soovin nõu lae kipsplaatide viimistlusele

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
blankz
külaline

soovin nõu lae kipsplaatide viimistlusele

Lugemata postitus Postitas blankz »

Tartus siis käsil kipslae pahteldamine ja värvimine..
Lage ca 110m2 3meetrit kõrged Mis teie arvaksite, et mis tulemuse saaks ainult kui vuugid ära teha võimalikult hästi ja ära värvida?
Saan aru, et parem oleks kui teeks lauspahtelduse, kuid kui on kogemust pahteldamisel, tahtmist ja viitsimist kas on võimalik muidu teha siis seda ainult vuukide pahteldusega... kui hästi seda on näha tava inimesele...?
Ma küsin nõu, mitte midagi muud!

:hello:
mkubi
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 350
Liitunud: 14 Nov 2016, 17:38
On tänanud: 26 korda
On tänatud: 12 korda

Re: soovin nõu lae kipsplaatide viimistlusele

Lugemata postitus Postitas mkubi »

Müüakse nelja õgvendatud servaga kipsplaate, ma kasutaks neid laes. Ma ise pole suutnud väga head tulemust saada ilma lauspahteldamiseta, kuid ma ehitan enda jaoks ainult.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10831
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: soovin nõu lae kipsplaatide viimistlusele

Lugemata postitus Postitas Urmas »

blankz kirjutas:... kui hästi seda on näha tava inimesele...?
Ma küsin nõu, mitte midagi muud!

:hello:
Meist keegi pole eriline, kõik oleme ühe tõu esindajad ja meid eristab üksteisest laias laastus ainult nahavärv ning suhtluskeel. Näiteks, mu "raamatupidaja" ütleks kohe ära, et vuugid eristuvad. Muidugi oleneb valgustusest palju ka valgustusest.
Oma kogemus- ka 3m laed, lauspahteldus tehtud ja krunditud-värvitud. Kontrollides prosega igatpidi kui ka päevavalguses vaadates kõik ideaalne, mitte ühtegi pretensiooni. Pani tellija ühe seina laeserva leedi riba ja kui tuled põlema pandi, siis nägin tegelikkust. Kurb tunnistada, aga midagi vaimukat ei olnud. :blush: Absoluutselt kõik vuugikohad olid näha. Eks tegin veel ühe lauspahtelduse ja see tegi natuke paremaks, aga mitte eriti.
Ilma lauspahtelduseta sa raiskad rohkem aega lihvimistele/parandustele kui lauspahteldusele ja selle lihvimisele. Lihtsalt korralikult on vaja pahteldada!
Mina sinu ettepanekut ei toeta!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta