Vana laua plaadi spoonimine

insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Vana laua plaadi spoonimine

Lugemata postitus Postitas insippo »

Mul on vana laud, ümmardune mis käib pooleks. Spoonil on servad ääres nagu nad on. Tükid väljas. Kui nüüd liimida sinna uus spoon ja katta see lakiga kas ma saan siis seda kasutada edasi igapäevase söögilauana ilma laudlinata? Pilti hetkel pole. Hiljem saab. Laud on umbes 3000x1000 ja neljast tükist.
Remmers 3H lakk tuleks.
Külaline
külaline

Re: Vana laua plaadi spoonimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

insippo kirjutas:Mul on vana laud, ümmardune mis käib pooleks. Spoonil on servad ääres nagu nad on. Tükid väljas. Kui nüüd liimida sinna uus spoon ja katta see lakiga kas ma saan siis seda kasutada edasi igapäevase söögilauana ilma laudlinata? Pilti hetkel pole. Hiljem saab. Laud on umbes 3000x1000 ja neljast tükist.
Remmers 3H lakk tuleks.
jah , saab. augud pead ennem uue liimimist ära täitma. kui augud on ääres, siis pahteldamine ei aita ja tuleks spooni tükkidega ära lappida.
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Vana laua plaadi spoonimine

Lugemata postitus Postitas insippo »

Juba targem. Ääres jah. Tükid on väljas. Tüüp kes hakkaks tegema rääkis pahtlist. Ise ka mõtlesin sellest. Mis selle lakiga on ?
Külaline
külaline

Re: Vana laua plaadi spoonimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

insippo kirjutas:Juba targem. Ääres jah. Tükid on väljas. Tüüp kes hakkaks tegema rääkis pahtlist. Ise ka mõtlesin sellest. Mis selle lakiga on ?
juua ei kõlba ja alt pead ikka spooni ennem ära lihvima, kõigi lakkidega nii
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Vana laua plaadi spoonimine

Lugemata postitus Postitas insippo »

eks nii ta saab olema.
Vasta