Akende reguleerimine / parandus Tartus

sac
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 71
Liitunud: 13 Jaan 2008, 22:21

Akende reguleerimine / parandus Tartus

Lugemata postitus Postitas sac »

Tere!

Kas keegi teab mõnda head aknaproffi _Tartus_, kes tuleks vaataks üle, miks paar terrassiust halvasti käivad ning tihedalt ei sulgu? Ja kui lihtsalt reguleerimisega korda ei saa (mida ma kardan), siis pakuks välja, kuidas ja mida peab välja vahetama.

Googeldamisega ei tule kohe midagi konkreetset välja, mida oskaks usaldada.

--
Andreas
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Akende reguleerimine / parandus Tartus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Minu viimased kaks tellija on samuti sarnase murega hädas. Ühel 150cm kõrgune aken ja teisel terrassiuks. Nende probleem on selles, et väljast on akna/ukse viimistluse värv tume ja päikese poolsed on tõmmanud sissepoole vibusse nii, et enam ei käi-sulgu korralikult. Vibus aknaomanikul on garantii läbi, aga kõvera ukse omanikul garantii veel kehtib ja asjapulk käis kohapeal vaatamas ning lubati välja vahetada. Äkki sul ka raam kõveraks tõmmanud?
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4215
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 80 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Akende reguleerimine / parandus Tartus

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Aknaproff ongi ju Tartus :mrgreen:
http://aknaproff.ee/
sac
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 71
Liitunud: 13 Jaan 2008, 22:21

Re: Akende reguleerimine / parandus Tartus

Lugemata postitus Postitas sac »

Kusjuures, tõesti on aknad väljast tumeda viimistlusega ja mittetihedalt sulguv uks on tõesti kergelt "kummis". Küll on huvitav see, et see uks on täiesti põhja poole ja päikest peaks sinna peale paistma nii vähe kui võimalik. Muidugi, lõunapoolses küljes mul lahtikäivaid suuri aknaid ei ole, võib-olla oleksid need veel rohkem kummis.

Aknaproff.ee tundub pigem olevat üks paljudest tootjatest. Ma tellisin oma aknad 9 aastat Arutechist, eks ma uurin ka neilt, kas neil mingi remonditeenus on.
Vasta