plaatijatele - mure kahekomponentse vuugiseguga

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
koduehitaja25
külaline

plaatijatele - mure kahekomponentse vuugiseguga

Lugemata postitus Postitas koduehitaja25 »

Tere!

Mure siis selles, et minu uues vannitoas on vuugid kohati väga sügavad. Kasutatud on kahekomponentset Starlike vuugisegu. Väga ebamugav on, kui sodi koguneb või kui põrandapesukeemiat on raske sügava vuugi vahelt välja pesta. Olen kuulnud, et tavalise vuugisegu puhul ülevuukimine ei anna tulemust, kuna koorub maha. Kuidas aga on kahekomponentse / Starlike vuugisegu puhul? Kui lasta üle vuukida sügavamad kohad, siis saab asi korda? Neid sügavamaid kohti on ikka nii 12-15. Kui muidu plaadi servasid ei tohiks üldse näha olla, siis minu põrandal on plaadi servad kohati lausa 4-5 mm nähtaval :evil:
Külaline
külaline

Re: plaatijatele - mure kahekomponentse vuugiseguga

Lugemata postitus Postitas Külaline »

"tavalise" vuugisegu võid kasvõi iga päev üle vuukida midagi ei juhtu.
onu41
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 674
Liitunud: 09 Veebr 2006, 10:54
On tänanud: 43 korda
On tänatud: 5 korda

Re: plaatijatele - mure kahekomponentse vuugiseguga

Lugemata postitus Postitas onu41 »

Jah tava vuugi ülevuukimine pole küll probleem. Kui see vuugi sügavus tõesti on 4-5 mm siis usun et saad üle vuukida aga kas ta ülejäänud / normaalse vuugiga ühtlane saab on ise asi. Epovuugi tühjaks puhastamine ka suht lootusetud töö. Hetkel parim lahendus proovida üle vuukida.
Plaatimistööd üle Eesti. AIVERIOU@GMAIL.COM
Plaatmeister
külaline

Re: plaatijatele - mure kahekomponentse vuugiseguga

Lugemata postitus Postitas Plaatmeister »

Kõlab nagu ebapädev vuukimistöö... :scratch:
Ülevuukimiseks peaks olema korralik vuugi sügavus, vast jah, min 3mm. Teoreetiliselt võimalik, EPO kleebib hästi. Ja tuleb kasutada käepidemega pesukäsna ning rullikutega ämbrit, saab ühtlane tulemus.
paneelikas
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 195
Liitunud: 23 Apr 2010, 20:49

Re: plaatijatele - mure kahekomponentse vuugiseguga

Lugemata postitus Postitas paneelikas »

Noto müügimeeste sõnul läheb epo fööniga sulatades pehmeks
Kõik jutud noh..
Vasta