Mutilõks? Hädas mullamuttidega!

aero
Ehitusguru
Ehitusguru
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Mutilõks? Hädas mullamuttidega!

Lugemata postitus Postitas aero »

Ausast poest, viisaka müüja käest oleksin ostnud lõksu, padrunid ja klambri. Jahipauna poes otsustasin teisiti. Kui müüja paneb veebipoes välja ÜHE padruni hinna (Paukpadrun Kieferle 9mm 0.65 €, koos lahtise karbi pildiga) - siis ma ostjana eeldan, et saangi osta näiteks 10 padrunit, minu 2-3 aasta varu. Jahipauna üleolev müüja ei viitsinud 10-ni lugeda, mina ei viitsinud vaielda. Seega ostsin karbi - 10 aasta varu. Oma teisele küsimusele sain samuti üleoleva ja sisutühja vastuse. Jätsin klambri ostmata, tegin ise.

Muide hiljem märkasin, et nii veebis kui ka ostutšekil (!!) müüb Jahipaun Kieferle brändiga padruneid (Made in Germany, hind 32.50€/50 tk) ja sellise summa kliendilt ka küsib. Tegelikult anti mulle visuaalselt sarnane karbike kirjaga RUAG Ammotec GmbH, Made in Hungary. Hinnasilt karbi põhja all € 22.50 :). Isegi kui tegu on allhankega, mulle ei meeldi selline hämamine ja mul ei ole mingit huvi sellist ettevõtlust toetada!

Lõksu klambri jaoks läks vaja läks 25cm prussijuppi (4x6 profiil juhtus näppu), 2 pikka kruvi 160mm, ~10cm montaažilinti ja 4 väikest puidukruvi. Hoiab kindlasti paremini kui kitsas voolikuklamber originaallahenduses.

Vasta