Savikrohvimine

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Mjauhh
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 25 Jaan 2009, 13:33

Savikrohvimine

Lugemata postitus Postitas Mjauhh »

Kas olete lasnud kellegil teisel (firmal) oma kodus savikrohviga seinu teha, mis võiks olla sel juhul m2 hind ja keda soovitaksite? aitähh!
trumm
külaline

Re: Savikrohvimine

Lugemata postitus Postitas trumm »

endal tegin ise, aga majasain teeb väga korralikku tööd. kuigi suhteliselt kallis mu teada.
maaler41
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 26 Jaan 2009, 17:00
Asukoht: tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: Savikrohvimine

Lugemata postitus Postitas maaler41 »

Minu teada ei erine savikrohvimine tavalisest krohvimisest eriti millegagi.Tuleb panna mitme kihi kaupa.. eelmisel kihil lasta ära kuivada ja siis järgmine.tulemuse saad täpselt sellise,nagu tahad.tööd tehakse ka pahtlilabidatega. Väga lihtne ja loogiline.Tellija valida jääb ainult sõrestik,mille ta tahab alla panna..Soovitav oleks roost.. aga see pole kohustuslik.Kuna savi on looduslik,siis teda vast üle ei värvita,vaid toon jääbki nii,nagu see savikrohv on.Ruum peab olema kuiv ja niiskust ei kannata.
muud keerukat polegi.Mina seda oluliselt kallimalt ei teeks.Kes tahab hinda kruvida- lasku käia!
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: Savikrohvimine

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

Soovitaks ise katsetada, savikrohvil see pluss, et kui midagi valesti läheb võib niiskeks-märjaks teha ja uuesti proovida.
trumm
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 272
Liitunud: 27 Jaan 2009, 15:19
On tänatud: 1 kord

Re: Savikrohvimine

Lugemata postitus Postitas trumm »

värvitakse vägagi üle, kuid enamasti siiski looduslike värvidega - lubivärv, savivärv, kaseiinvärv, silikaatvärv, munatempera..
Vasta