Millega eemaldada vanad liimijäägid seinalt?

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Stella717
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 24 Juun 2016, 22:27

Millega eemaldada vanad liimijäägid seinalt?

Lugemata postitus Postitas Stella717 »

Uut värvi ootab WC sein. Seinal olid plastikust väikesed plaadid, mis olid liimitud PVA- seguga seinale 20 aastat tagasi. Nüüd see ei taha sealt kuidagi ära tulla- nühin vee ja pahtlilabidaga, kuid ikka tulutult.
Tegin pildi ka.
P1020639.JPG
P1020639.JPG (56.27 KiB) Vaadatud 2748 korda
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10831
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Millega eemaldada vanad liimijäägid seinalt?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ära punnita, vaid krohvi ja pahtelda sein üle.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Stella717
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 24 Juun 2016, 22:27

Re: Millega eemaldada vanad liimijäägid seinalt?

Lugemata postitus Postitas Stella717 »

Olen teemaalgataja. Hakkasin ka ise juba mõtlema siinset foorumit lugedes "kindakrohvi" vms. peale. Krohvitöid ma varem teinud pole, küll olen pahteldanud. Millise krohvisegu peaks valima? Ka temperatuur kõigub WC-s- seal olev keskkütte radikas ajab kütmisel tillukese WC päris kuumaks.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10831
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Millega eemaldada vanad liimijäägid seinalt?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Stella717 kirjutas: Millise krohvisegu peaks valima?
Kipskrohviga on kõige lihtsam. Kaks õhukest kihti kipskrohviga ja liigutused on samad, mis pahteldamisel. pahtlilabidas võiks laiem olla, nii 35-45cm.
Stella717 kirjutas:Ka temperatuur kõigub WC-s- seal olev keskkütte radikas ajab kütmisel tillukese WC päris kuumaks.
Kipskrohv on oma omadustelt mittepõlev materjal. :)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Stella717
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 24 Juun 2016, 22:27

Re: Millega eemaldada vanad liimijäägid seinalt?

Lugemata postitus Postitas Stella717 »

Tegin seinad nakkekrundiga üle, panin ühe kihi kipskrohvi. Kas nüüd enne teise kihi panemist peaks jälle nakkega üle tegema? Ja kas siis enne värvimist peaks taas nakkega tegema seinad üle?
Vasta