Caparol Samtgrund

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
GuidZ
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 310
Liitunud: 22 Aug 2008, 16:49
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 4 korda

Caparol Samtgrund

Lugemata postitus Postitas GuidZ »

Tere

Kus poes võiks tartus Samtgrund kohapeal olemas olla? Eriti tore oleks 2.5L pütt.

Tundub, et caparoli värvid hakkavad kaduma, asemele pannakse odavam Alpina...
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Caparol Samtgrund

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Muidu hea krunt, aga kuna ta on halliks toonitud, siis lendasin umbes kolm aastat tagasi ühel objektil orki sellega. Klient soovis seinte tooniks valget ja Caparoli enda valge Samtex7 ei suutnud seda ka kolme korraga ära katta ehk jäi kumama või olin mina liiga kriitiline. Samas klient oli rahul ja hakkas kehtima ütlus, et tark ei ütle ja loll ei saa aru. Kliendil oli mingi oma sõber seal Caparolis ja sellepärast selle firma toodete kindel valik. Mõni aeg hiljem käisin Caparolis konsultatsioonis mingi asja pärast ja mainisin seda efekti neile- olid imestunud, kutsusin vaatama, aga ei tulnud, vaid tänasid märkuse eest. Äkki oli lihtsalt mingi konkreetse partii apsakas, sest muidu Caparoli värvidele viltu ei vaata, vaid isegi soovitan. Caparoli peaks müüma Espaki ja Ehitusmarketi ketid kindlasti.
GuidZ
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 310
Liitunud: 22 Aug 2008, 16:49
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Caparol Samtgrund

Lugemata postitus Postitas GuidZ »

Ehitusmarketit tartus ei ole, Espaki pole tõesti jõudnud vaatama aga läen. Kohalik on nii jube, et sinna niisama sattuda ei taha :)

Mul just hea kogemus caparoli värvidega - kipskrohvile-pahtlise üks kiht krunti ja sinna üks kiht samtex 7, soe valge (väga õrn toonike) ja tulemus ideaalne. Samtgrund katab jube hästi, eriti hea igasugu kollaste alla
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Caparol Samtgrund

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ega ma ka muidu ei laida Caparoli värve, aga ju mulle sattus tookord võib-olla mingi praakpartii, eks tegijal ikka juhtub.
ei go
külaline

Re: Caparol Samtgrund

Lugemata postitus Postitas ei go »

soovitan caparolist siiralt eemale hoida, nende toonimismasin ei anna kunagi 2xjärjest sama tooni välja. Hoiavad hoolduse pealt kokku.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Caparol Samtgrund

Lugemata postitus Postitas Urmas »

ei go kirjutas:soovitan caparolist siiralt eemale hoida, nende toonimismasin ei anna kunagi 2xjärjest sama tooni välja. Hoiavad hoolduse pealt kokku.
See, et mingis poes toonimispastat pigistav massin sealsamuses on, ei tee vee Caparoli värve ebakvaliteetseks.
Vasta