metallnurgad kuhu

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Urmas kirjutas: kusjuures ühemunaraku kaksikvend!
Kas need on need kes peavad omavahel jagama ühte komplekti aju ja mune? :scratch:
Siis need siinsed tegelased pärinevad küll viisikute "pesakonnast". :this:
murzilka
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas murzilka »

Külaline kirjutas:Olemas on mõlemaid nurkasid. Krohvi sisse mõeldud nurgad, toimivad majakana, vt https://www.youtube.com/watch?v=Tou_4ZZiyAA ca 2:30 pealt. Sellised käivad pahtliga krohvi peale: http://www.k-rauta.ee/pages/product.asp ... ageSize=10
Hmm,
aga mihukseid siis peaks kasutama või peab mõlemat, et üks alla krohvi sisse ja teine peale pahtli sisse?

:hello:
Külaline
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Külaline »

murzilka kirjutas:
Külaline kirjutas:Olemas on mõlemaid nurkasid. Krohvi sisse mõeldud nurgad, toimivad majakana, vt https://www.youtube.com/watch?v=Tou_4ZZiyAA ca 2:30 pealt. Sellised käivad pahtliga krohvi peale: http://www.k-rauta.ee/pages/product.asp ... ageSize=10
Hmm,
aga mihukseid siis peaks kasutama või peab mõlemat, et üks alla krohvi sisse ja teine peale pahtli sisse?

:hello:
Ise eelistan viimast varianti, sest nende jääb nurk teravam, mitte kergelt ümardatud nagu krohvi sisse paigaldatavatel. Krohvides tuleb kohe välisnurgad nii korralikult teha, et oleks ainult nurga paigaldamise vaev ilma loodi kasutamata. Kui nurk on loodist välja või tuleb muidu paksem krohvikiht panna, siis sirge ja loodis serva saamiseks olen majakaks kasutanud sirget lauda või kipsikarkassi posti.

Urmas
Külaline
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ummi sebi nyyd siia m6ni pilt voi video kui yldse yle maailma plekk nurka pahtliga paneb. T6esta siis et niimoodi yldse saab alustuseks. Kas sul on kahju oma teadmisi/teadmatusi jagada
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10848
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas:Ummi sebi nyyd siia m6ni pilt voi video kui yldse yle maailma plekk nurka pahtliga paneb. T6esta siis et niimoodi yldse saab alustuseks. Kas sul on kahju oma teadmisi/teadmatusi jagada
Kas sul oma aju nüüd üldse ei ole või need ei ole töös? Sai ju mainitud, et pahtliga paigaldades ei jää nurgad tagantpoolt tühjaks, aga kruvide, naelte või klambritega paigaldades jääb nurgatugevdus tagant tühjaks ja kui keegi kogemata sinna vastu läheb, siis ta lihtsalt paindub, pealmine pahtlikiht mureneb lahti ja ongi see nurga viimistlus perššes. Kui nurgatugevdus on tagantpoolt pahtlit täis, ei juhtu midagi kui keegi sinna vastu kukub või millegagi sisse sõidab.
Millegipärast on mul tunne, et selle vastuse kirjutamine oli täiesti mõtetu, sest sinu ajuke ei kipu selliseid pisinüansse taipama.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Urmas sinu viimase kommentaari jutt on 6ige. Kiidan heaks ega ma ei pretendeerigi olla k6igest k6ike teadev ja mitte eksiv eesti tark nagu sina. Aga selleks et sa nyyd pisutgi targem v2lja paistaks tule pane meile siia m6nigi toote juhend mis kips seinale ainult pahtliga metall nurka soovitab panna
Muidu v6ib manowarile j22da mulje et sa oled reetur ja matu arvab et sa eirad tootejuhendit. Mai tea kuidas teil selliseid reeturlikke tootejuhendeid eiravaid mehi hinnatakse ega sina ometi selline ole? Sheetrock.com lehelt ma arvan sa seda ei leia
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas madis64 »

Külaline kirjutas:toote juhend mis kips seinale ainult pahtliga metall nurka soovitab panna
Otsi netist üles Knaufi tehniline vihik W11 Metallkarkassvaheseinad ja tudeeri seal olevaid sõlmede jooniseid natuke.

Kõik kruvid, mis vajalikud on, on Knauf seal ilusti välja joonistanud. Nurgakaitseliistu ei läbi neist ükski, järelikult ei pea Knauf neid vajalikuks :hello:

Võid veel ka Gyproci paigaldusjuhised üles otsida, sealt leiad viite tööriistale nimetusega "välisnurgakinnitaja" (tootekood 509028 Gyproci Käsiraamatust Tooted ja Paigaldusjuhised).

Tundub, et plaadivalmistajate seas ei ole kruvide kasutamine antud otstarbeks eriti kõneväärt lahendus.
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

rokikas kirjutas:Z4ZCAVT6O_c
rokikas esiteks see ei ole ju metall nurk, see on paber nurk metalliga ju, seda loogish ei kannata panna ei kruvi ega naelaga. jutt k2is ja mis ummik eelpool v2lja t6i soovitusena siis niioelda t2is metall aukudega nurga n2ita mulle videot kuidas sa seda pahtliga sinna kinni surud.
Teiseks vaata video minutitel 1.30 exact amount of compound niioelda siis pannakse ju ainult paber tape'i osa peale, tihti ei olegi sul kips sinna h66vliga lihvitud 90kraadi nurk et seest t2is oleks, sitasti on kyll n2ha aga metalli peale ei pandud seal midagi ju, samuti ei pandud seal midagi sisenurga seesmisele osale vaid ainult v2limisele paber osale. l6pp tulemus see et nurk ikka sees tyhi, paberi surud kyll kleepivalt pahtliga seina. selle masinaga ei saa ega ole ju sugugi garanteeritud v2linurga puhul et seest t2is k6ik on pealegi ei peeta seda vajalikuks j2relikult
Nii et sebige nyyd veel see metall nurga paigaldus pahtliga voi ummik pane ise video youtube mida kogumaailm veel ei tea et nii saab parem.

Metall nurk sul kruvide voi naeltega kinni on siis v6id panna sinna haamriga litaka nii et metall 1 inch lohku k6ver on, seda t2hendab m66bliga sisse s6itmine kui reclinerit voi klaverit tuppa tassitakse, pahtli labaga toksimine ei ole sellega v6rreldav. Peale haamri litakat yhte kohta ehk m6ratab 1feet selle peale kergelt, voibolla isegi mitte niipalju, seda kannatab haamriga tagasi toksida ja uuesti kruviga kinni lasta muidugi seda enam p2ris perfektiks ei aja aga ylej22nd asi sul sellep2rast veel j2rgi ei anna sest ta on kinni. Pane sinna paber nurgale metalliga yks litakas haamriga vaata kas j22b ylej22nd nurk alles seina.
Ummik kas sa siis arvad ja v2idad et usas keegi nurga vastu ei toeta yldse v6i? sinu jutuj2rgi nagu meie majade nurgad jabura naela ja kruvikinnitusega peaksid olema ju ammu kyljest 2ra kukkund ja lahti ja m6ras?

1. Urmas aga kuda sa ilma aku trellita siis maalrit m2ngid k2si kruvikaga keerad pilte maha seinast inimesel kodus v6i?
2. Kipsi kruvi natuke v2lja punnitab siis ajad kogu kaadri frame katuse ja kipsi meestega kohale seda sinujaoks sisse laskma voi?
3. Palju siin on yldse neid mehi kes kipsi t66d yle 1000 plaadi teinud on?
4. Paljud teist 12 feedist 5/8sandik kipsi on pannud?
5.Paljud teist tegijatest on yldse suutelised 5/8 plaati yksinda t6stma olgu ta siis 8feeti pikk?
6. Paljud teist parmudest bazookaga on t66d teinud, kui jutuks juba kiirus ja kvaliteet sai?

Ma v6in k6igile kysimustele oelda jahh, ummik sa vaata siit m6nda videot ja siis tule r22gi meile kiirustest kui kiiresti teil eestis parmud 150 ruuduseid maju pahteldavad, meil on keskmine maja 2400 sqft, v2iksed on 1500sqft ja suured 5000 sqft
parmudele siis laias laastus 1m2 on 11sqft, laias laastus jaga korruta 10nega.
Ummik see et sa alutaguse metsades ja venelastele narvas halturtsi paned ja ylej22nud eesti parmude seast silma hakkad kohutava vingumise ja ehk ka objektil sama moodi vingudes ei tee veel sinust normaalset t66meest. AGa eestis vist k2ib nii et kui mees on kaine siis juba l2heb profi kirjadesse

http://www.youtube.com/watch?v=GzjMrCCYdVs
http://www.youtube.com/watch?v=slfoEzgaRHw
http://www.youtube.com/watch?v=94pXSsoiKQE
http://www.youtube.com/watch?v=_VxS0IKT5B0
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

madis64 kirjutas:
Külaline kirjutas:toote juhend mis kips seinale ainult pahtliga metall nurka soovitab panna
Otsi netist üles Knaufi tehniline vihik W11 Metallkarkassvaheseinad ja tudeeri seal olevaid sõlmede jooniseid natuke.

Kõik kruvid, mis vajalikud on, on Knauf seal ilusti välja joonistanud. Nurgakaitseliistu ei läbi neist ükski, järelikult ei pea Knauf neid vajalikuks :hello:

Võid veel ka Gyproci paigaldusjuhised üles otsida, sealt leiad viite tööriistale nimetusega "välisnurgakinnitaja" (tootekood 509028 Gyproci Käsiraamatust Tooted ja Paigaldusjuhised).

Tundub, et plaadivalmistajate seas ei ole kruvide kasutamine antud otstarbeks eriti kõneväärt lahendus.

Matu mix sa nussid inimesi niimoodi, kui sa sellise tootejuhendi leidsid pane siis ka link. Mul n2iteks ei ole aega surfata tootejuhendeid piiramatult, too meile m6ned n2ited, teema algatajal ka kohe hea n2ha kuda asi k2ib, siis oleks nagu abistav ju kui video tood. Pr22gult nigu itsitad nuka taga ja taod pihku et mina ka ei ytle kuidas peab las teema algataja nussib ise. Nigu tyypiline siin foorumis ah ma teid 6petama ka ei hakka kui aru ei saa ja h2matakse niisama, ja kui mind siin ei ole siis piidrit s6imate siin yksteist ummik matu manowar reeturiteks. Olge nyyd v2he normaalsed, kui teie arvates mina nagunii t2iesti loll olen ja suhtlemis vaegustes, siis mis puhul te siin ise sogate, hindu te ei avalda sest see on suur saladus, ja konkreetseid v6tteid ja lahendusi ka ei kirjelda, ja videoid ei too lingi kaupa mis teie heakskiitu v22rivad sest neid ilmselt ei eksisteerigi. Armastate siin ainult t2hti n2rida ja yksteise saapa s22rde ilma minutagi kusta. Kas rikkusin teie omavahelise kordam66da saapas22rde kusemise ja reeturlikkuse dynaamika 2ra voi?

Oma arust olen nigu t2iesti asjast aru saanud ja t2iesti 6iges kohas?
njah vahe ehk selles et te saate k6ike seda k2kki eesti vabariigis 8 rutsi eest kokku keerata ja ma saan 25 eest seda sama k2kki kokku keerata. Aga niik6va mees keegi ei ole et ytleks siis palju kuus teenis voi aastas. Mai pea sellist asja ei uhkustamiseks ega h2benemiseks, igayks elab nii nagu oskab. Aga teie kuserotid surete ja n2rite seal t2hti sest muud teie palgaga ei olegi teha peale tauruse ja t2he n2rimise.
l6ppude l6puks tooge palun yks video metall nurga pahtliga panekust, ja tooge yks toote juhend mis metall nurga kruviga panekut maha teeb ja keelab. 2rge nyyd neid paber nurki siia j2lle v6rdluseks tooge, ja kui kips ongi perfixiga paneel maja seina pandud.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10848
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Valez666 kirjutas:... Et Ummik on ehe case pr22gu kes oskab aint kirvega krohvi laest alla taguda. Ise tunnistades et ei oma isegi aku trelli...
Üldiselt ma eeldan, et inimesed saavad ikka kirjutatust aru, aga vist olin liiga optimistlik. Kas ma kirjutasin, et mul pole akutrelli? Ei. Lihtsalt sinu fantaasia on piiritu(s)!
Ma kirjutasin, et
Urmas kirjutas:... Maalri töövahendite hulka ei pea kuuluma ei akutrell, haamer ega klambripüstol...
Valez666 kirjutas: ....1. Urmas aga kuda sa ilma aku trellita siis maalrit m2ngid k2si kruvikaga keerad pilte maha seinast inimesel kodus v6i?
2. Kipsi kruvi natuke v2lja punnitab siis ajad kogu kaadri frame katuse ja kipsi meestega kohale seda sinujaoks sisse laskma voi?...
1. Piltide seinast mahakeeramine ei ole spetsiifiline maalritöö! See kuulub lisatööde hulka ja kui seda(lisatööd) on palju, siis küsingi raha juurde.
2. Teadmiseks sulle, ma ei kavatse üldehitajate praaki hakata ilma rahata ümber tegema, aitab küll ja olen ka tellijal lasknud üldehitajad tagasi kutsuda, et nad oma sita korda teeks. Ma ei räägi kahest kruvist. Ei kavatse üldehitajate ees lammast mängida. Kui maalrilt nõutakse, et viimistletud pind peab olema ideaalne, ilma punnitavate kruvideta, siis ideaalse tulemuse saamiseks peab viimistletav aluspind olema samuti ideaalne. Tunnitööga ma võin üldehitajate käkki korda teha, aga loen seda lisatööks ja maalritööde m2 hinna sisse see ei kuulu või tuleb m2 hind kallim.
Valez666 kirjutas:Aga niik6va mees keegi ei ole et ytleks siis palju kuus teenis voi aastas. Mai pea sellist asja ei uhkustamiseks ega h2benemiseks, igayks elab nii nagu oskab...
No ei ole absoluutselt sinu asi palju keegi kuus või aastas teenib! Sina võid uhkustada ja mitte häbeneda, aga siin, Eesti foorumis, käivad üldiselt eestlased ja nemad on oma loomult väga tagasihoidlikud ega kipu uhkeldama ja häbenevad omaette, mitte ei too oma häbi külarahvale nämmutamiseks.

Veelkord
Külaline kirjutas:... Kogu maaiilm teeb seda asja naela voi kruviga ja vuugib rohelise kaane pahtliga ja sina pervert pead ikka raiduma ja takka kiitma oma kirvega raiutavat musta kaane pahtlit.
See, et kogu sinu maailm teeb oma tööd programmeeritud robotitena, kellede eesmärk on ainult kiiremini, odavamalt, ei ole minu jaoks aktsepteeritav. Mulle ja paljudele teistele Eesti maalritele on tähtis ka lõpptulemuse kvaliteedi püsivus ajas.


Sa ei kujuta ette kui hea meel mul on, et sind ei tunne isiklikult! Häbi oleks.

Kõik, minu poolt sulle rohkem öelda ei ole.
Viimati muutis Urmas, 14 Sept 2014, 07:58, muudetud 1 kord kokku.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
villu20
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 151
Liitunud: 09 Sept 2011, 19:15
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 4 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas villu20 »

Valez666 kirjutas:Matu mix sa nussid inimesi niimoodi, kui sa sellise tootejuhendi leidsid pane siis ka link. Mul n2iteks ei ole...
No kae nüüd nadi seisu :( Tahtsin mina hea inimesena anda Kõrgeausus Sir Valez´le linki, kuid nuu-bljaad ma ütlen: pole enam....njetu....ukraaadina.... :cray:
Manused
azaaazaaaaaa_phixr.jpg
azaaazaaaaaa_phixr.jpg (74.84 KiB) Vaadatud 5324 korda
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Valez666 kirjutas:3. Palju siin on yldse neid mehi kes kipsi t66d yle 1000 plaadi teinud on?
Kas teil pannakse tavaliselt kipsplaat pikki või risti karkassiga?
Külaline kirjutas:Ei ole musta kunagi myygil n2inud, tape ja nurgad k2ivad alati rohelisega
http://www.usg.com/content/usgcom/en/pr ... pound.html
Valez666 kirjutas:Kipsplaat seina v2lisnurka k2ivad nad kruvi naela liimi voi pahhtliga.
:scratch:
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas madis64 »

Valez666 kirjutas:Mul n2iteks ei ole aega surfata tootejuhendeid piiramatult, too meile m6ned n2ited, teema algatajal ka kohe hea n2ha kuda asi k2ib, siis oleks nagu abistav ju kui video tood.
Esiteks on sul aega nagu muda otsutades selle läbu hulga järgi, mida sa siia postitad.

Teiseks ei puutu antud küsimuses teemaalgataja enam asjasse, kuna töö toimub töörühmas "valezile elementaarse koolitarkuse otsimine".

Kolmandaks peavad need tootejuhendid sul juba ammu aldiko või fbreaderi raamaturiiulil olema, et neid unelugemiseks sirvida - sina teenid ju selle ametiga leiba ning selleks, et reegleid rikkuda, peab neid väga hästi tundma.

Aga olgu, kuhtunud valezile, kes ei jõua guuglisse enam isegi "gyproci käsiraamat" toksida, olgu siis ka lingid siia toodud:

http://www.framewall.ee/public/document ... seinad.pdf

http://www.framewall.ee/public/document ... raamat.pdf

:hello:
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Rokikas meil pannakse kips yldiselt risti talaga. aga on ka harvem pikki frame olnud, metall tala frame ta ehk fixeerib sul risti olles paremini, puit frame ei oma nigu suurt t2htsust.
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Ma arvan ummik et sa v6iksid oma aku trelli mitte omamisega nyyd vaikselt kuskil h2beneda nuka taga, m6elda oma jaburdiste yle j2rele, too nyyd p2rast asjayle j2rele m6eldes selle puht metall v2lisnurga video meile siia v2lja? J2relt sa ikkagi ei suuda seda nagu leida sest ylej22nd maailm ei tee seda asja niimoodi, aga meie eesti targad on kodus aretand toote juhist eirates veel parema lahenduse.
Kuda nyyd plekk nurga paigaldus kruvi voi naelaga mida meil siin yle 40ne aasta praktiseeritud on jaburduseks muutus sekundiga, ja kuda n6uka aegse v2rvi avamine sprotikarbi avajaga t2iesti normaalne on sinu jaoks? Need 2 on nigu yhest 22rmusest teise kas sa ise ei arva nii?
Yhel p2eval raiud ainult igavest tehase kvaliteeti j2rgmine p2ev toote juhist eriates v66pad n6uka aegse v2rviga?
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Matu ma lugesin otsast l6puni need juhised l2bi, siiski ei leidnud Ummiku soovitatud lahendusele yhtki heakskiitvat kinnitust. Nimelt paigaldada t2is metall nurk kipsplaat seinale ainult pahtliga. Kyll aga leidus sealt muud huvitavat nimelt knauff leiab ka seda et tehase vuugi vahet nimelt ei pea yldse teipima, nende vastava pahtliga, kyll aga soovitati tape ikka kandiliste liitekohtade peale. Huvitav et niipalju julgust siis on garanteerida tehase vuugi vahele tape mitte panna aga l6igatud voi otsa ehk kandiliste servade vahele seda peab panema.

viimane lehekylg knauf lingilt http://www.framewall.ee/public/document ... seinad.pdf
Materjali valik
Ilma vuugikattelindita võib käsitsi
pahteldada poolümarate või faasitud
plaadiservadega vuuke, kasutades pahtlit
Knauf Uniflott või Uniflott imprägniert.
Koos vuugikattelindiga pahteldatakse
kandiliste plaadiservadega vuuke,
kasutades pahtlit Fugenfüller Leicht.

Nii et eesti parmud aga kukkuge siis ilma teipita eelpoolnimetatud pahtliga tegema, saab asi ju veelgi lihtsam ja kvaliteetsem ja eluaegsem. Kas selle knaufi tootejuhendit yldse selliste ytluste peale t6siselt v6tta saab.

siin on toote juhend konkreetselt metall nurga kohta kuidas paigaldada
http://www.phillipsmfg.com/techspec/doc ... lation.pdf
Matu konkreetne toote juhend, tootja poolt metall v2linurga installiks, ainult pahtliga varianti siin ei soovitata, kyll on 3 eri moodust selle installiks mida nad soovitavad. Mitte selline pikk k6igest laialt pajatav raamatukene.

Ma kujutan ette misuke vinguv maaler ummik v6ib olla, ei saa tema kruvi seinast v2lja ega sisse sest tema on maaler ja temal pole aku trelligi. Sellised on siis eesti proffid v6i? selliste meestega siin arutame siis asja v6i? Et teised peavad temale tulema ja pildi kruvi erinevalt maalri t66st eemaldama voi vajadusel sisse keerama.

Ma ikkagi ootan seda toote juhendit voi videot mis n2itab siis metall nurga installimist ainult pahtliga?
Tundub et oleme leidnud ikkagi yhe reeturi kes toote juhendit eirab, Ummik niigi k6ndis kaunis 6hukesel j22l selle sproti kaane avajaga

Ummik kuskil peab ju olema mingi ametlik versioon kaa sinu tegevusest ja palun too meile selle kohta materjali
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas madis64 »

Valez666 kirjutas:Matu ma lugesin otsast l6puni need juhised l2bi, siiski ei leidnud Ummiku soovitatud lahendusele yhtki heakskiitvat kinnitust. Nimelt paigaldada t2is metall nurk kipsplaat seinale ainult pahtliga.
Metallnurk pildil on - on, metallnurka kinnitavat kruvi pildil pole - pole. Mida sa veel soovid?

Muid tootejuhendeid otsi juba ise - sul vaba aega küll.
Külaline
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Valez666 kirjutas:... Huvitav et niipalju julgust siis on garanteerida tehase vuugi vahele tape mitte panna aga l6igatud voi otsa ehk kandiliste servade vahele seda peab panema.

viimane lehekylg knauf lingilt http://www.framewall.ee/public/document ... seinad.pdf
Materjali valik
Ilma vuugikattelindita võib käsitsi
pahteldada poolümarate või faasitud
plaadiservadega vuuke
, kasutades pahtlit
Knauf Uniflott või Uniflott imprägniert.
Koos vuugikattelindiga pahteldatakse
kandiliste plaadiservadega vuuke,
kasutades pahtlit Fugenfüller Leicht.
...
:banghead: Kui inimene ei tee vahet, millist kipsplaati võib ilma teibita pahteldada ja paneb kõik kipsplaadid ühte patta, siis saab järeldada, et ta on :banghead: :banghead:
Külaline
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kuule k6ike teadev tark hari meid siis ja too sellest samast toote juhendist v2lja konkreetne lause mis selle kohta oeldakse. On sul kahju siis inimesi aidata ilmselt eesti parmudel on k6igest kahju. Mis sa yldse siia tuled siis kui inimest aidata ei ole soovi
Külaline
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tundub et eesti parmud kakkisid end j2lle m6nuga t2is ei tule piiksu ega puuksu rohkem
Külaline
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Kuule k6ike teadev tark hari meid siis ja too sellest samast toote juhendist v2lja konkreetne lause mis selle kohta oeldakse. On sul kahju siis inimesi aidata ilmselt eesti parmudel on k6igest kahju. Mis sa yldse siia tuled siis kui inimest aidata ei ole soovi
Mõttetu üritus sest sa nagunii paned nurgad kruvidega ja kopsid haamriga loodi.
Külaline
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Yks parmaat ikka otsustab edasi s6dida. Too meile nyyd toote juhend mis metall nurka pahtliga paneb. Meil on sein loodis yldiselt nurk l2heb selle peale kah loodi. Siukest n6ukogude eesti ehitust et sein 4 inchi loodist v2ljas siin ei tehta. 2ra frame tegemisp2eval taurust lase on hiljem lihtsam
pots
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas pots »

Teemaalgatajat muide huvitas aeroc seinale nurga panek, mitte kipsseinale..
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas madis64 »

Külaline kirjutas:Yks parmaat ikka otsustab edasi s6dida. Too meile nyyd toote juhend mis metall nurka pahtliga paneb.
Sulle toodi juhend, kus sinu seina löödud kruvidest lõhnagi polnud, arvatavasti on see parim, mida sa oma lobaga siin välja suudad moosida. Kuna sa ise tunnistad, et tegemist on 40 aastat vana tehnoloogiaga, siis ilmselt ehituskeemia (pahtlid kaasa arvatud) areng on sinust kauge kaarega mööda käinud. Naiivne oled kui arvad, et keegi sind vägisi tänapäeva kipub tirima - tee aga ise tööd ja uuri erinevaid allikaid, siis ehk koidab kunagi tunneli lõpus ka valgust. :wave:

Klassikuid tsiteerides: "jätka nüüd ise"...
Külaline
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Matu ma t6in sulle ka metall nurga tootjapoolse juhendi. Seal ei olnd nigu pahtliga varianti yldse mainitud. Halturtsitate seal eestis tauruse pudel suus nagu n2ljas p6rsad emise nisa otsas koguaeg
Vasta