Töökoda

põrandad, põrandatööd
matu1998
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 21 Nov 2020, 15:06

Töökoda

Lugemata postitus Postitas matu1998 »

Tere
Oleks vaja nõu, et mis põrand sobiks maakivi hoonese mis kunagi oli laud. Sooviks teha sinna puidutöökoda pindala on 50m2 kuigi terve hoone oleks kusagil 100m2 praeguseks sobiks 50m2 sinna plaanis teha kas betoonpõrand või puidpõrand, et mis keegi soovitaks l?
xxx111
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 5331
Liitunud: 17 Veebr 2020, 21:47
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 134 korda

Re: Töökoda

Lugemata postitus Postitas xxx111 »

Teises teemas kirjutasid:
Mul on see jama, et mul jõgevast veel 25km kaugusel maakodu seal on 100m2 kõrvalhoone aga pool sellest võtaks kasutuse. Ja maapind on seal rammus muld!
Esiteks - mulla peale ei ehitatata!

Teiseks küsid soovitust (täpsemini mida keegi soovitaks) kas puitpõrand või betoonpõrand
Püüa nüüd natuke ise mõelda - mida Sa seal tegema hakkad, mis seadmed sinna põranda peale tulevad, mida ja kuidas ladustad jms ja selle järgi otsustada kas puitpõrand üldse tuleb kõne alla...
So selliseid soovitusi ei saa anda ilma eelneva lähteinfota - pead ise otsustama...
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Töökoda

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Betoon.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10824
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Töökoda

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Sama meelt iffffff-ga. Esiteks vibratsioonikindlam, teiseks lased kohe betoonist põrandale teha nn kulumatu lõppviimistluse ja komandaks plussiks on sul olemas tööriistadel stabiilne aluspind.
matu1998 kirjutas: 23 Jaan 2021, 13:38 Ja maapind on seal rammus muld!
;) Kui esialgu seda rammusat mulda kuhugi panna ei ole, siis lase tassida kuhugi aianurka ja usu mind, oi kui tänulikud on maasikataimed selle kunagise laudapõranda mulla eest. Tean millest räägin! Olen enda direktori palvel ehk "minu soovil, havi käsul" ;) kaevanud kunagise lambalauda väärtuslikku mulda peenratesse.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta