Otsin tööd tisleri õpilasena

Siia foorumisse postitage ainult tööotsimisi või oma teenuste reklaam!
Foorumi reeglid
NB! Tööotsimise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööd otsida, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööotsimise või reklaamiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
kjr77
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 03 Okt 2019, 16:49

Otsin tööd tisleri õpilasena

Lugemata postitus Postitas kjr77 »

Tere,

Olen hetkel ülikooli kõrvalt tööotinguil. Kirjutan pikemalt ja lähemalt nüüd edasi...

Kaalusin juba peale gümnaasiumi lõppu minna õppima tisleriks kuna puidutöö ja selle viimistlemine hakkas mind sellest hetkest huvitama, kui tekkis väikene äriidee hakata ise longboarde (suures pildis on tegu rulaga) tootma ning aru saades, et puidu töötlemisega kaasnevad teadmised on üpris kesise võitu. Valik sai siiski aga kutsekooli asemel ülikooli kasuks tehtud ning nüüd, kus olen hakanud longboardide toimetamistesse tõsisemalt suhtuma on vajadus ja huvi ka puitu ning selle töötlemist paremini tundma õppida. See on üks äärmiselt suur põhjus, miks ma tollest pakutavast tööst nii huvitatud olen.

Minust. Nimeks Karl Johann Reitalu, 24 aastane Tallinna noormees. Pikalt oma elus tegelesin tippspordiga õpingute kõrvalt, kuid nüüd on tippsport asendunud tervisespordiga. Tööd ei karda ega näppe mustaks teha. Olen varasemalt töötanud ehitajana, teenindajana, kokana, farmitöölisena Austraalias ja lisaks kõike muud, mis käib majapidamise ja selle korrashoiu juurde. Tegemist on väga tööka, aruka, väljakutseid otsiva, usaldusväärse ja õpihimulise noormehega. Ainukeseks ehk veidi negatiivseks küljeks, millega ma vahel oma sõpru närvi ajan on pedantsus, kõik ei paista vaid peabki olema korralik. Hindan kvaliteeti.

Nagu juba öeldud olen tisleri/tisler õpilase tööst meeletult huvitatud, kuid ainukeseks piiravaks teguriks on ülikool ja mõningal määral ka trenn. Kuna haridus on samuti väga tähtsal kohal, siis kui oleks võimalik töö sättida vastavalt kooligraafikule oleks väga super. Hetkel on käimas semester, kus nädalast nädalasse tunniplaan muutub, kuid ei karda ka tööd nädalavahetuseti teha. Elan Tallinnas, kuid kui töökoht asub ka veidi linnast väljas ei ole see probleemiks, sest oman ka transporti.

Tegemist, siis sellise noormehega ning kui peaksin huvi pakkuma, siis oma otsust Te kahetsema ei pea!

Lugupidamisega,

Karl Johann Reitalu
Tel: 53480221
reitalu.karljohann@mail.ee
Vasta