kuidas teha postvundament paepinnale?

Marx.T
külaline

Lugemata postitus Postitas Marx.T »

no ägestumiseks pole põhjust,nac naerma ajas lihtsalt,et kui sa juba kirjutad et nii ei tehta siis oleks ju võinud kirjutada samas kuidas teha..lihtsalt pisut koomiline...ja ega ma ikka kõike siit puhta kullana võta :D

ise olen möelnud,et see peaks alt ülesse toimuma järgmiselt:
1)põrandatala 75x200 alla lööks hotisontaalselt tsentrisse150x25 laua siis jääks tuuletõkke kandmiseks 3,7cm
2)sinna peale tuuletõkkeplaadi ja küljed tihendaks
3)siis villa 2x100 mm
4)taladele ristsed laagid,et võimaliku külmasilda vältida 5x5 või 75
5)siis vill
6)aurutõke
7)puitlaastplaat ja sinna siis põrandakate mis iganes
pole küll teab mis proff kuid minuarvates peaks sedasi loogiline olema, ootan kommentaare!!
Kasutaja avatar
numan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 383
Liitunud: 15 Mai 2006, 16:16
Asukoht: Soome
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

:) ja ma kirjutasingi 8 korda 200 :oops:
marxi projekt on vist märksa parem kui see mis mulle mainitud hoone ehitamisel kätte pisteti :D ise me tegime nägusid kui tellija nõudis kile panemist nii seinte kui põranda sisse :roll: aga tal olevat arhitektor nõnda joonistanud... aga kogu sõrestik projektil oli ilma liitekohtadeta
Pilt
Alati on alternatiivlahendus!
Taastaja
külaline

Lugemata postitus Postitas Taastaja »

To Marx!

Millise sammuga põrandatalasi plaanid paigaldada ja millise tuuletõkke peale oled mõtelnud?
Marx.T
külaline

Lugemata postitus Postitas Marx.T »

Taastaja kirjutas:To Marx!

Millise sammuga põrandatalasi plaanid paigaldada ja millise tuuletõkke peale oled mõtelnud?
põrandatalad sammuga 600 oleks ok vist(kahtlen veel) ja tuuletõket ei tea veel täpselt kas paroci WAB 5t või isoveri VKL 13millised
olen nii mõelnud
Taastaja
külaline

Lugemata postitus Postitas Taastaja »

Tuuletõkke jaoks jäävad silded ikka suureks (aastatega vajub ikka päris palju läbi)ja kui nüüd sellel postvundamenil see konstrui seisab, siis ehk saab iga loom sellet nõrgast pinnast pea sisse torgata! Kogemusi muidugi pole, aga nii see loogilisena tundub.
Marx.T
külaline

Lugemata postitus Postitas Marx.T »

Taastaja kirjutas:Tuuletõkke jaoks jäävad silded ikka suureks (aastatega vajub ikka päris palju läbi)ja kui nüüd sellel postvundamenil see konstrui seisab, siis ehk saab iga loom sellet nõrgast pinnast pea sisse torgata! Kogemusi muidugi pole, aga nii see loogilisena tundub.
aga kui panna alt need lauad mis tuuletõket hoiavad ka risti mingi vahe tagant,peaks läbivajumise vastu aitama?
Marx.T
külaline

Lugemata postitus Postitas Marx.T »

mitu meetrit võib sillata 75x200? kas 5m jääb paljuks?
Marx.T
külaline

Lugemata postitus Postitas Marx.T »

jääb vist paljuks ikka küll....irw..ise küsin,ise vastan!!
Vasta