köögi töötasapind puidust

marinelli
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 22 Juul 2005, 10:24

köögi töötasapind puidust

Lugemata postitus Postitas marinelli »

tahaks omale hirmsasti naturaalset puidust töötasapinda, materjal tegelikult isegi olemas - tamme liimpuitkilp. minu kõige murettekitavam teema on kraanikausi ümbrus, et kas see stsoon võib puidust tasapinna puhul probleemseks osutuda? või üldse, kas on mingeid tõsiseid argumente või kellegi kogemusi, miks seda ei soovitaks panna?

tänud
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4223
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: köögi töötasapind puidust

Lugemata postitus Postitas Hiid »

marinelli kirjutas:tahaks omale hirmsasti naturaalset puidust töötasapinda, materjal tegelikult isegi olemas - tamme liimpuitkilp. minu kõige murettekitavam teema on kraanikausi ümbrus, et kas see stsoon võib puidust tasapinna puhul probleemseks osutuda? või üldse, kas on mingeid tõsiseid argumente või kellegi kogemusi, miks seda ei soovitaks panna?

tänud
ei juhtu sellega midagi.
lausvee võid ära pühkida.
samas on igasugu immutusvärke ka olemas. A'la laevateki lakid j.m.s
Kasutaja avatar
Dolby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 19 Jaan 2006, 22:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Dolby »

Mul siin migid materjalid ees tööpindade kohta. Liimpuit on hea. Õlitamisega lihtne hooldada ja taastada. Jääb aga alla graniidile ja kõrgsurve plastikule vastupidavuse poolest.
Ma ei ole ehitusspets...!
enkus
külaline

Lugemata postitus Postitas enkus »

Dolby kirjutas:Mul siin migid materjalid ees tööpindade kohta. Liimpuit on hea. Õlitamisega lihtne hooldada ja taastada. Jääb aga alla graniidile ja kõrgsurve plastikule vastupidavuse poolest.
Mul on tööpind kasest, küll ristipidi liimitud, lakitud. Viimasepeal, tugevuse kohta ei oska öelda, aga liha selle peal niikuinii ei lõika.
anna
külaline

Lugemata postitus Postitas anna »

Aga kuidas selle tööpinnaplaadi sisse auku saab lõigata? Kraanikausi ja pliidiplaadi jaoks.
Selles mõttes, et millist saagi selleks vaja on?
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4223
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid »

anna kirjutas:Aga kuidas selle tööpinnaplaadi sisse auku saab lõigata? Kraanikausi ja pliidiplaadi jaoks.
Selles mõttes, et millist saagi selleks vaja on?
Augu puurid ette ja siis tikksaega lõikad välja. :P
anna
külaline

Lugemata postitus Postitas anna »

aga millega ma puurin?
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Puuriga Anna, puuriga!
Vasta