Alla kukkunud laekrohvi parandamine

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Manowar kirjutas:
Valez666 kirjutas:Manowar mulle yldiselt tundub et sa v2ga tihedalt s6na ei v6ta, aga nyyd siin eputad kas sul sai t66 otsa ja tahad minna seda krohvi auku parandama sinna v6i? eesma2rgiga kogu lagi alla v6tta maksku mis maksab ja vaene eesti inimene v6lakirjadesse matta voi?
Ei pretendeeri sellistele töödele, tänan pakkumast, õnneks saan valida, mida teen ja mida mitte, sina võid oma tupsutamistehnikat tulla siia tegema, soovitama, sest see on lühiajaliselt kõige rentaablim tegevus!

Lõpetasin! :write:
Ma saan aru et oled seal tsykklisse kukkund ja salamisi pretendeerid ikka uue objekti k2tte saamisele, ole mureta las tava kodanik m2tsib ja tupsutab seal natukene, p2rast poole parem ja lihtsam veel suuremat kirvest selga m22rida. Inimene ise proovind juba seal tupsutada korra on siis on ta n6us ka hea asja eest julgemalt maksma j2rgmine kord :hello:
Külaline
külaline

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

See oli nüüd "väljalasketakt". Kui nüüd keegi uue õhu sisse puhuks saaks jälle puristada. :clapping:
Noh, lonks või paar "Moonshine" ja "klapipladin" kõlab jälle.
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Külaline kirjutas:Hillbillyga vaielda on nagu piix kaudu kunstliku hingamist teha. Ürita mis sa üritad aga lõpuks on ikka vaid sitamaitse suus! :eek:
ei ole meil siin chicago kandis hillisid yldse, pigem oleks see s6na mida sa otsid redneck.
oleksid sa Inglise keele ja geograafia tunnis t2hele pannud ja kuuland siis sa teaksid selliseid asju

AGa eks sul ida virus wremja ja ITARTASSI kuulates on paljudgi m6istlikku omandamata elujooksul j22nud
Külaline
külaline

Re:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Valez666
Sinu viisakas ja küsijat imejuhistega tanki mittepanev lahendus teema algpostituse murele oleks konkreetselt milline? Ette tänades, huviga.
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Manowar sina v6i? solvusid et ma natuke kritiseerisin sinu kapp remondi taktikat? Eesti inimesed ikka ei ela kohe kuidagi kerget asjakohast kriitikat yle, ja ise on alati k6ige targemad. Te ei suuda seal omavahelgi ju kokku leppida milline siis oleks selline lahendus mille k6ik heaks kiidavad sellist asja ei ole olemas, sest te tainad igayks omaette aretate seal ehitus v6tteid ja mitte mindgit standardit ei ole. Igayks punnitab oma junni nurgas

Ummi ikka raiuks kirvega augu suuremaks, tuleb palju tuleb
Matu soovitab 2sti 6rnalt natukene tupsutada ja mitte kogu lage alla v6tta
Manowar soovitab lisaks ummi versioonile kirvega testida lage ka teistes tubades

Omavahel teid debiile ei saaks vist yldse yhte ruumi lasta te l2hete yksteisele kirvega kallale vist

Kuradi nalja tilgad. :good:
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Antud foorumis kiidan mina, Tavakodanikust kysijale ikkagi Matu p6him6tteid ja soovitusi, mille urmas v2gagi detailselt v2lja t6i. Yhesonaga mina laseks sinna aint aerosool purgiga kihi alla et midagi kuhugi nakkaks, segaks 20 min kipsi t6mbaks augu t2is esimese 1-2 kihiga, siis 2-3 kihi juures improviseeriks mustrit matkida, lase poes vana laest alla kukkund tyki j2rgi poes v2rvi match teha mis v2gagi sarnaneb vanale v2rvile(samat v2rvi mis tolmune ja kolletund osta pole voimalik), popcorn laes ei ole voimatu v2rvi hajutada ja relieefide ja varjude mustrite vahele see hajutada nii et n2htamatu j22b. Kas ma usun et Tavakodanik sellega 5+ hakkama saab ja rahule j22b, ei usu mina seda. Tavakodanik tupsitab ja pl6tserdab seal nagu nii k2kki kokku, mille kunagi ehk kui raha tekib lastakse kellegil parem teha. EI pea ju k6ik 100 aastane olema? voi peab? kas sinu kogu krohvi alla peksmis tehnika garanteerib et sealt 100 aastat tykkigi alla ei kuku? paneel ei m2ngi, ylevalt uputust ei teki? Kas sa ise arvad et inimene tuli siia foorumisse nyyyd enda remondi kogemusi rahuldama, voi sattus siia ikkagi kerge rahapuuduse all kannatades et ise kuidagi tupsutada. Sa nagu eeldaks et regular nisan2pp tupsutab selle lae sul proffi kombel n2htamatuks ju? see pole reaalne proovigu 20 korda
Külaline
külaline

Re:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mina, eelmine küsimuse esitaja, pole kordagi neid asju eeldanud.
Olen pidanud mõistlikuks enne tegutsema asumist uurida, kas uputust on olnud, eelnevat katsetamist, olen kahelnud märkamatu tulemuse saavutamises ja arvanud, et endale antakse ilmselt niikuinii andeks.

Kuskil teemas pole märgitud küsija senist kogemust ja me sisuliselt kõik lahmime mingil määral. Ükski vastaja pole niikuinii kohapeal ütlemas, kui midagi hakkab nihu minema ega poes kaasas, kui luitunud krohvitükiga inimene värvi otsima läheb aga millegipärast kahe värvi piiril ilmuvad hiljem määntsetki anomaaliad, sest värvid vananevad erinevalt edasi. Ise tehtud, hästi tehtud.

Kui aga kuskil on veel väljakuivamata veekahju, läheb hullemaks. Siis tulebki kõik maha võtta. Võibolla. Palju lahtist veel. Info mõttes lahtist.
Aga tänan vastuse eest.
Nüüd küll head aega.
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Mina usun muidugi kasutades producte mida ma olen harjund kasutama et minu soovitatud variant pysib seal v2gagi h2sti garantii jagu 2aastat ja rohkemgi. EI ole ega saa kunagi v2listatud et kunagi sealt midagi veel ei kuku v2lja. EGa see sul seal eluohtlik olukord pole kus k6rgest kiriku laest tellise suuruseid tykke iga p2ev regulaarselt alla sajab. Kas selle peot2ie pahtli krohvi nakke dispersiooni pintsli rulli topsikute lotsikute redeli ostmisega nyyd midagi v6idab tava kodanik? mai tea eesti oludes on labor nagunii 5 rutsi, ja materjal kirvem kui p2eva palk. Aga inimene tahab proovida ja kysimus oli sellekohta et kuda nyyd edasi ja kuidas saaks eks saab mitmet moodi,

Aga v6iksid ju m6elda natukene ikka et inimest tanki ei pane ja kogu elamist algatuseks kirvega segi ei peksa test eesm2rgil
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Valez666 kirjutas:Mina usun muidugi kasutades producte mida ma olen harjund kasutama et minu soovitatud variant pysib seal v2gagi h2sti garantii jagu 2aastat ja rohkemgi. EI ole ega saa kunagi v2listatud et kunagi sealt midagi veel ei kuku v2lja. EGa see sul seal eluohtlik olukord pole kus k6rgest kiriku laest tellise suuruseid tykke iga p2ev regulaarselt alla sajab. Kas selle peot2ie pahtli krohvi nakke dispersiooni pintsli rulli topsikute lotsikute redeli ostmisega nyyd midagi v6idab tava kodanik? mai tea eesti oludes on labor nagunii 5 rutsi, ja materjal kirvem kui p2eva palk. Aga inimene tahab proovida ja kysimus oli sellekohta et kuda nyyd edasi ja kuidas saaks eks saab mitmet moodi,

