saunale liuguks

saunad, santehnika, boilerid jne
mirksa
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 27 Mär 2007, 09:41
Asukoht: Tallinn

saunale liuguks

Lugemata postitus Postitas mirksa »

Meil jääb sauna uksele natuke vähe ruumi avanemiseks (WC pott on natuke liiga lähedal) ja mõtlesime, et sinna sobiks ideaalselt lükand- või liuguks. Kas kellelgi on õnnestunud sellist saunaust kusagilt leida? Oleksin tänulik igasuguse konkreetse info eest.
trumm
külaline

Re: saunale liuguks

Lugemata postitus Postitas trumm »

jah, olen näinud. tellitud oli andrese klaasist, kui ma õigesti mäletan. oli veel miski tavapärasest erinevat värvi klaas
kui meiliaadressi annad, saadan lingi, kus pilt on
trumm
külaline

Re: saunale liuguks

Lugemata postitus Postitas trumm »

täpsustus: kontrollisin järele, klaas oli andrese klaasist, alumiiniumprofiili ja kinnitused (liuguks) tegi marivari
mirksa
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 27 Mär 2007, 09:41
Asukoht: Tallinn

Re: saunale liuguks

Lugemata postitus Postitas mirksa »

trumm, suured tänud info eest. Kui saaksid pildi saata, siis oleks tõesti suurepärane -

Ega sa ei oska öelda, palju see komplekt maksma läks?
Viimati muutis mirksa, 26 Nov 2010, 02:23, muudetud 1 kord kokku.
KopKop
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 98
Liitunud: 04 Dets 2007, 20:17
Asukoht: Tartu

Re: saunale liuguks

Lugemata postitus Postitas KopKop »

Päris kindel selles asjas ei ole, kuid tõenäoliselt tuletõrje vms...luba selleks ei anna...ehk siis ei kinnita projekti, kuna see ei ole ohutusnõuetele vastav. Minuteada peaks olema sedasi et kõik saunauksed peavad avanema välja poole, et ohukorral oleks võimalik kohe kiiresti antud ruumist lahkuda.

Marko
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10642
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: saunale liuguks

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Ma arvan et päästeamet annab loa küll. Ei tea ühtegi nõuet, millega see vastuolus oleks.
Eriti kui on isiklik kogemus palju olulisemates rikkumites, kus päästeametnikel on suva normidele mittevastavuses.
Vasta