Kivi parketi paigaldus

Siia foorumisse postitage ainult tööotsimisi või oma teenuste reklaam!
Foorumi reeglid
NB! Tööotsimise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööd otsida, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööotsimise või reklaamiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
kivi-parkett
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 25 Sept 2019, 10:30

Kivi parketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas kivi-parkett »

Olikol Grupp Oü on tänavakivist teede ja platside ehitamisega tegelev ettevõte.

*Teostame tänavakivi paigaldustöid nii ehitusfirmadele, korteriühistutele kui ka eraisikutele.
Paigaldame tänavakivi, looduskivi ja äärekivi. Pakume erinevate tootjate, erinevate kujude, erinevat värvi kivide paigaldust. Teostame kõik vajalikud tööd alates mõõtmisest kuni paigaldusjärgsete heakorratöödeni.
Ettevõtte eesmärgiks on tagada kõikidele praegustele ja tulevastele klientidele kaasaegsed ja kvaliteetsed lahendused. Antud eesmärgi teostamisel aitavad kaasa hea kvalifikatsiooni ja kogemustega töötajad.
Oma tugevateks külgedeks peame professionaalsust, paindlikust ning head hinna ja kvaliteedi suhet. Meie töötajad on oma ala professionaalid, töö on neile väljakutse mitte rutiinne kohustus.
Tänu meie paljudele nõudlikele klientidele, kelle sooviks on olnud saada parimat kvaliteeti, oleme aastatega saavutanud suurepärase taseme. Kasutades meie teenuseid kivitööde.

Meie kvaliteedi tagamise võti peitub kliendi vajadustega arvestamises ning nende rahulolu tagamises tehtud töödega. Hindame ja analüüsime pidevalt protsessi kõiki tegevusi. Klientidelt saadud tagasiside tehtud töödele on aluseks meie töö paremaks muutmisel.

Igapäevases tegevuses pöörame suurt tähelepanu kliendiga suhtlemisele. Väga tähtsaks peame ka kliendi ja ehitaja vahelist koostööd. Püüame alati mõista ja aru saada kliendi soovidest ning anda omapoolset nõu.

Koostööle lootma jäädes!

Päringu saamiseks kirjuta meile kiviparkett@olikol.ee
Olikol Grupp Oü
Oliver
+372 58188403

PiltPiltPilt

Vasta