Tõstetava garaaziukse värvimine

laisad
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 19 Veebr 2018, 21:55

Tõstetava garaaziukse värvimine

Lugemata postitus Postitas laisad »

Kas kellegil on kogemusi,kas üldse on võimalik värvida tõstetavat garaaziust...või teha kuidagi läikivast pinnast matt? Sai tellitud uus uks aga värvitoon pole päris see mis on paberil-ekraanil...
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Tõstetava garaaziukse värvimine

Lugemata postitus Postitas ifffff »

On, aga mitte koduste vahenditega ja jaekaubanduses müüdavate värvidega.
Rein Sa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 414
Liitunud: 19 Aug 2013, 13:22
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Tõstetava garaaziukse värvimine

Lugemata postitus Postitas Rein Sa »

Kui päike paistab peale, siis ajaga muutub matiks :).
TNLK
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Mär 2016, 18:59

Re: Tõstetava garaaziukse värvimine

Lugemata postitus Postitas TNLK »

Paar kuud tagasi värvisin oma garaažiukse üle. Tikkurila Panssaripesuga pesin originaalvärvi (polüester) üle. Värvisin poroloonrulliga 2 kihti sobivaks toonitud Tikkurila Panssari Akva-ga. Näis kuidas talve üle elab. Seni olen tulemusega väga rahul.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Tõstetava garaaziukse värvimine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

TNLK kirjutas: 15 Sept 2019, 11:48 Paar kuud tagasi värvisin oma garaažiukse üle. Tikkurila Panssaripesuga pesin originaalvärvi (polüester) üle. Värvisin poroloonrulliga 2 kihti sobivaks toonitud Tikkurila Panssari Akva-ga. Näis kuidas talve üle elab. Seni olen tulemusega väga rahul.
Jaa, loomulikult võisid seda teha, aga ise oleks jäänud kvaltiteedi ja värvi vastupidavuse osas sama kahtlevale seisukohale nagu kirjutas kasutaja Ifffff. Kui TNLK on veel 4-10 aasta pärast kasutaja ja satub seda teemat lugema, siis võiks teada anda reaaalsest tulemusest, et kas jäi värv pidama või pidi iga paari aasta pärast uuesti värvima.
laisad kirjutas: 11 Sept 2019, 15:47 Kas kellegil on kogemusi,kas üldse on võimalik värvida tõstetavat garaaziust...või teha kuidagi läikivast pinnast matt? Sai tellitud uus uks aga värvitoon pole päris see mis on paberil-ekraanil...

Ma olen vist tõesti tõupuhas eestlane(kahjurõõm boonusena seda teemat lugedes ;) ) ja ei saa küsimata jätta, et kas laiskus oli tõesti nii suur, et ei saanud enne kuhugi vaatama minna, millised need garaažiuksed tegelikult välja näevad? Garaažiukse ostmine neti teel ei ole vist samas hinnaklassis "suvest suveni" kondoomidega. ;) Vastus oleks statistika huvides oodatud!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta