metallnurgad kuhu

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas madis64 »

Külaline kirjutas:Matu ma t6in sulle ka metall nurga tootjapoolse juhendi. Seal ei olnd nigu pahtliga varianti yldse mainitud.
Maailm on erinevaid tootjaid ja juhendeid täis, iga töötegija teeb nende hulgast oma valiku ning klient teeb seejärel töötegijatest oma valiku.

Kui mul on valida valezi, kes ilma kruvita nurka püsti ei oska panna, ja urmase, kes seda sujuvalt teeb, vahel, siis mina tean küll, kellele mitte oma raha anda. Küll urmas ka kruvi oskab nurgast läbi lasta, kuid valez ilmselt jääb ilma kruvita hätta.

Nii lihtne see ongi.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10852
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Urmas »

madis64 kirjutas:... Kuna sa ise tunnistad, et tegemist on 40 aastat vana tehnoloogiaga, siis ilmselt ehituskeemia (pahtlid kaasa arvatud) areng on sinust kauge kaarega mööda käinud. ...
:thumbsup: Ma ei osanudki probleemi sellise nurga alt vaadata. :)
Külaline
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Valezz, ära palun kommantaaari minu juttu....sinu pea sellist asja niiehknaa ei võta...

Ise panen tavaliselt krohvitavale pinnale nurgad ära enne krohvimist. MP-ga, samodelkin majaka abil, on välja kujunenud oma töövõtted selleks ja tulemuse üle ei kurda. Ka aknapaled teen ja nurgatan enne seinte krohvimist valmis. Krohvin alati võrguga ja seega tekib peale krohvimist valmis sõlm(nurk jääb 2/3 ulatuses võrgu alla boonusena, mp sisse, peaaegu monoliit). Ainuke "miinu"s selle tehnoloogia juures asjaolu, et peab enne jooksud laseriga üle tsekkama ja see võtab aega veidi rohkem, kui n.ö.kohe peale lennata, tulemus jääb samas parem. Vanasti krohvisin nurgad majaka järgi ja pärast jotitasin al.nurga sinna peale, aga lõpptulemusena läheb aega rohkem ja tulemus jääb kehvem. Pikarublamehest krohvija loomulikult oma pead sellise keemiaga vaevama ei hakkaks, kuid kuna teen tavaliselt maalriosa lõpuni, siis näitab kogemus, et tasub teha.
Kasutan tavaliselt Protectori omi, vahepeal olid ejot-i omad ka valikus ja need olid ümarama nurgaga, isiklikult meeldisid need veic rohkem, feng shui järgi ka parem, kui väldid elamises teravaid nurki :) Üldiselt mustamäe värvikeskusest olen võtnud. Kui on tarvis kipsi peale vähem tugevamaid ja õhemaid, siis lähevad kaubaks fere omad.
Nurkade kvaliteet on kuradi kõikuv ja kehtib seaduspära, et mida tugevamast materjalist(on ka tsingitud jne kraami) ja pikem asi välja on valtsitud, seda kõveram ta saab. Seega kehvem paigaldada ja majandada nendega. Liiga tugevaid ei kasuta, noh neid mida ameerikamaal kruvidega, rootsis spetsriistapuuga ja mõned ka klambripüssiga paigaldavad. Krt, juba läksin libedale teele ja hakkasin arutlema teemal, mida siin eelnevalt kilomeetrite kaupa juba tehtud on ja mis igal vähegi ajudega inimesel peaks selge olema, miks nii ilus teha pole:)(vastus.liimaine käib ikka kahe pinna vahele, mitte ühele poole neist)
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Vaata kylaline, pane oma nimi siia siis ei teki ka probleemi et ma sinu juttu kommenteeriks. Niimoodi, usas sa ilmselt ei ole k2inud ilmselt ei suvatsend sa ka minu toodud videot vaadata, minu jutt k2is ja vihjas ainult kipsplaadi nurkadest. Meil kasutatavad kipsplaadi v2li metall nurgad on minu jaoks kaunis 6hukesed ja mitte suured tugevad, aga eks see s6ltub vastavalt sellest kui nisan2pukesed sul on, ilmselt 6lle purki sa oma k2tuga kokku suruda ei j6ua ja pead ka seda tugev materjaliks.

Aga vaata kui tore et eestis on sellised "TUBLID" ja "NORMAALSE M6TLEMISEGA" maalrid, ainult eestis mitte kusagil mujal, nigu j2rgmine litakas peale Skype, made only in estonia , t2is metall nurka kipsplaadi peale liimida siis pahtliga. Ainult eesti targad ja tublid teevad nii, usa rootsi ja mitte yks teine maa veel ei olegi valgustatud selliste tublide m6tetega,
Ummik patendeeri oma haltuura v6tted 2ra, siis oled nagu eesti nokia leiutaja
euromaaler 2014
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas euromaaler 2014 »

to Valez666
Bravo!
Lôpuks ometi US kogemusega spets siin!
Tänan infi eest. Tulevad kohe oma Pôhja Ameerika maalriaastad meelde. vahepeal olen selle foorumi huvi kaotanud, nn "ääremaalisuse" tôttu.
Me siin rootsis töötavad maalrid saame sinu tootlikuse poindile pihta. Meilgi palju US masinaid ja töövôttedki pää samad.
Soovitus. Ära oma kallist aega siin ilmaasjata raiska. eestis ju reguleerimata ja piirideta maalriturg kus palju käsitööd. Palju ka nôukogude aegset mentaliteeti. Jne Jne Samas ka palju plusse
TÄNAN veel info eest! God bless estonian painters! :hello:
Ah jah nurgad. No vôtke meistrimees kes oskab oma tööd. Kui ostate odavust siis olete seda hinda väärt :?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10852
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Urmas »

euromaaler 2014 kirjutas:... Me siin rootsis töötavad maalrid saame sinu tootlikuse poindile pihta. Meilgi palju US masinaid ja töövôttedki pää samad.
Soovitus. Ära oma kallist aega siin ilmaasjata raiska. eestis ju reguleerimata ja piirideta maalriturg kus palju käsitööd. Palju ka nôukogude aegset mentaliteeti. Jne Jne Samas ka palju plusse ...
Olen ka nõukaajastu laps, aga sellist pohhuismi pole millegipärast mulle külge jäänud, et ah, sitta kah, ega ma endale tee. Kui tellija on anonüümne ja sina tellija jaoks samuti anonüümne, siis võib igatsugu optimeerimisi lubada, peaasi, et raha tuleks? Ja ruttu ja palju. Mis paar aasta pärast saab, pole sinu mure. Las laguneb, las praguneb. Nii või?
Ma ei jõua ennast ära kiita, et juba aastaid tagasi firmas töö pikalt saatsin. :) Probleem ei olnud mitte firmas, see oli ja on kindlasti siiani väga hea tööandja paljudele ja palgapäev oli ei olnud mitte sümboolne kuupäev, vaid sellel päeval maksti ka palka. Probleem oli suurehitustel valitsevas konveiermeetodis ja absoluutne pohhuism teiste tehtud töösse. Katust pole peal, aknaid pole ees novembrikuu ja sa pead pahteldama. Pahteldasin, aga öösel tuli vihma ja hommikuks oli kogu eelmise päeva töö põrandale valgunud. Oi kui palju oleks näiteid sellisest pohhuismist, kus teiste tehtud nagu poleks midagi väärt.
Täpselt sama on nende nurkadega paigaldusega. Jah, te saate oma ameerika ja põhjamaade tootlikusega võib olla 30 sekundit võitu võrreldes minu meetodiga kui sedagi, aga samas kvaliteet on tegelikult üks suur 0. Valezi toodud videos isegi tunnistatakse, et kui keegi kõvemini vastu nurka läheb, siis praguneb. Ja peabki pragunema, sest nagu olen korduvalt seletanud, et pahtel ja värv ei hoia maja koos, siis ammugi kruvidega paigaldatud nurgatugevdust. Kordan veelkord, miks ma paigaldan nurki pahtliga- kruvidega paigaldatud nurgatugevduste taha jääb tühjus ja nurgale peale tõmmatud 2-3 kihti pahtlit ei hoia seda paigal. Aga kui see nurk on uputatud pahtli sisse, siis tal ei ole enam mitte kuhugi liikuda.

Kas teil peale tootlikuse enam midagi muud pähe ei mahu? Näiteks see, et tulevane klient ei peaks kiruma ehitajaid(maalreid) sitas töös kui kogemata natuke kõvemini vastu kruvidega paigaldatud nurka läheb. Aga noh, mis teil nendest klientidest, te nagunii ei tunne neid isiklikult ja arvatavasti klientide kirumine teid ei huvita.

Minul õnneks anonüümseid kliente ei ole ja oma tehtu eest vastutan ise.
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Nii mees on tagasi j2lle. Mis teil siin eile toimus? Masinav2rk oli rikkis voi? Mul oli meel kurb kohe et eile ei saand siia tulla tublide eesti maalrite leiutisi lugema 6nneks hakkas asi t66le j2lle.
Euromaaler vot see on juba mehe jutt :good:
Mul ei ole kunagi tekkinudgi siin siseviimistlusfoorumis tunnet et see mingi t6sine asi oleks rohkem nagu eesti seppade naljanurk. Kui esimese asjama siia sattudes loen et sproti kaane avajaga n6uka aegseid v2rve avatakse.
Ummik nii ei ole ilus teist meest taga r22kida kui ise 6hutad siin teist meest penalty boxis istuma
V6ib selline kentsakas mulje j22da sinust kui ausast 6iglasest ja tublist eesti maalrist kas sa ei leia?
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Oleks kysimus euromaalrile. Kysimus selline et siin foorumis on silma hakanud eesti maalrite komme lihvitud pahteldus seinapealt tolmu pyhkida. Kes niiske lapi kes millegi muuga enne kruntimist siis niioelda. Kuidas selle kombega rootsis on kas see on kohustuslik voi soovituslik meil on see ebavajalik komme
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Urmas kirjutas:
Senikaua kui te oma kruvidega mässate on mul nurk juba ammu pahtliga koos ja nurgatugevdus sinna sisse surutud.
aga ainult ärge õpetage ja propageerige avalikult teistele oma lollusi "eesrindlike töövõtete pähe"!

Hakkan ennast juba kordama- ka maalri IQ võiks ikkagi olla suurem kui 9(keskmine meeste jalanõu suurus USA-s).

Täpselt sama on nende nurkadega paigaldusega. Jah, te saate oma ameerika ja põhjamaade tootlikusega võib olla 30 sekundit võitu võrreldes minu meetodiga kui sedagi, aga samas kvaliteet on tegelikult üks suur 0.
Urmas ma ei leia kyll et sa kordad ennast, pigem on su jutus kerged muutused et ennem sa suutsid neid meist kiiremini panna ja nyydseks juba 30end sekundit kauem meist, ja enda juttu sa kordad yldiselt v2hem kui ise arvad. Igakord on jutt erinev, ykskord oled kiire teinekord mitte, siis lased taurust 2Liitri kaupa ja siis m2ngid solvunut et k6ik teevad liiga sulle

Eputad korralikkuse kvaliteedi ja toote juhenditega ometigi ei suuda sa yhtegi videot sellest avaldada sest see on v6imatu voi nagu kahtlustasin enne nii tuli v2rske leiutis et peale sinu keegi ei teegi/teagi nii. N6uka aegse v2rvi avamisel isegi n2iteks s2ilituseesmargil ei n2e ma ka nagu mingit pointi, tootejuhendit sa eirasid igal juhul.

Sinu selline ebakindel ja muutlik jutt, ei tee sind nagu ausamaks ja tublimaks maalriks kui j22da yhe jutu juurde ja see jutt ka kuidagi ametliku versioonina videona lauale tuua.
Millisest videost millistel sekunditel seda k2ega silitust sul kohe m6ranemisega seostati? Oled kindel et seda ei oeldud liimiga lastud plastmass nurga kohta.

Urmas mis t2htkujust sa muidu oled, ega sa kitse t2htkujust ei ole juhuslikult?
Kristel
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2014, 10:02
On tänanud: 1 kord

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Kristel »

Rikki ei olnud midagi, sul oli bänn lihtsalt päevaks...
euromaaler 2014
külaline

US / SWE andmevahetus

Lugemata postitus Postitas euromaaler 2014 »

Valez666 kirjutas:Oleks kysimus euromaalrile. Kysimus selline et siin foorumis on silma hakanud eesti maalrite komme lihvitud pahteldus seinapealt tolmu pyhkida. Kes niiske lapi kes millegi muuga enne kruntimist siis niioelda. Kuidas selle kombega rootsis on kas see on kohustuslik voi soovituslik meil on see ebavajalik komme
Tervitused Rootsist Valez666-le!
Tänan. Selles teemas käsitletakse metallnurkasid. Niisiis pole môtekas teiste aega siin kulutada ja teemast välja valguda. Mul ka piiratud aeg ;=). Ma tôesti proovin sinuga tulevikus otse ûhendust vôtta. Siis saame môndasid detaile rääkida, mida avalikult pole môtet rääkida. Vôibolla kohtume isegi Stockis kunagi kui sul US periood mööda saab!

VASTUS kûsimusele. Rootsis maalrid lihvivad FLEX "kaelkirjakuga":
http://www.anti-corrosion.se/produkter/ ... iraff.html
Juba aastaid on reegel, et ehitusplats peab olema TOLMUVABA. Kôik tolm imurisse. Nii lihvija tagant kui trelli kûlge ehitatud minitolmuimejaga. Seega on lihvitud pind kohe tolmuvaba. Sinu keha ja tervis on ju KALLEIM vara.
Muideks on "kaelkirjak" paremaid leiutisi maalribrantzis. Juba ca 25 aastat vana. Saksa toode, levinud maailmas läbi US patendi.
Loodan, et oli ammendav vastus.

Keep up the good estonian work! :thumbsup:
Stockholm 2014
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10852
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Kuna üks ameeriklane nõudis kunagi metallnurkade pahtliga paigalduse videot, siis nüüdseks on see olemas.
http://www.tv3play.ee/sisu/nurgakivi/56 ... start=true
Kohe peale reklaame ja saate sisu tutvustust algab see lõik, kus Q-filleriga paigaldatakse ka metallnurk.
Preili
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Preili »

Mina soovitan metalliga paberteibi asemel kasutada sama perforeeritud nurgaprofiili, mis eelmise postituse videos. Ise paigaldan täpselt samamoodi - pahtel alla, nurk peale ja paika siluda. Hiljem veel üks kiht pahtlit.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Preili kirjutas:Mina soovitan metalliga paberteibi asemel kasutada sama perforeeritud nurgaprofiili, mis eelmise postituse videos. Ise paigaldan täpselt samamoodi - pahtel alla, nurk peale ja paika siluda. Hiljem veel üks kiht pahtlit.
Kas Preili teab, mis juhtub selle perforeeritud nurgaga, kui sinna millegi toekamaga vastu minna?...läheb mõlki!
Lisaks, kas teab ka, et perfo nurka pead vähemalt 3 korda pahtliga katma...alustad J-iga, teed laiema pahtelduse ja seejärel peenpahtelduse, kui sedasi ei teinud, siis muid versioone võid ainult oma kodus praktiseerida, kuna selliselt tehtud töö eest isiklikult sulle raha ei maksaks!

Perfonurgaga, mida vägevam, seda hullem, saad ainult sirge seina kõveraks ja uuesti tasandada ja hajutada!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
teadmameeskond
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas teadmameeskond »

Seda lugesin ise ka ja mõtlesin, et kahe pahtlikihiga ma pole ise ka kunagi perfonurka paigaldanud. Muidu eelistan neid paksemaid, õhukesed painduvad juba kätte võttes kõveraks.

Paberlint on õigustatud seal, kus on tegemist nüri või teravnurgaga. Lisaks sellele pihta minnes võib ta samamoodi inetult lahti lüüa seinast pluss lahti tuleb ta reeglina peale värvimist. Värv imbub läbi paberi, teeb märjaks pahtli ja nii see mull tekib. Mida on jopakolla kui nõme parandada.

Aga kas härra manowar ja preili pahteldaja ikka teavad, et nüüd on uus suund plastiknurkadel, mida võid toekama klaveriga rammida, nii et värvi kraabid ainult maha?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10852
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Urmas »

teadmameeskond kirjutas:Paberlint on õigustatud seal, kus on tegemist nüri või teravnurgaga. Lisaks sellele pihta minnes võib ta samamoodi inetult lahti lüüa seinast pluss lahti tuleb ta reeglina peale värvimist. Värv imbub läbi paberi, teeb märjaks pahtli ja nii see mull tekib. Mida on jopakolla kui nõme parandada.
Keegi on ajanud sulle pläma mullide tekkeloo kohta. :) Mullid tekivad juba siis kui paigaldusel ei suruta teipi korralikult vastu pahtlit ja teibi alla jäävad õhumullid.
teadmameeskond kirjutas:Aga kas härra manowar ja preili pahteldaja ikka teavad, et nüüd on uus suund plastiknurkadel, mida võid toekama klaveriga rammida, nii et värvi kraabid ainult maha?
Neid plastiknurkasid on Eestis liikunud juba ca 10 aastat ja hea tahtmise korral on olnud võimalik mõnede maaletoojate käest osta. Vähese kasutamise pani paika plastiknurkade hind ja maaletoomisest loobuti. Lisaks on juba ammu olemas ka kumerate servade armeerimiseks mõeldud plastikteibid.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Manowar »

teadmameeskond kirjutas:
Paberlint on õigustatud seal, kus on tegemist nüri või teravnurgaga. Lisaks sellele pihta minnes võib ta samamoodi inetult lahti lüüa seinast pluss lahti tuleb ta reeglina peale värvimist. Värv imbub läbi paberi, teeb märjaks pahtli ja nii see mull tekib. Mida on jopakolla kui nõme parandada.
Kui pabermetallnurk on korralikult paigaldatud, siis on lahtitulemise või misisganes mullitamise võimalus olematu, pole sellist juhust olnud, kasutame ainult parimaid võimalikke saadaolevaid tooteid!
teadmameeskond kirjutas:
Aga kas härra manowar ja preili pahteldaja ikka teavad, et nüüd on uus suund plastiknurkadel, mida võid toekama klaveriga rammida, nii et värvi kraabid ainult maha?
Olen kursis nende plastnurkadega, reklaam on kõva, aga ei tasu massiga kaasa minna, ei paigalda sa seda ei nürinurga peale, ei teravnurga peale, nurka tõstab see oluliselt, miks ma pean hakkama pärast nurga paigaldamist seina uuesti tasandama?
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
teadmameeskond
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas teadmameeskond »

Ahh ära pläma, Urmas.

Jah, kohati see lint jääb ilusti kinni, kohati mitte. Kui on mingi problemaatilisem nurk, mis eeldab selle lindiga rohkem mässamist, siis lõpuks sa surud jah selle lindi ilusti kinni, aga kogu selle tegevuse peale on paber veidi välja veninud ja lint jääb siiski mingisuguse pinge alla. Ja värvides võib juhtuda täpselt see, et selle kuradi sile lint hüppab sealt pahtli küljest lahti. Ja peale värvimist ehk siis, kui niiskus jõuab pahtlini!!!

Jah, mul ka tuleb võibolla ühel juhul kümnest see mull sinna, aga lihtsalt mõistlikum igat pidi on paigaldada tugev perforeeritud nurk, mis on üleni läbivalt risti rästi pahtli sees.

Kuidas saab jääda sile, õhuke, paindes, rullist keeratud metall pahtli külge kinni? Ma olen näinud ka kõvasti hiljem lahtitulnud sedasama linti. Küll ta aja jooksul järgi annab...Te saate ise ka väga hästi aru, et annab. Lihtsalt on vaja tarka mängida siin. Kõik juba teavad nagunii, kui targad (või mittetargad) te olete.

Ma ise muidu rääkisin Gyproc Aquabed liistust, mis tuli minu teada turule aastal 2016. Ma ei saa aru, mis kuradi kümne aasta jutt see on? Jah, see on õige, et see liist on kallis, aga kallis on suhteline ja oleneb objektist.

http://www.gyproc.ee/tooted/44/viimistl ... nurgaliist

 
teadmameeskond
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas teadmameeskond »

"Liistu viimistlemiseks vajaminev pahtlikiht on väga õhuke

Minu arust see paberlint ei anna nurgale erilist vastupidavust juurde, vaid teeb nurga korrektse viimistlemise lihtsalt võimalikuks.

Aga kuna mul on ikkagi endiselt suhteliselt vähe aega, siis ma ei plaani siin ehitusfoorumis väitlusturniiri üles võtta, mis reeglina alati jõuab selleni, et Urmas ja veel paar-kolm guru tunnevad ennast puudutatuna ja hakkavad ennast ründavalt kaitsma ja midagi tõestama, mida ma toonitan veelkord, pole vaja teha.

Kõik teavad kui targad või mittetargad te olete.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10852
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Urmas »

