külaline
külaline

Re:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Furnituuripoed.
Külaline
külaline

Re:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

2.5 cm-le

Ei viitsi nende menüüsid lapata, äkki on mingeid vähemedevaid plastjubinaid ka.
Hiinakaid, restidest koosnevaid kokkupandavaid riiuleid on ka sedasorti asjadega.

Kui pole aimugi, millist hinnaklassi, kogust ja tugevusastet otsitakse, siis võib igasugust rämpsu siin kokku soovitada...
rein113
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1109
Liitunud: 06 Apr 2009, 13:05
Asukoht: Pärnu
On tänanud: 57 korda
On tänatud: 40 korda

Re: Toru pvc toru liitmik konstruktsiooni ehitamiseks...

Lugemata postitus Postitas rein113 »

Äkki leiad siit midagi?

või otsi "tube clamp", nt see.
Võta arhitekt. Tuleb odavam.
guest
külaline

Re: Re:

Lugemata postitus Postitas guest »

Külaline kirjutas:2.5 cm-le

Ei viitsi nende menüüsid lapata, äkki on mingeid vähemedevaid plastjubinaid ka.
Hiinakaid, restidest koosnevaid kokkupandavaid riiuleid on ka sedasorti asjadega.

Kui pole aimugi, millist hinnaklassi, kogust ja tugevusastet otsitakse, siis võib igasugust rämpsu siin kokku soovitada...
Sai siin seda menüüd lapatud kuid edutult...
Mis hinnaklassi puutub siis otseloomulikult mida soodsam seda parem ;) Ja kogus oleneb muidugi missuguseid ühendusi mul leida õnnestub...

Hetkel tundub et eBay on vist ainuke variant, sest kui siin olevad mehed ei tea kust sellist kraami eestist saada oleks siis vist seda ei olegi...
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Toru pvc toru liitmik konstruktsiooni ehitamiseks...

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Meil myyakse t2pselt sellist siin nagu sul pilt. 2$ tk
6ige toru sinna sisse ostad ja liimiga kokku sulatad siis void kuvaldaga yhenduskoha p6iki pooleks lyya alasi peal, liimist lahti ei tule vaid lihtsalt puruneb

http://www.homedepot.com/s/pvc+fittings?NCNI-5


Valez666
Vasta