Aga v6iksid ju m6elda natukene ikka et inimest tanki ei pane ja kogu elamist algatuseks kirvega segi ei peksa test eesm2rgil
Hehe, annad laigule 2 aastat püsimise garantiid, mis siis, et ümbert kõik ära laguneb, Valezi laik püsib ja isegi 2 aastat, väga kehva esitus, sellise tegevuse juures võid siin hambad varna riputada, aga jah "Manowar on üks sitavares"! :clapping:
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Valez666 kirjutas:Teine p6hjus mix ja kuidas sul pere n2lga j22b nii et naisel piim rinnas kinni j22b ja pead sotsiaalameti uksetaha formula pulbrit kutsikatele kerjama on see et sa lykkad seal maalrit66d ju k6ige raipemate asjadega mida kodu anttila kataloogis myyakse. Ime et EU's sellised pintslid rullid v2rvi tarvikud yldse mingitele normidele vastavad.
Kordan veelkord siis m6ned nimed mida ma ise kasutan ja oman, sa muidugi hakkad kohe kaki haisu sellepeale v2lja ajama.
eks sa toksi naelu edasi k2si haamriga, l6ika laminaat p6randat k2sisaega, liistud t6mbad ka k2sitsi nurga klotsivahel risti l2bi. :yahoo:

Milwaukee
purdy
sherwin williams
corona
Sa oled ikka nii madalalaubaline, et isegi häbi sinusugusega siin arutleda ja vaielda, kehkenpüks oled, ma ei hakka ette lugema masinaparki ja selle väärtust, mida kasutame, sest vaevalt kedagi see huvitab, külaline , kes siin tabavalt vahepeal sinu suhtes sõna võttis, tabas hästi naela pea pihta, siiamaani lasen väikest naeru.

Töö ja leiva äravõtmises, hehe meil on oma kunded, kellega oleme pikalt koostööd teinud ja käib ka edasi, sa elad ikka pilvedes, tuled siia 10cm2 augukesi sõrmega plätserdama ja tutsutama...mainisin varasemalt, et ei pretendeeri sellistele töödele, neid plätserdajaid jätkub meil siin ilma sinutagi.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Külaline
külaline

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas see pole mitte koht, kus inimese tööd ütleks oluliselt rohkem kui füsionoom?
Miks te seda teete ehitusteemades üldse, miks keegi laguneva krohvi kohta küsides seda lugema, peab või kellegi krohvimata näoga lapsepõlvepilte vaatama, ei saa aru. Ärge lihtsalt laske ennast vastu ärplema provotseerida.

Ja ega ikka ei ole lae kontrollimine ja suurema allakukkumisohuga arvestamine mingi tankipanek, kui see hoiaks ära pärast millegi või kellegi peale alla kukkumise. Selleks ilmselt siit küsitigi, et saaks vähe parem, kui üksinda oma peaga.
Kas ainult foto järgi usinalt kedagi tegutsema saates midagi hoopis märkamata ei jää, on iseasi. Ja kust kellegi soovitus pärineb.
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

no tulebgi ju v2lja pohmas eesti ehitajate suust et tulebgi kirvega kogu asi maha raiuda ja teistes tubades test tsekk keset toa lage teha et muidu ikka on hetkel nigu elamisk6lbmatu ja ohtlik kohe. ikka raiu kirvega iga toa lakke korralik auk ja veendu selles et kui tugevasti ta seal siis kinni on. ja nagu targad ytlevad tuleb korter struktuurse probleemi p2rast mida ei saagi fixida maha kanda, praak niioelda.
Külaline
külaline

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Valez666 kirjutas:no tulebgi ju v2lja pohmas eesti ehitajate suust et tulebgi kirvega kogu asi maha raiuda ja teistes tubades test tsekk keset toa lage teha et muidu ikka on hetkel nigu elamisk6lbmatu ja ohtlik kohe. ikka raiu kirvega iga toa lakke korralik auk ja veendu selles et kui tugevasti ta seal siis kinni on. ja nagu targad ytlevad tuleb korter struktuurse probleemi p2rast mida ei saagi fixida maha kanda, praak niioelda.
Vaatame, kes õigupoolest seda ainsana siin öelnud on.
Eesti ehitaja väljamaal. Üksainus, kes otseselt kirvega lae raiumist ja elamiskõlbmatust üldse mainib.
Kui teemast kustutada tekst, mis üldse seda korterilage ei puutu, siis kelle küsimusega mittenakkuv lahti krohv see oleks?
Mis kvaliteediga? Oleks see üldse materjal õiges kohas?
Krt, ei mina tea... Ple spetsialist. Peaks vist vait jääma. Jäingi. :blush:
Külaline
külaline

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Eks me vaatame siin paljusid asju, ainukese rahu maapeale saab tuua kysimuse esitaja, milline versioonidest talle siis k6ige sobivam tundus esiteks, ma usun et pinglae versioon jaagule v2gagi meeldib aga tehase garantii on ka nigu aint 10aastat mis pole p2ris eluaegne ehk eesti standardile mitte vastav. . teiseks siis et millise tee valis jaak t66 teostamiseks ehk remondiks. Pinglagi just k6ige odavam variant ei ole. Ja kolmandaks kas jaak pidas siis vajalikuks testimaks ka ylej22nud tubades krohvi pidavust, et eluaegne saaks ja kindel oleks et ohutuse m6ttes midagi ei kukuks.
jaak170
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 30 Juun 2009, 23:54

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas jaak170 »

Külaline kirjutas:Eks me vaatame siin paljusid asju, ainukese rahu maapeale saab tuua kysimuse esitaja, milline versioonidest talle siis k6ige sobivam tundus esiteks, ma usun et pinglae versioon jaagule v2gagi meeldib aga tehase garantii on ka nigu aint 10aastat mis pole p2ris eluaegne ehk eesti standardile mitte vastav. . teiseks siis et millise tee valis jaak t66 teostamiseks ehk remondiks. Pinglagi just k6ige odavam variant ei ole. Ja kolmandaks kas jaak pidas siis vajalikuks testimaks ka ylej22nud tubades krohvi pidavust, et eluaegne saaks ja kindel oleks et ohutuse m6ttes midagi ei kukuks.
Ma proovin ikkagi seda esimest vastust, mille kirjutas Urmas. Tõsi on, et tervet lage ma veel maha küll ei plaani lõhkuda. Isegi kui see laik jääb teist tooni, ei ole sellest ju kohe nii hullu. Lihtsalt päris vahelaepaneelini irvitav auk on veidi rõve.

Muide, ülejäänud tubades ei ole lagi krohvitud, ainult elutoas.
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas madis64 »

Anna siis pärast meile ka teada, kui suureks lammutustööks lõpuks läks.
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Jahh oleks hea teada mis suurest ettev6tmisest sai ja 2kki saab ka m6ne pildi siis t66k2igust ja t66 l6pust me siin k6ik elame hingega kaasa.

Oma peaga m6tlen et ehk tasub asja v2he plaanida enne pahtlilabida lae paneeli ja krohvi vahele lykkamist.
Nimelt ennem ju t6estati faktiliste juhtumitega 2ra et eesti vabariigis on lae krohv veel hullemini nakkav ja surmav kui ebola viirus, seega siis ei saa ju surmavalt ohtlikku krohvi helvest ilma mingite kaitsevahenditeta eemaldama asuda, mingi kiiver ja kaitseprillid, t66kindad et nisan2pukesi 2ra ei l6huks, ja ma arvan et kui krohvi helbekesed surmavaks muutuvad siis v6ib vast kergelt sirvida ja v2lja otsida mingi konteiner prygi veo kaa.

Surmavavaid krohvi helbekesi m6ne tonni jagu vist olme prygi alla voi recyclingusse ei v6eta. ja halvemal juhul tuleb m6ned tonnid krohvi kuskilt osta ja segada ka ju et asi taastada, t2hendab selle surmavalt ohtliku krohvi puhul ma m6tlen.
v6i eksin?
Valez666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Aug 2014, 03:55
Asukoht: chicago USA
On tänanud: 3 korda

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Valez666 »

Külaline kirjutas:
Valez666 kirjutas:no tulebgi ju v2lja pohmas eesti ehitajate suust et tulebgi kirvega kogu asi maha raiuda ja teistes tubades test tsekk keset toa lage teha et muidu ikka on hetkel nigu elamisk6lbmatu ja ohtlik kohe. ikka raiu kirvega iga toa lakke korralik auk ja veendu selles et kui tugevasti ta seal siis kinni on. ja nagu targad ytlevad tuleb korter struktuurse probleemi p2rast mida ei saagi fixida maha kanda, praak niioelda.
Vaatame, kes õigupoolest seda ainsana siin öelnud on.
Eesti ehitaja väljamaal. Üksainus, kes otseselt kirvega lae raiumist ja elamiskõlbmatust üldse mainib.
Kui teemast kustutada tekst, mis üldse seda korterilage ei puutu, siis kelle küsimusega mittenakkuv lahti krohv see oleks?
Mis kvaliteediga? Oleks see üldse materjal õiges kohas?
Krt, ei mina tea... Ple spetsialist. Peaks vist vait jääma. Jäingi. :blush:
T2hendab kirve kohapealt see sai alguse ju Manowari suust
nimelt manowar kirjtuas...........

Selle arvamusega reetsid ennast lõplikult, oled lihtne teoreetik, kui aluspind on nakestatud, siis on see seal kinni nii, et pead kirvega kallale minema, kui tuleb pahtlilabidaga lükates lahti, siis on ta seal lahti ja keerulisemaks, lihtsat asja pole mõtet ajada.

Teema algatajale...lükka see koledasti viimistletud lagi suurema kaabitsaga maha ja tee uuesti.
euromaaler jr
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Jaan 2014, 16:55
Asukoht: sotsialistlik kuningriik, Stockholm
On tänatud: 1 kord

Re:laekrohvi parandamine ja america

Lugemata postitus Postitas euromaaler jr »

Tänud foto eest!

Loen rohkem meie ameerika maalrit ja jääb môistmatuks karmikäeline otsus ta foorumist väljaviskamisest. Ta jutus on pointi, millest vähemalt prod aru saavad.
Lisahûvena on seal ka annus huumori.

tsitaat:
// Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine
Postitas Valez666 » 07 Sept 2014, 23:41

Manowar sina v6i? solvusid et ma natuke kritiseerisin sinu kapp remondi taktikat? Eesti inimesed ikka ei ela kohe kuidagi kerget asjakohast kriitikat yle, ja ise on alati k6ige targemad. Te ei suuda seal omavahelgi ju kokku leppida milline siis oleks selline lahendus mille k6ik heaks kiidavad sellist asja ei ole olemas, sest te tainad igayks omaette aretate seal ehitus v6tteid ja mitte mindgit standardit ei ole. Igayks punnitab oma junni nurgas //


Et ta foorumi juhtide poolt välja kûlmutati on lûhinägelik ja antud keskkonda pikas perspektiivis muljutav.
Kutsun ûlesse kôiki läänes töötavaid meistreid oma nôkse jagama ja sôna sekka ûtlema. Kodueestlased vôiks niisamuti natukene hoolivust meie suhtes ûles näidata- vist iga kûmnes maksumaksja rajataga tööl.

God bless Eesti ja America sôprust!
Stockholm 2014

PS. Pärast ja ennem pildid on kenad ;)
We Learn, We Lead
Imelik
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1360
Liitunud: 13 Dets 2008, 00:41
On tänanud: 33 korda
On tänatud: 83 korda

Re: Alla kukkunud laekrohvi parandamine

Lugemata postitus Postitas Imelik »

Ära kunagi kritiseeri riiki ja seal olevaid ametimehi, vaid kiida edu toovaid põhimõtteid.
...ütleb mees kes lahkub siit.
Vasta