Puidust terrass

Külaline
külaline

Puidust terrass

Lugemata postitus Postitas Külaline »

tere
pole selle ehitustegevusega eriti kursis, aga meie terrass tuleb varsti ilmtingimata uuendada. mu papsil on kuskil mets ning tema siis v6ttis seal eelmisel talvel paar mändi maha ja lasi saekaatris laudadeks, suht paksudeks, l6igata. nüüd kuivavad garaazi k6rvale staabeldatuna ja ootavad järgmist suve, mil nendega midagi ette v6tma peaks. paps pole mul selle terrassi-asjaga ka varem kokku puutunud.
nüüd mu küsimus, kuidas saada puit v6imalikult ilmastikukindlaks, mingit eriti mürgist keemiat ma ei poolda, aga mis v6malused on?
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Jaan »

50 kraadise linaõliga immutada ja nühkida see laua sisse. Seda protseduuri võib korrata kuni puit enam õli vastu ei võta.
Saar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 32
Liitunud: 20 Okt 2006, 20:39
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Saar »

ma soovitaks ka õli või tõrvaga. lülipuit(puidu südamik) on juba ise tugev ilmastiku suhtes
suurpoiss
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2006, 00:11
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas suurpoiss »

kõik see jutt on tore ilus aga Õue käib selline õli mis sisaldab (linaõli ,tõrva ,tärpentiini ja mesilasvaha) kui vaja siis http://www.ecooil.ee
Kasutaja avatar
Elentino
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 521
Liitunud: 02 Jaan 2007, 16:39
Asukoht: Jõgevamaa/Tallinn/Soome
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas Elentino »

Aga mida arvate Sadolin imprast( ei tea kas sai õieti kirjutatud)?. See peaks olema puidu immutusvahend, selline roheline. Loomulikult see on keemia, aga peaks vastu ka pidama.
Elentino teostab üldehitust!
coeng3
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 206
Liitunud: 29 Mai 2006, 14:22
Asukoht: Harjumaa
On tänanud: 14 korda

Lugemata postitus Postitas coeng3 »

Narva maantel (vist "immutuspuit" ) immutavad tellmustööna, hiljem võib veel midagi peale kanda (õli, jne). kunagi tegin endale
Vasta