kaevumeister

Siia foorumisse postitage ainult tööotsimisi või oma teenuste reklaam!
Foorumi reeglid
NB! Tööotsimise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööd otsida, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööotsimise või reklaamiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
teele
külaline

kaevumeister

Lugemata postitus Postitas teele »

Kust leida mees kes teeks korda kaevu.
Lugu lihtne kaev on aga vesi saab aeg-ajalt otsa.
rain80
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas rain80 »

,,Kaevupuhastajd OÜ" tegelevad kõigega mis on seotud sahtkaevudega
-53861215
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4223
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Oleks sa õigesse alafoorumisse vaatanud, siis oleksid leidnud näiteks SELLE teema :banghead:
Toomas A
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 17 Mär 2008, 16:36

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas Toomas A »

Teeme puurkaeve (va. Lõuna-Eesti) . Ooteaeg kuni paar nädalat. Mais soodushind!
Kontakt
Toomasas@hot.ee
58221699
olll
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas olll »

Viljandimaal on kaevumeister kes tegi mulle ja minu naabrile kaks head kaevu. Ise mõõtis sooned ja tellis rakked. Nimi on Allar ja kaevab ka ainult labidaga. Töö oli kiire ja korralik. Tegeleb veel üle eesti. nr on 53936162 kui nr veel toimib siis soovitan soojalt.
kaevumeistrid
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas kaevumeistrid »

Kaevumeistrid oü teostavad joogivee kaevude kaevamist ,puhastamist jne.
kaev
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas kaev »

Tere!

Soov oleks Lõuna - Eestisse salvkaevu ehitada, ootaks pakkumisi, mis võiks olla suhteliselt soodsad!
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

Vaata ülalt 3 postitust.
kaevumeister
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 16 Dets 2009, 17:26

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas kaevumeister »

Mina oleksin kohe tulemas kui teil ikka kindel soov ja tahtmine kaevu saada. Kus kandis asute ja kui sügavad on naabrite kaevud selle järgi saate öelda ka ca kui sügav tuleb teie kaev. Allar tel 53936162
Külaline
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere Allar,

Naabrid asuvad suhteliselt kaugel, ja nii täpselt nende kaevude sügavust ei tea öelda, ühel on vist 23 raket sellest 19 on vett (tegi kuival suvel, seepärast sai nii sügav). Endal on ka kaev olemas,selles aga 4 raket ainult, millest 2 raket vett. Oleks vaja uut ja oluliselt mahukamat kaevu. Millised on Teie kaevamise hinnad? Kui palju on rakke hind? Kuidas on lood veesoone leidmisega? Kaua kaevuehitus aega võtab? Kas rakked toote teie kohale (kas maksan vaid nende rakete eest mida reaalselt vaja läheb?). Kaevu asukoht: Otepää lähiümbruses. Ehitamise aeg on planeeritud kevadesse. Kas tööle on ka garantii?

Lugupidamisega,

Rando
saarrand@gmail.com
junkur
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas junkur »

Soovitan hoiduda Kaevumees OÜ-st eesotsas Armin Heinastega. 4.jaanuaril alustasid mehed kaevu kaevamist, siiamaani pole kaev valmis, on küll auk 15 rakkega, kuhu hetkel jookseb sisse sulamise vett haarates kaasa kõrvalolevast väljakaevatud hunnikust saviliiva. Enne sulamist tuli vett juurde ööpäevas 10cm ja meister väidab, et tegemist on veesoonele rajatud kaevuga. Kaevukaevamine siis Võru moodi.
Külaline
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tänan hoiatamise eest, selline info teretulnud. Soov oleks töötavat ja korralikku kaevu saada ikka...
armin
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas armin »

kaevumees oü
kaevumeister Armin heinaste
Teostab kaeve töid!
See mul esimene klient kes rahul pole. Ei luband edasi kaevat, polevat raha maksta rohkem arve oli 37 000kr olen siiani kätte saanud 20 500 kuigi sai garantii kiri ja seletatud, et vesi tuleb sisse. vesi sogane sest rõnga vahed veel täitmata mida teostama lähen, lootes veel rahad ka kätte saada!


OÜ kaevumees
Armin Heinaste
56703225
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4223
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas Hiid »

armin kirjutas: vesi sogane sest rõnga vahed veel täitmata mida teostama lähen, lootes veel rahad ka kätte saada!


OÜ kaevumees
Armin Heinaste
56703225
Millega neid täidad?
armin
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas armin »

kruusaga! ikka.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4223
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas Hiid »

kuda see kruusaga täitmine käib? Väljastpoolt siis või?
Külaline
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas Külaline »

armin kirjutas:kaevumees oü
kaevumeister Armin heinaste
Teostab kaeve töid!
See mul esimene klient kes rahul pole. Ei luband edasi kaevat, polevat raha maksta rohkem arve oli 37 000kr olen siiani kätte saanud 20 500 kuigi sai garantii kiri ja seletatud, et vesi tuleb sisse. vesi sogane sest rõnga vahed veel täitmata mida teostama lähen, lootes veel rahad ka kätte saada!


