madalvundamendi soojustamine kergkruusaga ???

minamina
külaline

madalvundamendi soojustamine kergkruusaga ???

Lugemata postitus Postitas minamina »

selline mure, et 1961 aastal ehitatud majal on vundament ainult 60 cm. see peaks olema madalvundament. fiboblokkidest on tehtud mingi uus asi sinna, kuid fibol juba praod sees(renoveeritud 2005 a). kas aitaks kergkruusaga soojustamine ???? ja kuidas seda teha?? on keegi äkki spetsialist sellel alal, keda palgata???palju läheks see maksma, kui maja ümbermõõt on 40 meetrit??? soovitavalt läänemaal...

ette tänades,

Algaja ehitaja
Raulka
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 203
Liitunud: 19 Apr 2005, 16:25
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Raulka »

Kas maaalune osa 60cm? Mu majal oli 30 cm maaalust ja 30 cm sokli osa 60-l aastal ehitatud puitsõrestik majal. Polnud hullu midagi. Mingil aastaajal aint uksed ei käinud kõige paremini.
Olen alati arvanud, et fibost vundament ei ole õige asi. Õigemini, see kuidas fibost tänapäeval hea ehitustava järgi vundamenti tehakse.
Ei usu, et kergkruusaga soojustamine midagi juurde annab ja ega üldse enam soojustamine.
Kahjuks ei oska aidata.
Kasutaja avatar
numan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 383
Liitunud: 15 Mai 2006, 16:16
Asukoht: Soome
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

olen teinud seisvale majale vundament alla :) meetri kaupa kaevasime ja valasime.
Alati on alternatiivlahendus!
Kasutaja avatar
restauraator
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 681
Liitunud: 12 Mai 2005, 08:15
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas restauraator »

Võtke ühendust, kui huvi on. Läänemaalasi olen aidanud nõuga(niipalju, kui mul seda on) tasuta. Ehitama ei tule, raha eest rabelen teisel erialal.
Iga ehitus on norm iseendale.
Vasta