Andur kogumismahutisse

veevarustusega seonduvad teemad, samuti WC-d, heitvesi, septikud
Külaline
külaline

Andur kogumismahutisse

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas on kellelgi kogemust andurite osas, mida paigaldada maaalusesse kogumismahutisse ja mis näitaks sinna kogunenud vedeliku taset?
Mahuti diameeter u 1.6m.
Kasutaja avatar
numan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 383
Liitunud: 15 Mai 2006, 16:16
Asukoht: Soome
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

üks kaval külamees oli pandnud toru kaevu ja kummipall toru sisse, siis paraja pikkusega kerge toigas palli peale (kui liiga peen siis kiilub kinni, head effekti andis torude isoleerimiseks mõeldud penotoru) ja läbipaistva plastpudeli põhi toru otsa (et sademed jäätudes palli kinni ei hoiaks) ja asi toimis :)
Alati on alternatiivlahendus!
Külaline
külaline

Andur kogumismahutisse

Lugemata postitus Postitas Külaline »

See muidugi ka originaalne lahendus, kuid ma mõtlesin pigem midagi elektrilist.
Omal ajal sai ise selline asi valmis tehtud - gerkonid torusse ja rõngasmagnet penoplasti peale toru ümber ujuma. Minu küsimuse mõte on, et ehk on tänapäeval sellist või analoogset asja võimalik poest osta?
Uponor pakub mingit täituvuse andurit ühe tasemeastme, piiksu ja punase tulukesega toas ning küsivad selle eest ca 2000kr (võimalik, et +km, pole täpsemalt uurinud). Ma mõtlen, et ehk on kuskil alternatiivlahendus - kõiksugu imevidinaid ju siia tarnitakse või ka kohapeal tehakse.


Kalle
Koristaja
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 165
Liitunud: 12 Veebr 2006, 20:51
Asukoht: Harjumaa
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Andur kogumismahutisse

Lugemata postitus Postitas Koristaja »

äkki vanast pesumasinast nivooandur ...
Ando
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 61
Liitunud: 08 Aug 2006, 12:35

Lugemata postitus Postitas Ando »

Ehk kõige prostama ujukanduriga(ujukiga nivoolüliti,siuke plastist kera juhe küljes).Iseasi kuhu sa infot tahad juhtida.Kui paned tulukese ja puzzeri külge,siis veel väike toiteplokk ja valmis.
Siis on veel mahtuvuslikke,elektroodidega,ultraheliga...need seadmed muutuvad pisut keerukamateks.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

oskab keegi soovitada firmat Harjumaal, mis sellise anduri paigaldaks ning alarmi tuppa tooks?
Vasta