Garaažiuks

kylaline27
külaline

Garaažiuks

Lugemata postitus Postitas kylaline27 »

Tervist

Olen juba mõnda aega plaaninud garaažile uue ukse ette panna. Nüüd siin eelmisel nädalal sai ehitusmessil käidud ja kojamehe vahelt leidsin Door masteri voldiku. Kuna oli ka mootor plaanis ning hetkel pakuvad seda koos paigaldusega tasuta kaasa, siis mõtlesin enne siit uurida, et on kellegil kogemusi antud firmaga? Uurisin ise netist ka veidi lisa, et Alutech uksi toovad maale ning Liftmasteri mootoreid. Kui on kellegil ka mingit otsest kogemust või soovitust hinna ja kvaliteedi suhte osas garaažiustele? Mõõdud on mul 2500x2100mm.
indeed
külaline

Re: Garaažiuks

Lugemata postitus Postitas indeed »

Tere, konkreetse paigaldajaga kokkupuuded pole aga soovitada oskaks firmat kes, mulle garaažiukse kevadel paigaldas. Algul võtsin pakkumisi tosinalt firmalt, lõpuks otsustasin valida sellise firma nagu Doorflex - hind oli üks odavamaid ning nad pakkusid ka Liftmasters'i automaatikat, mis peaks üks paremaid olema. Mul oli 3000 x 2200 uks, võtsin ka lisapulte, fotosilmad ja ka paigalduse, mis kõik kokku tuli ca 1100€. Paigaldajad olid igati asjalikud ning uksega olen siiamaani rahul.
Vasta