tapeetimine

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
lakers
külaline

tapeetimine

Lugemata postitus Postitas lakers »

mul selline küsimus et kui tapeetida tuba kas siis on kasulik et aken on lahti või peab kinni olema.
ma olen siin kuulnud igasugu varjante et mõned ütlevad et kinni ja teised lahti.et kumbs siis nagu olek õige.et tahaks tapeetida aga ei tea kuidas on õigem siis.tänud
kunstnik
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 19 Sept 2008, 20:44
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: tapeetimine

Lugemata postitus Postitas kunstnik »

Aken ikka kinni ja nt.puhurit ei tasu ka panna,muidu kuivab tapeediliim liiga kiiresti ja tapeet hakkab maha kooruma.Niiskustase muidugi tõuseb tapeeditavas ruumis ja isegi aknad võivad märjaks minna,kuid see on ajutine.
Ehitaja juba 15aastat aga kogemust ikka napib!
http://web.zone.ee/kunstnik9/Comp.html
Külaline
külaline

Re: tapeetimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

lakers kirjutas:mul selline küsimus et kui tapeetida tuba kas siis on kasulik et aken on lahti või peab kinni olema.
ma olen siin kuulnud igasugu varjante et mõned ütlevad et kinni ja teised lahti.et kumbs siis nagu olek õige.et tahaks tapeetida aga ei tea kuidas on õigem siis.tänud

Kes ütles? Kus kohast sa siit lugesid,et aken peab lahti olema? 100 % aken kinni ja veel parem kui ka vaheuksed kinni. :hello:
Külaline
külaline

Re: tapeetimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

tänud nüüd ma siis tean ja olen targem.ega keegi tõsine ehitusmees polegi seda öelnud et lahi peab aken olema lihtsalt mõnede inimeste käest aga ju siis nad ise ka täpselt ei teagi.aga suured tänud
Maaler11
külaline

Re: tapeetimine

Lugemata postitus Postitas Maaler11 »

Kõik sõltub ikka sellest, kui kõrge toa temperatuur ja õhuniiskus. Kui ikka toas 25 soojakraadi siin kütteperioodil ja kuiv, siis mina küll laseks veidi jahedamat õhku sisse, peaasi et ei tekiks tuuletõmbust. Ühesõnaga liim ei tohi jah liiga kiiresti kuivada.
Vasta