Liimpuitu Tallinnas?

Rutt
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 189
Liitunud: 04 Sept 2008, 09:32
On tänanud: 1 kord

Liimpuitu Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Rutt »

Kas Tallinnas ka mõni koht on, kust saaks männi liimpuitplaati osta? No et lähen kohale ja lõikavad mulle vajalike mõõtudega tükid.
Poodides müüakse valmistükke, aga mõõdud ei sobi.

Google abiks aga leidsin Põlva, Lasva, Keava jms, aga kindlasti ju Tallinnas ka töökoda olemas?
puutööd
külaline

Re: Liimpuitu Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas puutööd »

Tere, paljudes suuremates poodides mõõtulõikamise teenus kohapeal. Kindlasti saab Espak´is, Männikul Puumarketis juhatavad sind Karli juurde, asub samas hoovis jne.
Eriti mugav lahendus, vali siin mõni kasutaja kes asjaga tegeleb, saada mõõdud mail´ile ja kaup juba viimistletult sinul kodus.

Max
Puutööd
Rutt
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 189
Liitunud: 04 Sept 2008, 09:32
On tänanud: 1 kord

Re: Liimpuitu Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Rutt »

Espakis käidud, seal on 600 mm laiust lauda ainult 2,5 meetri pikkust, samuti Rautakeskos. Kui ma leiaks poe, kus müüakse 3 meetrist ja kohapeal saetaks ka, siis oleks superluks. 2,5-ga pean võtma 2 tk ja jääki jääb 1,8 meetrine tükk.

Kui keegi teaks mõnda kasutajat siit keda usaldada ja veel Tallinnas, siis oleks ka väga hea! Ühe kasutajaga on suvest negatiivne kogemus, seega pimesi enam ei julge asju ajada.

Mul on vaja teha lihtne laud, mis koosneb 3-st tükist - 2 x 720 mm ja plaadiks 1 x 1150 mm. Paksus 25-30 mm, sügavus 600 mm.
puutööd
külaline

Re: Liimpuitu Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas puutööd »

Mina küll ei oska kedagi soovitada. Pead kasutaja Toomas´e käest küsima, tema teab.
Hetkel pakkuda, mänd 38x600x3000 mm. 78.30.- TK. Kahjuks õhemat (25-30mm)nii pikka ei ole.

Max
Puutööd
Rewilli huvikool
külaline

Re: Liimpuitu Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Rewilli huvikool »

Kui elad korteris või pole vajalikke puidutööriistu või napib oskustest, siis kasuta head võimalust Tallinna kesklinnas teha endale ise vajalik puidust ese!
Rewilli huvikoolis on võimalik puidutöökursusel ise endale vajalik puitese valmistada. Kogenud juhendaja käe all ei ole miski võimatu. Lisaks enda tehtud puitesemele saate juurde oskusi ning veeta vahvalt aega. Kursustel osalejatel ei pea mingeid eelnevaid kogemusi olema. Ainsaks tingimuseks on, et valmiv ese peaks uksest välja mahtuma :)

Täpsem info:
Rewilli huvikool
Narva mnt. 38, Tallinn
tel. 648 7766
gsm 56 141 969
http://www.rewillihuvikool.ee

Peatselt on algamas järgmine puidutöökursus ja kohtade arv on piiratud!

Kodulehel asuvas pildigaleriis saab näha ka praeguse kursuse ülevaadet!

Kui ei soovi kursustele tulla, saate alati vajaliku puiteseme tellida meistrimehelt. Võtke ühendust ivari2@hot.ee.
Tegijad
külaline

Re: Liimpuitu Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Tegijad »

Tere,

Tallinnas saab mõõtude järgi liimpuitkilpe tellida ettevõttest Baltic Wood Partners OÜ, Tuuliku tee 4f/laki 12a, http://www.balticwood.ee
Samuti on seal võimalik kohapeal saagimisteenust kasutada.

Lugupidamisega,
Toomas
Vasta