Õhukest laminaatplaati

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
DNQ
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Veebr 2010, 10:28
On tänanud: 5 korda

Õhukest laminaatplaati

Lugemata postitus Postitas DNQ »

Tahaks köögimööbli ülemise ja alumise osa vahelise seina katta õhukese laminaatplaadiga.
Kas oskate soovitada, kus Tallinnas oleks suur valik õhukesi laminaatplaate pakkuda? Kujutan ette, et võiks olla ca 5mm paksus?

Tänud ette.
villu20
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 151
Liitunud: 09 Sept 2011, 19:15
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Õhukest laminaatplaati

Lugemata postitus Postitas villu20 »

Täpsustav küsimus: ka peate silmas lamineeritud mööbliplaati? Kuugel tott komm andis sellise tulemuse esmalt: http://plaatdetail.ee/index.php?menuID=144
Külaline
külaline

Re: Õhukest laminaatplaati

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tänud viitamast.
Ilmselt pean jah silmas lamineeritud mööbliplaati, samas võib ka midagi muud sarnast välja pakkuda, mis sobiks tagaseina katmiseks(neid õhukesi kleebitavaid katteid nagu väga ei tahaks, võiks mingitsorti plaat olla).
villu20 kirjutas:Täpsustav küsimus: ka peate silmas lamineeritud mööbliplaati? Kuugel tott komm andis sellise tulemuse esmalt: http://plaatdetail.ee/index.php?menuID=144
Külaline
külaline

Re: Õhukest laminaatplaati

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mine vaata suurematesse ehituspoodidesse, seal peaks olema müügil HDF-le ("soome papp") kleebitud igatsugu mustritega plaate (1200x2600mm). On ka niiskuskindlaid õhukesi plaate erinevate mustritega. Kunagi nimetati neid "insulak" plaatideks (vist?).
Urmas
Külaline
külaline

Re: Õhukest laminaatplaati

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ok, võibolla pean veel vaatama siis - olen käinud üsna mitmes, aga pole märganud, et oleks pakkuda. Olen ka küsinud mõnest ehituspoes asuvast "köögiosakonnast", aga sealt on pakutud ca 10mm melamiinplaati, mis on minu arvates liialt paks ja samuti olen lugenud, et see melamiin ei pidavat olema parim valik sellisel puhul.

Saatsin päringu ka plaatdetaili - eks näis, kas ja mida neil pakkuda on.
Külaline kirjutas:Mine vaata suurematesse ehituspoodidesse, seal peaks olema müügil HDF-le ("soome papp") kleebitud igatsugu mustritega plaate (1200x2600mm). On ka niiskuskindlaid õhukesi plaate erinevate mustritega. Kunagi nimetati neid "insulak" plaatideks (vist?).
Urmas
rundll
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 665
Liitunud: 07 Mai 2009, 23:48
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 20 korda

Re: Õhukest laminaatplaati

Lugemata postitus Postitas rundll »

Ei hakkanud uut teemat tegema. Mure samasugune nagu teemaalgatajal. Melamiinplaayi saab igaltpoolt, pole küsimus. Mul aga vaja plaati 3070x750. Guugeldades ei leidnud nii suurt (pikka) plaati. Natuke näotu kui tekitada sinna mingi liide. On kellegil ideid või alternatiive....
villu20
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 151
Liitunud: 09 Sept 2011, 19:15
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Õhukest laminaatplaati

Lugemata postitus Postitas villu20 »

On! Tekitada sinna näotu liite ette mingi nägus kohvimasin ;)
Nuuu või panna vastasseina mingi aktimaal ja enamik ei näe enam mingit liidet.. kiku sellepeale :)
rundll
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 665
Liitunud: 07 Mai 2009, 23:48
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 20 korda

Re: Õhukest laminaatplaati

Lugemata postitus Postitas rundll »

Mõte muidugi hea, aga ei mängi välja.....
Külaline
külaline

Re: Õhukest laminaatplaati

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Soov sama, mis teemaalgatajal. Õhukest melamiinplaati sooviks, 10mm sobib väga hästi. Kahjuks ei leia, kes müüb. Ehituspoodides melamiin 16mm või 3mm HDF, viimane liiga õhuke ja vedel. Soomepapi laadne toode.
Mõtlesin, et laseks vineerist lõigata, teeks nagu disaini või nii. Aga vaadates vineeri tahvleid, siis need on ka igatpidi kõverad ja kummis. Lapiti põrandale panna, siis hoiavad ennast õhku. Paneb paika sellise asja?
Vasta