Keraamilisele plaadile tapeet

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Evka
külaline

Keraamilisele plaadile tapeet

Lugemata postitus Postitas Evka »

Vannitoas on keraamised plaadid seina pandud betooniga ja seetõttu on neid nüüd väga raske seinast maha võtta. Kas on võimalik/millega saab plaadi peale panna niiske ruumi tapeeti?
Külaline
külaline

Re: Keraamilisele plaadile tapeet

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Raske juhus, Evka, parem ära seda varianti katseta.
Urmasr
Evkin
külaline

Re: Keraamilisele plaadile tapeet

Lugemata postitus Postitas Evkin »

Kallis Evka

Kui sul mõni meesterahvas käepärast juhtub olema,kasvõi haamri ja meisliga,saab need plaadid 1-1,5 tunniga seinast maha.
Pärast tuleb küll vähe seina silumistööd teha,sõltub muidugi mis selle ettevõtmise mõte üldse on.
Aga plaadi peale tapeeti panna :scratch: ,see on midagi uut...
arvutihdd
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 529
Liitunud: 12 Nov 2008, 01:16
On tänatud: 4 korda

Re: Keraamilisele plaadile tapeet

Lugemata postitus Postitas arvutihdd »

Miks peaks üldse tapeeti vannituppa toppima. Ehk kuhugi kaugemasse seina tõesti. Kõige lihtsam on uute plaatidega üle kleepida või vh pahtliga sein siledaks ja seejärel tapeetida-kuigi ei tundu väga normaalse mõte. Oleneb muidugi vannitoast.
Pigem värv seljuhul.
Evka
külaline

Re: Keraamilisele plaadile tapeet

Lugemata postitus Postitas Evka »

Suured tänud asjatundlike arvamuste eest!

Plaate on juba üritatud maha võtta (meesterahvas), aga need on ikka väga tugevalt seina küljes kinni.

Tapeet on minu kiiks, mulle plaaditud pinnad ei meeldi. Ja tegelikult ka väga praktiline: uut tapeeti on kordades lihtsam välja vahetada kui plaate.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10856
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Keraamilisele plaadile tapeet

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Mul hakkab juba kahju sinu meesterahvast :) . Kui ikka plaadid seinast ära ei tule, siis pole mõtet punnitada, vaid mine lihsama vastupanu teed- tõmba need vanad plaadid mingi tugevama nakkega üle, krohvi-pahtelda siledaks ja pane siis sinna seinale vastavalt oma kiiksule :) mida tahad. Edu sinu meesterahvale eeltööde tegemisel!
Muide, minu arvates on igasugused "kiiksud" tervitatavad nähtused- tõesti ei pea vannitoas olema ainult plaat, kuigi ka neid on väga palju ja väga omanäolisi.
GuidZ
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 310
Liitunud: 22 Aug 2008, 16:49
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Keraamilisele plaadile tapeet

Lugemata postitus Postitas GuidZ »

Imestan ka et nii keeruliseks ja raskeks juhuseks peetakse. ma tõmbaks õhukese kihi remontplaadisegu pääle (näiteks mira 3130 superfix), siis kips- või mõne muu krohviga siledaks ja edasi pahtel-värv-tapeet.

Pole ju raketiteadus
Külaline
külaline

Re: Keraamilisele plaadile tapeet

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mis sa selle pladiseguga mässad
enne soovitati ju VH vetonitiga üle tõmmata ja jääb väga hea. enne võiks ka natuke naket panna, soovitavalt karestavat. muidugi kui sein enamvähem loodis on
Külaline
külaline

Re: Keraamilisele plaadile tapeet

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:mis sa selle pladiseguga mässad
enne soovitati ju VH vetonitiga üle tõmmata ja jääb väga hea. enne võiks ka natuke naket panna, soovitavalt karestavat. muidugi kui sein enamvähem loodis on
Kui juba osad plaadid maas, siis ainult Vetonit VH-ga on liiga palju tegemist, lihtsam/kergem enne ikka mingi jämedama krohvi või pahtliga (Vetonit TT) suuremad ebatasasused ära tasandada.
GuidZ
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 310
Liitunud: 22 Aug 2008, 16:49
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Keraamilisele plaadile tapeet

Lugemata postitus Postitas GuidZ »

ma poleks eriti kindel vh nakkuvuses glasuuritud pinnal, talle on aluspinnaks ettenähtud tsementkrohv, tsementpahtel ja betoon. jube nõme kui kuskilt lahti lööb. plaadisegud ettenähtud nakkuma glasuurpinnaga, sinnapeale oleks vh täiesti sobiv.

Aga noh, eks igaüks valib kas odavalt või korralikumalt
ats
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 400
Liitunud: 06 Nov 2007, 10:38
Asukoht: liikuv
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: Keraamilisele plaadile tapeet

Lugemata postitus Postitas ats »

Soovitus -meesterahvas toob rendist piigi-paar kolm tundi tihedat andmist ja tehtud.Tekkinud kuumaastiku viimistled kindakrorviga -pintsliga.silmale talutavaks,primeriga üle,pestav värv peale ja valmis. Jõudu.
Siseviimistlus, Plaatimine. 5084218 +358465675729
Vaatamist http://fotoalbum.ee/photos/Transit/sets/689453
Vasta