teadmameeskond kirjutas:Ma ise muidu rääkisin Gyproc Aquabed liistust, mis tuli minu teada turule aastal 2016. Ma ei saa aru, mis kuradi kümne aasta jutt see on? Jah, see on õige, et see liist on kallis, aga kallis on suhteline ja oleneb objektist.
Ahh, ära pläma, ei rääkinud sa midagi oma esimeses postituses mingitest Gyproc Aquabed liistudest, vaid mingist umbmäärasest plastikust nurgaliistust. Sinu mainitud plastikliistud ei ole kohe kindlasti 2016 toodang, olen neid juba varem näinud.
Ise mõtlesin ameeriklaste plastikliiste, samuti rullis ja vastu nurka lüües läks harjavars katki, aga nurk ei deformeerunud. Sai teist paigaldada tavalise J pahtliga igasuguste kraadidega nurkadesse. Lõikamisele allus plekikääridega.
teadmameeskond kirjutas:Aga kas härra manowar ja preili pahteldaja ikka teavad, et nüüd on uus suund plastiknurkadel, mida võid toekama klaveriga rammida, nii et värvi kraabid ainult maha?
Mitu korda päeva jooksul normaalne inimene rammib toekama klaveriga nurkasid?
Kui mul poiss oli veel väike, lasi mööda korterit jooksukäruga ja rammis nurkasid(alumiiniumnurgad), siis põrandaliistu juures on tõesti mõlgikene. Kui paljud sinu külalised käivad sul kodus uurimas, kas kusagil all, põrandaliistu juures, nurkades on mõlke või ei ole? Minu külalised ei uuri. :)
teadmameeskond kirjutas:Aga kuna mul on ikkagi endiselt suhteliselt vähe aega, siis ma ei plaani siin ehitusfoorumis väitlusturniiri üles võtta, mis reeglina alati jõuab selleni, et Urmas ja veel paar-kolm guru tunnevad ennast puudutatuna ja hakkavad ennast ründavalt kaitsma ja midagi tõestama, mida ma toonitan veelkord, pole vaja teha.
Väitlemiseks/vastu vaidlemiseks peaks natuke teemast teadma, mitte niisama plähmima. :)
teadmameeskond kirjutas:Kõik teavad kui targad või mittetargad te olete.
Mis mõttevälgatus see nüüd oli? Tundsid ennast puudutatuna, et ka teised võivad uuemate toodetega kursis olla ja sa ei saanudki esimesena plastikliiste tutvustada.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Manowar »

teadmameeskond kirjutas:"Liistu viimistlemiseks vajaminev pahtlikiht on väga õhuke

Minu arust see paberlint ei anna nurgale erilist vastupidavust juurde, vaid teeb nurga korrektse viimistlemise lihtsalt võimalikuks.

Aga kuna mul on ikkagi endiselt suhteliselt vähe aega, siis ma ei plaani siin ehitusfoorumis väitlusturniiri üles võtta, mis reeglina alati jõuab selleni, et Urmas ja veel paar-kolm guru tunnevad ennast puudutatuna ja hakkavad ennast ründavalt kaitsma ja midagi tõestama, mida ma toonitan veelkord, pole vaja teha.

Kõik teavad kui targad või mittetargad te olete.
Täpsusta mõõtu "väga õhuke"?

"Teadmameeskond"...kui sa oled endise nimega Valez, siis pole mõtet siia oma diletantlikku juttu ajama tulla, sest töötegemine pole su kõige tugevam külg, pildid sinu tehtud töödest siiani alles, pildilt kole vaadatata kohe, reaalsus on üldjuhul hullem veel!...ja neid teadmameeskondasid on näha olnud erinevatel objektidel.

Metallpaberlint, mis ei ole kvaliteetne, surubki ennast nurgast lahti, nagu pingist on tulnud, metallosa on välja venitatud ja siis iga 10cm tagant muhk, valitud toodetatega seda probleemi ei ole...see, et teamameeskond lihtsaid asju pole endale selgeks teinud ei näita teadmameeskonna teadmisi, vaid teadmatust!

Polnud plaan siia anonüümsete haukujatega kaikavedu korraldama tulla!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Valduz666
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Valduz666 »

Milles ma jälle süüdi olen? Paluks mitte mu nime kasutada aga eestlastele meeldib ju aint kambaga ja maaslamajat jalgadega tampida. Kõigepealt pannakse kitse siis hea pärast pihku naerda. Selle tõestas meile urmas juba 2a tagasi ära et knaufi toote juhendi vastupidavus ühikuks on urmase isikliku lapse jooksu käru. Lapse vanus kaal ja vaimne tervis võiksid olla ehk täpsustatud.
Külaline
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Valduz666 kirjutas:Milles ma jälle süüdi olen?
Et sa üldse olemas oled! :)
Euromaaler 2017
külaline

Re: metallnurgad kuhu

Lugemata postitus Postitas Euromaaler 2017 »

US maaler (Valduz666) kirjuta mulle palun fb-ki, Kuuskymmend Yheksa. Saame seal nurkadest ja muust mürata rääkida. Euromaaler (rootsimaaler). Tänud ja meeldivat juubeliaastat! Ps! Uued plastnurgad on parimad!
Vasta