Aluspõrand kalasabaparketi paigaldamiseks

põrandad, põrandatööd
kassisaba
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 18 Apr 2019, 22:52

Aluspõrand kalasabaparketi paigaldamiseks

Lugemata postitus Postitas kassisaba »

Tere

Minu küsimus oleks kalasabaparketi jaoks aluspõranda ettevalmistamise kohta. Praegune vana põrand on ebatasane ning sellele parketi liimimine oleks parketipaigaldaja sõnul keeruline. Tema soovitus oleks parketi paigaldamise ettevalmistamiseks vanale põrandale panna niiskuskindel vineer ning seejärel parkett peale liimida. Materjali hinna mõttes oleks aga OSB plaat oluliselt soodsam ning iseenesest peaks parketti saama ka OSB plaadile paigaldada. Kas keegi oskab mulle selgitada, kas ja mis põhjusel peaksin siiski vineeri eelistama või on OSB plaat ka sobiv valik?

Aitäh!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Aluspõrand kalasabaparketi paigaldamiseks

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Vabandust mu teemavälise mölisema osas, aga ma ei saa aru teema algataja kassisaba mõttekäigust? Teades, et liistparkett ei ole odav, selle paigaldamine ei ole odav töö ja nüüd hakatakse koonerdama mingi aluspõranda maksumuses. Hämmastav!? Huvitav, keda hakatakse süüdistama kui varbad takerduvad mõne paar millimeetrit väljaulatuva liistu taha? Reeglina parketi paigaldajat, aga kohe kindlasti mitte ennast, kes soovis koonerdada vastupidiselt parketi paigaldaja parimatele soovitustele.
Kassisaba, jõudsite ilusa liistparketi osta, soovite veel kalasabasse panna, siis leidke ka see raha, et teha korralik aluspõrand korralikule ja ilusale parketile! See ei ole koonerdamise koht! Ainuke koonerdamise koht võib olla see, et vineer võibolla ei pea olema niiskuskindel, vaid tavaline, aga kindel ei ole. Eks targemad annavad täpsemat nõu.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta