1. leht 1-st

mida annab teha suht rahatult kuid kuldsete kätega??

Postitatud: 21 Mär 2019, 10:28
Postitas reena
avastasime plaaditud vannitoas hallituse ja niiskuse. niiskus sai põrandale ja seina sisse dushinurga veeühendustest, mis on ootamatult hakanud varsti peale kasutamise algust suvalistest pragudest läbi laskma. kui dushinurga eemaldasime siis oli see kõik näha. nüüd on olukord selline, et vesieristus on tehtud, aga vee kogus on olnud nii suur, et vesi on nii põrandaplaatide kui seinaplaatide alla läinud. kas on mingi variant et see niiskus ei ole tõusnud mööda seina kõrgemale kui kaks plaadirida? vahendeid napib ja ei ole võimalik mingit suurt remonti hetkel ette võtta, samas ei saa dushinurka kasutada, kuigi vahetasime need pragunenud voolikud tugevamate vastu välja. kas kipsseinale seguga pandud keraamilised plaadid saab kuidagi kätte nii et kipsseina ei kahjustaks ?? niiskuseimaja ja puhuri abiga oleme saanud enam vähem kuivaks kõik, kuid viimane rida seinaplaate on ka alt märjad ... mida teha edasI?

Re: mida annab teha suht rahatult kuid kuldsete kätega??

Postitatud: 21 Mär 2019, 19:39
Postitas ifffff
Aga mida see teeb kui vesi on plaadi ja hüdroisolatsiooni vahel? Selleks see hüdroisolatsioon ju seal ongi, et seina kaitsta. Kuivab ajapikku ära ja elu läheb edasi.

Re: mida annab teha suht rahatult kuid kuldsete kätega??

Postitatud: 22 Mär 2019, 13:47
Postitas reena
tundub et siiski ei kaitse piisavalt, kui teispool seina on märgata hallitust.s eega tuleks ikkagi kõik kuidagi lahti kakkuda, uuesti hüdroisolatsioon teha ja uuesti plaatida, aga plaatide seinast kätte saamine suht keeruline. pealegi samasuguseid plaate rohkem pole saada

Re: mida annab teha suht rahatult kuid kuldsete kätega??

Postitatud: 22 Mär 2019, 18:38
Postitas Urmas
Kui hüdroisolatsioon ei pea, siis tuleb kõik maha võtta, et teha uus ja vettpidav isolatsioon ning minu arvates ei pea uus plaat täpselt samasugune nagu vana. Poodides peaks olema saadaval valikut igas hinnaklassis ja erinevale maitsele.