Trassiga liitumine

veevarustusega seonduvad teemad, samuti WC-d, heitvesi, septikud
Liis
külaline

Trassiga liitumine

Lugemata postitus Postitas Liis »

Veevärk ütleb, et nemad ehitavad trassi liitumispunktini. Edasi tuleb juba ise vaadata. Vesi majja ja kanalisatsioon siis. Kas ma pean kuskilt tellima projekti selle kohta, kuidas torud majja lähevad ja majas on ning laskma kellegil väljaehitada? Või kuidas see asi käib? On kellegil kogemusi ja viitsib mulle siia punkt haaval kirja panna, mis ma tegema pean. Ja ehk oskate soovitada ka firmat ja nimetada mingi ligilähedase summa, kui palju see maksma läheb. Tegu Harjumaaga, Tallinna külje all.
virgo777
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 03 Jaan 2007, 12:50
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas virgo777 »

Veeprojekt eraldi pole üldjuhul vajalik. Tavaliselt käib koos maja projektiga. Üldiselt vaja enne maja projekti tegemist valla veeettevõtest küsida järgi tingimused, vastavalt sellele joonistab arhitekt selle projekti ja hiljem vaja taas ehitusloa jaoks saada veeettevõtest kooskõlastus. Samas team juhuseid kus kahel kõrvuti asuval uuselamul on täitsa erinevalt asi lahendatud. Ühel nõuti teisel mitte. Kui aga maja juba valmis, siis ikka enne uuri, et mis ja kuidas ja seejärel tee. Riigiasutustega juba on nii, et kümme korda mõõda ja siis lõika. Muidu pead hiljem ehk miskit veel üle tegema.

Kui vesi ja kanal lähevad ühes kaevikus, siis heal juhul saada 500.- meeter hinnaga. Koos torude/liivaga usun, et alla 600.- kindlasti ei saa...
Vasta