Termopaneel?

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Illar
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 160
Liitunud: 19 Apr 2006, 00:17
Asukoht: Tartumaa

Termopaneel?

Lugemata postitus Postitas Illar »

Mida arvatakse termopaneelist? Kes ei tea: seespool kips, vahel metallkarkass, täidiseks vill, väljas tuuletõkkekips. Harrastatakse ehitusel väliseinte katmiseks suht sageli odavuse pärast. Ei arvestata aga seda, et meie muutlikus kliimas poeb niiskus paneeli sisse, täidis märgub ja ei kuiva enam iialgi ära. Tulemuseks hallitus. Võta sein lahti, vaheta täidis ja üldjuhul ka riknenud/niiskunud kips. Väidetakse, et paneel on pealt kaetud vihma eest kilega. Tegelikult pole sest abi, sest tuuletõkkeplaat märgub suht kiiresti, hõredalt asetsevate kruvide vahel paisub kips üles, tekkinud praost lahmab vesi paneel sisse. Mu arvates täielik möödalask!
Ainult kätest ei piisa.
UneMati
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 71
Liitunud: 17 Juun 2006, 23:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas UneMati »

Täidis (enamasti kivivill) kuivab õigel termoprofiil paneeli koostamisel kindlasti ära.

Termoprofiilil on profiili sees külmasildade vältimiseks läbivad sisselõiked, kust niiskus pääseb välja. Paigaldamisel on pealt paneel kaetud kilega, kuid kile tuleb hiljem eemaldada. sama kehtib aknapalede kohta

Endal on termoprofiil karp püsti. Kindlasti soovitaks kõigil termoprofiili tellijatel enne väljast voodriga ka katmist tea ära termograafia, et veenduda villa korrektses paigutuses. Väljast on probleemi lihtne likvideerida.
Mista
külaline

Re: Termopaneel?

Lugemata postitus Postitas Mista »

Termopanelid on erinevad, aga Termopaneelid kivivillist ja teistest materjalidest mida täna kasutatakse on juba eile päev...!

Praegu tänapäeval Euroopas ja üldse Maailmas kasutatakse selliseid Termopaneelid et fassaad on täielikult monteeritud Thermopanelidest kasutades keraamilisi plaate Saksamaa tootjalt ja soojuse isolaatoritega (polüstüreen-ja polüuretaan). Polüuretaan kõige parim ja kaasaegne material mida kasutavad Termopaneelides!

Siin on rohkem infot www.plitker.ee või www.plitker.com
Tiletant
külaline

Re: Termopaneel?

Lugemata postitus Postitas Tiletant »

vaatasin eelmise postitaja antud Plitkeri kodulehekülge ja huvi kadus ära. Kui teha juba kodulehekülg, siis oleks tore, kui õigekiri "ei longaks kahte jalga". see pole ju nii raske, et mõni teadja selle jutu üle vaataks ja ka teenmustööna ei tohiks see nii kallis olla.
everhaus
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Mär 2020, 13:17

Re: Termopaneel?

Lugemata postitus Postitas everhaus »

Termopaneelist maju saab osta Loode systemilt https://loodesystem.ee/elementmajad/
Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 438
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Termopaneel?

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

Holy thread resurrection Batman!!!
Vasta