OÜ kaevumees
Armin Heinaste
56703225
ehh, nu ei ole ju esimene klient, kes rahul pole,
mina siin samuti rahulolematu,
tartumaal veel ka inimene, kes seda kaevu kaevajat ei soovita.
Lp. herr Heinaste, ehk läheks kooli kirjatarkust ka saama,
üldsuhtluse koht samuti väga nõrk sul!
Külaline
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kle . Hr .Armin Heinaste paistab , et oleks aeg sul teine töö hankida millega sa hakkama saaks. Näiteks taksojuhiks , möla sul jookseb , vabandust ausate takso juhtide ees.
Külaline
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kaevumeistrid OÜ teostavad joogiveekaevude kaevamist, puhastamist,süvendamist,pumpade ja torustike paigaldamist,veesoonte määramist jne.
Infot nende tööde kohta ja hinnapakkumist saate sellel tel.53735794 soov@kaevumeistrid.ee
Janek Urm
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas Janek Urm »

Mul näitex ple midagi vinguda.. hr. Heinaste suhtes.. kaevud ta valmis teinud mul 3 tk. erinevad kohad.
rohke veega .. sest kuidas minu soov olnud ,..seda ka ta teinud. Ytleme nii,et ple m6t. otsida kaevu meest kes kaevab 900.- yhe rakke.. ma parem maxan kaevu eest kus ma saan vee ja kvaliteedi. ma ei saa n6uda vee raua sisaldust ega ka maitset kui näitan koha kus kaev kaevata. tema lööb ju labida maasse ja kaevab.Raha liigutab kaevumeest. mida te vingute ja virisete siin et ple vett jne.. see teie enda asi.. kui maxta ei taha ...mitte midagi ple viriseda.. v6i olete nagu iga teine eesti inimene.. tuleb viriseda ja vinguda ainult... :D lollid virisevad ,..tehke ise siis.. äkki saate aru et see töö ple lihtne ja see päris riskantne töö. aga noh .. raha on taskus teeme tööd kontoris.. viriseme ainult..(Äkki läheb maailm paremax,kui virisen)
Ma tahax neid kontori vendasid näha kes kaevusid kaevavad.. .. teate mis on labidas? pang? kuidas labidat kasutada??'
ennem m6tle kuradima tolgus mida sa SIIA PLÄRTSUS JA SIIS PLÄRTSU.
kaevupunn
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas kaevupunn »

körat ny lully müla pule viel keegu kiryet niku janek urm.
Lugege rahvas mida kirjutas keegi rheti - tema soovitas kaevureid armin heinaste ja janek urm. Nüüd selgub et tandem on teinud kolm korraliku kaevu kusjuures urm on tellija?!
Kuulge *partnjorid* võtke palgale pressiesindaja.
Külaline
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Vaat mis välja tuleb. Ma ei saa aru mis te teete seal. tehke korralikult kaeve mitte ärge sittuge kaevumeistrite mainet. Mina annan endast parima iga kaevu juures.
Valdis
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas Valdis »

No kuulge, üks ajab siin targemat juttu kui teine... Tundub et emakeele tundides on siinsest seltskonnast vaid üksikud käinud.
Solvate ja salvate siin, lugege oma tekstid ikka eelnevalt üle ka, mida te siin nii suure "hurraaga" postitate. Tõesti, ja kui siia midagi arusaadavat tahate kirjutada, siis otsustage ära, kas te ise kaevate neid kaevusid või tellite... Jääb mulje, et nii Armin Heinaste kui ka Janek Urm kaevavad tõesti neid kaevusid tavaliselt teineteisele, vahest pisikeseks rahasüstiks mingi käkerdise ka teistele... No, deem, kui sa ikka aru ei saa mida sa teed või tegema pead, julged veel oma nime ka uhkelt ära mainida, HÄBI TEILE!
Igatahes nüüd on vanasõna kinnituse taaskord saanud: kes ise endale auku kaevab, see ise sinna sisse kukub!
teenuse tellija
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas teenuse tellija »

Armin Heinaste Kaevumees OÜ !Ega enne aru saa ,kui ise sellise tüübiga kokku pole puutunud.Jutumees ,kui ettemaksuraha materjali ostmiseks käes,siis ei vaststa telefon ,ei tunne kella ,ammugi mingeid kokkuleppeid.Kaevus tabavad ettenägematud loodusjõud vesi ja maapind variseb .kaevurakke vahetus käib nii,et kaevu ei pumbata veest tühjakski.õigem on kopaga kaev kinni tõugata ja tõukaski.Tekitab sulle sellise kahju ,et ahmid õhku;aga arve kirjutamine on küll väga selge ...!?
Petetu!
külaline

Re: kaevumeister

Lugemata postitus Postitas Petetu! »

Nii, kevad käes, tõstame teemat.

2010.a. juunis oli soov rajada krundile Tartumaal rakkekaev. Kaevu ehitamise vastu tundsid palavat huvi sellised käpardist tegelased nagu Armin Heinaste ja Janek Urm. Saime hinnas kokkuleppele, tüübid veendusid, et rahad meil on olemas, rakked olid juba varem ostetud ja töö võiski alata. Tüübid kaevasid 5 rakke jagu ära, pidid asja tulema lõpetama järgmine päev. Aga ilm läks soojaks ja tondid olidki kadunud. Algul vastasid telefonile, et jajaa, kohe tuleme, aga sinnapaika see asi jäigi. Ilmselt tuli rannahooaeg peale ja sitakotid enam nägu ei näidanud. Telefonis veel midagi mögisesid, et tahaks tehtud töö eest raha ka saada. Aga kuna selliste jorsside tulemusena saime mingi sissevarisenud augu ja rikutud koduõue, siis ei tulnud tasu maksmine kõne allagi. Soovisime alustatud töö lõpule viimist, nagu oli ka kokku lepitud, seda aga jorsid ei teinud. Seega tungivalt soovitan eelmainitud jorsside teened vältida ja leida keegi teine, kes töid teeb! Ja nagu näha, on pretensioone nende jorsside vastu teistelgi.
Vasta